MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

- Junior Profil 
20. 3. 2016 14:07 Odeslat příspěvek
můžete mi doporucit nějaký fajn kryt na s6 edge, za slušné peníze už se da sehnat i clear view tak ho zvazuji. díky
Poslední příspěvek

- Mírně pokročilý Profil 
20. 3. 2016 16:47 Odeslat příspěvek
Shidoshi píše
Ahoj
Nebudu se ptát dlouho na blbosti :) Jen mě zajímá, jestli můžu nahrát do S6ky z volného prodeje firmware od T-mobilu přes ODIN. Jen to prostě přeflashnout. Jde mě o VoLTE.
Telefon z volného prodeje nemá možnost VoLTE zapnout.
Díky za odpověď. ;-)

Nebudu dlouze odpovídat - ano půjde to. Testováno na S6 z volného prodeje, po flashi VoLTE funkční.

- Junior Profil 
21. 3. 2016 15:57 Odeslat příspěvek
Ahoj,
Po aktualizaci když chci stáhnout nějaké video např. z ulozto.cz nebo z hellspy.cz se mi soubor začne stahovat tim způsobem, že se mi rovnou otevře přehrávač a spustí se to. Ale nikde se mi to nestáhne. Nevíte kde mám chybu v nastavení? Díky všem za pomoc

- Junior Profil 
21. 3. 2016 16:21 Odeslat příspěvek
Mě to děla také, stáhl jsem CM Browser a ten ti dá vybrat jestli stáhnout nebo spustit.

- Junior Profil 
21. 3. 2016 18:30 Odeslat příspěvek
používátě někdo SG Gear fit? jak je to s výdrží mobilu po aktualizaci na 6.0, zlepšila se?
Díky za odpověď.

- Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2016 00:48 Odeslat příspěvek
Pillowrecker: Zkusil jsem to, ale ODIN vyhodil fail u polozky hidden.img. Flash stavajiciho FW pro volny prodej (ETL) opravila softbrick. Skoda, na VoLTE jsem se tesil. Zkusim pohledat

- Moderátor Profil 
23. 3. 2016 14:39 Odeslat příspěvek
Dnes aktualizace S6 volny trh ETL. Podrobnosti nejsou známy, všiml jsem si pouze noveho zabezpečení na Březen. Aktualizováno pres pc, přes OTA to nic nenabidlo.

- Junior Profil 
23. 3. 2016 15:21 Odeslat příspěvek
Aktualizováno T-mobile

Přílohy

Screenshot_20160323-151902.png
Screenshot_20160323-151902.png
[ 201.62 | Zobrazeno 60 krát ]

- Junior Profil 
23. 3. 2016 16:49 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
můžu, prosím, radu? Kdo máte S6 - šli byste do ní znovu nebo raději S7 či jiný "S"? Zvažuji jeho koupi a pořád se nemůžu rozhodnou, měla jsem S3, teď mám A3(2015) a chtěla bych se vrátit k řadě S a S6 mi přijde jako dobrá volba na to, co po telefonu požaduji - svižnost, NFC, bezchybný chod navigací, LTE, výborný zadní foťák (selfie jsem nepropadla), synchronizace s PC, rychlé nabíjení, výdrž baterky minimálně den, lépe tak 2 dny (není priorita, v případě nouze nejvyšší mám powerbanku). Není na závadu absence SD karty? Kapacita 32 GB je dostačující? Bude to pracovní zařízení.

- Junior Profil 
23. 3. 2016 18:32 Odeslat příspěvek
příjemný večer... to Gina2... kdyby byl čas jistě bych si toto fórum přečetl a udělal si závěr, sám pak za mě... S6 bych se nebál a nyní finančně výhodný nákup a pokud bych nebyl omezen.. jistě bych dal i S7, chybu člověk podle mého neudělá a i S7 má zajímavé fórum ;-) majitelů.. pro zatím krátké srovnání.. hodně štěstí ve volbě a dobrý technický kousek při koupi..

- Junior Profil 
23. 3. 2016 18:35 Odeslat příspěvek
1. novou aktualizaci S6 se stejným textem a ve stejném rozsahu 14 a kousek MB mi dnes nabídl mobil přes OTA - provedl jsem, nic nového jsem nezjistil, jen (možná se pletu) ještě nižší obsazení RAM (pod polovinu)

2. to Gina2: přešel jsem zkraje měsíce na S6 (standardní - ne Edge) ze SGS4 a jsem spokojen. Moje obava z nedostatku slotu pro microSD se nenaplnila (mám při běžném provozu pořád dost místa). Dílenské zpracování taky pěkné. Aktualizoval jsem na 6.01 a je to svižné bez problémů. Používám také jako pracovní zařízení (vč. netu, mailů, twitteru apod.) a naprosto OK. S7 je asi dobrá, ale skoro jednou tak drahá a ten rozdíl v ceně těžko dožene ve výkonu. Tedy dle mého názoru.

3. ještě jednou s mým otravným dotazem - našel někdo po aktualizaci na 6.01 onen efekt vodní kapky při odemykání?

- Junior Profil 
23. 3. 2016 18:39 Odeslat příspěvek
p.lehky.. děkuji, forum čtu již nějaký ten čas, rovněž tak sleduju sekci S7, srovnání telefonů mám vedle sebe černé na bílém (strejda Google to jistí), rozdíly vidím, nicméně jde mi o osobní zkušenosti uživatelů, kteří telefon již nějaký ten pátek vlastní a vědí o plusech i minusech zařízení , které nejsou z recenzí patrné.

-- 23. 3. 2016 18:46 --

dave_de ... děkuji, přesně ta absence microSD mě trápí, a pro S6 hovoří i cena.

- VIP uživatel Profil 
25. 3. 2016 08:30 Odeslat příspěvek
Porovnání fotoaparátu S6 - S7
http://samsungmania.mobilmania.cz/clank ... -a-1333828

- Junior Profil 
25. 3. 2016 08:54 Odeslat příspěvek
lze nejak donutit s6 edge k aktualizaci ? porad jsem na 5.1.1

- Kolemjdoucí Profil 
25. 3. 2016 12:24 Odeslat příspěvek
Prosím můžete mi někdo pomoci. Když se dotknu displeje tak se mi ztlumí telefon, takže se vubec nemohu dostat do nastaveni. Je to v nastavení - usnadnění - obratnost a interakce. Psali, že stačí zmáčknout 3x home a vypne se to. Ale mě se to nějak nedaří. Děkuji

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 119  Další stránka
Stránka 82 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies