MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
31. 3. 2016 20:14 Odeslat příspěvek
mám to stejné a nejsem si jistý zda se odinstaluje, nebo jen skryje po restartu, byť nefunguje pak, raději jsem ji odinstaloval v nastavení aplikace, dokud to šlo a byla viditelná, abych měl jistotu a kašlu na ní...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2016 22:57 Odeslat příspěvek
musis si vytvorit svuj profil v routine.


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 03:39 Odeslat příspěvek
uložení standardního upraveného profilu nestačí?


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 07:12 Odeslat příspěvek
Mě se to při úpravě základního nastavení vždycky seklo a odinstalovalo


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 07:53 Odeslat příspěvek
vytvořil jsem si svůj profil, akorát mě štve, že při stažení lišty tam nemám možnost vypnutí/zapnutí dat. Tak jsem se kouknul do nastavení, jestli to tam není možné zapnout, ale co se stalo.....opět se to seklo, restartovalo a odinstalovalo. A pořád to pro mě prostě chce abych měl zaplé to určovaní polohy, nechápu proč.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 4. 2016 07:55 Odeslat příspěvek
Shidoshi píše
Ahoj
Nevydržel jsem čekat, tak jsem to ten večer co jsem psal hned zkusil.
Chyba na konci přehrávání. tuším, že ta co píše uncle.fido .
Zkusil jsem znovu. To samé. Telefon nešel nastartovat. Musel jsem stáhnout verzi pro
volný prodej a software nahrát, ten co tam patří. Pak telefon a naštěstí naběhl.
Tak asi tak. Na reakci jsem se podíval až dnes.
Mějte se fajn


Zkoušel jsem pohledat možnosti co s tím. Pokud jsem vypreparoval hidden.img (mel by obsahovat pouze bloatware od TM) ze souboru .md5, nevzal mi ODIN soubor kvuli chybe v kontrolnim souctu. Zkusil jsem i nejnovejsi FW od T-Mobile, ale chyba pri hidden.img nastala okamzite. Nastesti prehrani ETL firmaware vrati vse do puvodniho stavu. Kdyby nekdo nasel moznost, jak obejit FAIL pri flashi TMZ, napiste.


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 09:18 Odeslat příspěvek
-->TO Uncle Fido
..nevím proč máte takový problém na S6, já s tímto problém nemám a přehazuju FW často, ale nyní řeším úplně stejný problém na fóru S5 mini, kde se mi stalo to samé a nenašel jsem cestu jak ven, krom obnovení přes původní ETL FW a vždy u jiných FW (vyzkoušel jsem asi 4 různé země i operátory) a končím na FAIL u IMG souboru a s mobilem je konec :-( !!jen mě napadla (a nebyla odpovězena) otázka, zda není tento jednotlivej telefon nějak bloklej, protože ostatním to normálně jde...(Mám oficiální ETL pro Čr distribuci nyní nově pro manželku...)


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 10:00 Odeslat příspěvek
Já ho mám od O2 a když jsem tam chtěl cvičně dát T-Mobile, tak to skončilo stejně.
Musel jsem tam vrátit O2 a to prošlo....


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 4. 2016 10:12 Odeslat příspěvek
Bohuel musim potvrdit. Driv mi prehazovani mezi etl a tmz slo bez problemu. Nynejsi verze vyhodi chybu hidden.img a funguje jen re-flash na etl.
Zajimave je, ze mamzelky s6 mi flashnout sla, ale moje s6edge ne.


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 10:25 Odeslat příspěvek
Já good lock používám už třetí den a žádnej problém


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 11:19 Odeslat příspěvek
A upravoval sis ho k obrazu svemu? Mas i porad zapnutou GPS? Nebo na to je nejaky figl?


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 11:56 Odeslat příspěvek
Mám vytvořený svůj profil nastavený aby byl neustále zapnutý při výběru polohy jsem položku přeskočil tudíž GPS zapnutý nemám pak už jsem jenom vybral barvu listy styl lock screen a uložil
Jediný s čím mám problém je že když kliknu na naposled použité aplikace tak mi vždycky funguje home button až na druhý pokus


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 13:24 Odeslat příspěvek
Díky za radu, zatí vše funguje. :)


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2016 15:31 Odeslat příspěvek
zajímavé info... http://m.mobilmania.cz/tiskove-zpravy/t ... -a-1332484 .. lze nastavit v menu telefon, volání, wifi volání..


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2016 16:44 Odeslat příspěvek
Zdravím pánové, narazil někdo z vás na problém s ostřením autofocusu? Hledal jsem na googlu a je to evidentně častější problém, kdy fotoaparát nezaostří a scéna je celá máznutá. Pomůže zatřepání s telefonem, které pohyblivou část uvolní a vše pak pracuje korektně, otázka ale jak dlouho. Poprvé se mi to stalo někdy dva měsíce zpět, naposled včera a dnes, po protřepání (nemíchání .) zase ostří dobře. Ze servisu mi odepsali vzít telefon na diagnostiku, ale to by museli mít velké štěstí, aby se to zrovna projevilo. Máte někdo s tímhle zkušenost?

/edit: Tak dnes opět, zkusil jsem se podívat na pohled kamery "Mega cam" přes servisní menu *#0*# a problém i zde, takže evidentně opravdu HW. Po položení telefonu na displej lehké lupnutí a opět šlape.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 119  Další stránka
Stránka 84 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies