MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 10:07 Odeslat příspěvek
to p.lehky: dík za rychlou reakci. Jen 2 otázky:
- taky máte malé fotky kontaktů a zobrazovují se Vám korektně při volání? Nejde to nějak zvětšit?
- nevíte jak se dostat k té stupidní hlášce "zasláno z mého chytrého telefonu..." rád bych ji bud upravil nebo vymazal...

P.S. k té baterce ve smart manageru - ano máte pravdu (nevšim jsem si, že mluvíte o widgetu)
P.P.S. škoda že nedali možnost hodin na vypnutý display..
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 10:32 Odeslat příspěvek
to Dave_de:

..ta hláška jde jednoduše v nastavení E-Mailu v položce podpis upravit, či vypnout...
..a fotky mám taky malé, protože na úložišti Google odkud je beru a kde je mám zálohované jsou prostě tak nastavené (asi myslím...), kdybych je měl v mobilu vím, že někde při zálohování byla položka použít v původní velikosti kontaktu

..a k hodinám na zamknuté obrazovce je mnoho možností spořičů/zámků, které jdou libovolně upravit a doplnit i aplikacema (dobré kouzlo Androidu ;-))


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 10:43 Odeslat příspěvek
Musí se stále na M otravně potvrzovat vypnutí mobilních dat?


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 10:48 Odeslat příspěvek
to chemer:
.. psalo mi to taky a teď už nepíše a nevím z jakého podnětu


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 10:49 Odeslat příspěvek
To p.lehky: díky, já ten podpis hledal u nastavení sms (už blbnu). Velikost fotek kontaktů zkusím nastavit nově (ne ze zálohy) přes víkend a pokud se změní, dám vědět.
Ty app hodin na zhaslý display prý docela žerou baterku. Pokud je nějaká v tomto směru rozumná prosím o tip.

To chemer: v liště zmáčknu ikonu mobilní kontakty a ty se podle stavu buď vypnou nebo zapnou. Žádné další upozornění už naštěstí není.


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 11:02 Odeslat příspěvek
.. hodiny asi žerou.. souhlasím, ale zámek by neměl víc, než standardní myslím.. rozsvítí se přece jen při odemknutí.. já tedy nepoužívám jiný, ale chvilku jsem měl zajímavý Go Locker


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 11:02 Odeslat příspěvek
jen pár poznatků k výše uvedenému
- k fotkám u kontaktů, jak bylo řečeno, mě se taky stahujou ze zalohováných kontaktů a tam jsou prostě v malém rozlišení. Mít je v mobilu, tak jsou v "plném rozlišení"
- paměť RAM má u mě taky menší obsazení
- baterie - ta mě dostala a telefon mi vydrží při stejném používání o poznání déle. Chodil jsem večer domů s cca 10 - 15% a nyní s 40 - 45%. Čím to? Asi se smazal nějaký maras z mobilu. Asi určitě.
- celkově jsem ze systému nadšený, je rychlejší - nejvíce to lze poznat při odemykání telefonu, ale i při otevírání aplikací apod. Nová grafika - krom horní lišty a jsou změny minimální ale celkově pro mě příjemnější.
Pro upřesnění mám S6 32 Gb - po aktualizaci proveden obnova do továrního nastavení a zpětné nahrání app atd. ze zálohy.

ZA MĚ PALEC NAHORU ZA CELOU AKTUALIZACI :)

to chemer:
otravné potvrzování vypnutí mobilních dat už je pryč, taky mě to potěšilo


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 11:17 Odeslat příspěvek
To marseb: Plně souhlasím. To odpoledne, co jsem tomu věnoval stálo za to :-)

To p.lehky: nepřesně jsem formuloval. Nemyslel jsem hodiny na zamklém display, ty mám a není problém. Myslel jsem hodiny na "zhaslém" tj. černém display. I když tu někdo psal, že to asi není věci SW, ale HW.


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 11:23 Odeslat příspěvek
..tak to je jiná a ano někdo vypsal rozdíl mezi S7 a S6 v HW stavbě telefonu..a já na to zkusil app Glance... o kterém se psalo ve světě Androida, ale nebylo to ono..šla pryč a nebudu hledat zatím jinou alternativu (žralo to baterku, odstavilo mi to budík a nešla odemknout standardně obrazovka!! :pozor )


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 12:53 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo problém s jasem na ostrém světle zda se mi že by mohl být vyšší snad jenom jedenkrát mi jas vyskočil nad maximální hodnotu na kterou se manuálně nedostanu.jsem stale na lollipopu


Offline - Moderátor Profil 
4. 3. 2016 14:38 Odeslat příspěvek
Nainstaloval jsem aktualizaci ve středu a zatím jen spokojenost. Nějaké grafické upravy, nové vypínací menu, ikona typu sítě a sila signálu je možná o něco menší ale zase tučnějším písmem. A všiml jsem si že se zvýšila citlivost signalu. Po aktualizaci mam vsude tak minimálně o dílek více tak jak jsem to měl na čistém Androidu. Ten vždy ukazuje lepší signál. Teď otázka jestli je to jen grafická záležitost nebo došlo ke zvýšení citlivosti signálu. Oceňuji možnost vypnout rychlé nabijeni, telefon reaguje bleskově. Je tam spousta malych změn, myslím že k lepšímu.


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2016 20:51 Odeslat příspěvek
Ahoj taky mám nahozenou aktualizaci.Nenašel jsem efekt vody při odemykání je tam někde k nastavení?A ještě jeden dotaz po aktualizaci jsem provedl tovární nastavení z menu telefonu,je v tom rozdíl když to udělám trojhmatem nebo z menu?


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2016 08:45 Odeslat příspěvek
to debi: k tov. nastavení z menu.. nejsem si jistý, zda clear cache je tomto kroku zahrnuta jako v položce hard reset a clear cache při trojmatu


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2016 09:53 Odeslat příspěvek
Ahoj, zvažuji koupi galaxy s6, ale mám obavy z displeje. Vypaluje se ještě? Používáte automatický jas? Moje manželka má rok a půl starou galaxy s4, automatický jas nepoužívá, má ho celou dobu na max a už má vypálenou horní lištu. Proto ty obavy. A pak se ještě chci zeptat, jestli čtečka prstu při odemykání telefonu funguje pouze přiložením prstu při zhasnutém displeji, jako to má třeba honor 7 nebo se displej musí nejdřív rozsvítit a jestli má ještě nějakou jinou funkci než jen odemčení telefonu? Předem díky za reakce.


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2016 10:08 Odeslat příspěvek
Tak potvrzuji radu p.lehky a marseb k velikosti fotek kontaktů. Přetáhl jsem fotky do mobilu (ne ze zálohy) a kliknutím na každou otevřenou nastavil volbu uložit jako obrázek kontaktu. Pak jsem "objevil" zajímavost. Poté, co se fotka ke kontaktu uloží jsem kliknul u kontaktu na "upravit", pak na malé kolečko s obrázkem kontaktu a otevřela se velká fotka a v ní jakési bílé tlačítko a po jeho stisku se pod velkou fotkou objeví řada malých fotek pro jednoduchou úpravu kvality fotky kontaktu. Např. tam uvedená viněta zvýrazní obličej a potlačí okolí. Neznal jsem a je to perfektní.

to debi: ptal jsem se na rozdíl mezi tov.nastavením z menu a trojhmatek v servisu a tvrdili, že tov.nast. z menu obsahuje i clear cache. Udělal jsem z menu a problém nenastal. Je-li to skutečně pravda - nevím.

Ještě objevená drobnost - ikona letadla v liště po stisku provede animaci letadla.. blbost, ale milá, jako ostatně řada dalších ve verzi 6.0.1, která mne fakt mile překvapila

Efektu vody jsem taky nenašel ..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 119  Další stránka
Stránka 78 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies