MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Samsung S5610 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
5. 1. 2017 18:50 Odeslat příspěvek
Ahoj maniaci.
Prajem všetkým šťastný a úspešný Nový rok.
Po dlhšej dobe som sa sem prišiel pozrieť a s úžasom zisťujem, že sa tu udiali divné veci. Náš priateľ Fíla(ak ho tak môžem nazývať), sa nám s fóra vytratil a nie je po ňom ani stopy. Všetky jeho príspevky sú vymazané a to nie len z tejo témy, ale zo všetkých. Pomáhal som mu pri úprave FW na 5610nu a nechápem prečo vymazal všetky svoje rady, veď ešte zopár užívateľov 5610ny určite bude, ktorí by si radi prezreli tému a pohľadali odpoveď na svoj problém. Ale bolo to jeho rozhodnutie, tak ho treba rešpektovať.
Tak ešte raz všetkým veľa úspechov aj Fílovi.
caco
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 1. 2017 19:33 Odeslat příspěvek
....taky my tu chybí......


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 1. 2017 19:41 Odeslat příspěvek
zdravím. chci se zeptat-při nahrání hudby do pamětové karty mi tato lze přehrávat jen po jedné písničce-přes složky.a ještě nevím jak ovládat přiblížení fotografie? dík za rady


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2017 12:38 Odeslat příspěvek
Zdravím,

pokud by byl ještě zájem o upravený FW pro S5610, napište mi přes zeměkouli. ;-) Zde již nepůsobím.

Veškeré materiály a soubory k někdejšímu projektu stále mám, takže v případě většího zájmu můžeme obnovit "fanklub" alternativního FW. :-)

Věřím, že všem mezitím neodešla S5610 do křemíkového nebe. :-D

Hezký den přeje
F.


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2017 14:52 Odeslat příspěvek
Výrobně a prodejně už dávno... Jestli v současné době ještě někomu funguje, stává se z ní pomalu kuriozita.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 10. 2017 13:19 Odeslat příspěvek
Je mozne jeste od nekoho ziskat ten upraveny firmware? Docela rad bych zakoupil starsi kus a vyzkousel si ho.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2017 15:06 Odeslat příspěvek
Dobrý den, mám tento telefon už skoro 4 roky a přežil i vodu. Stále funguje parádně :-) Firmware jsem zde již nenašel...Zvažuju autorizovaný servis. Díky za tip jak rozsvítit diodu. Uvažuji i o koupi S5611


Offline - Junior Profil 
5. 12. 2017 17:49 Odeslat příspěvek
Zdravím, já ještě S5610 mám, funguje, jen baterie začíná zlobit. Lituju, že jsem si S5610 nekoupil 1 náhradní, nový už nemohu delší dobu nikde sehnat (na rozdíl od některých ještě výrobně starších Nokií). Mám taky patchovaný český firmware a je to super, kromě rychlosti je lepší než jeho nástupce S5611. Nemám však úplně poslední verzi FW, neboť jsem tehdy čekal na další měsíc a mezitím už vše z webu zmizelo. Osobně bych pokračování v úpravách uvítal, nevím, zda by se ještě někdo našel.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2018 19:35 Odeslat příspěvek
Pro espreso - rozsvícení diody je popsáno na stránce 2 ,přeposlední příspěvek.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 5. 2020 07:48 Odeslat příspěvek
Dobry den vsem. Mam prosbicku. Nemate nekdo nektery z poslednich wirmware pro S5610 od Fildu i s navodem. Predem dekuji. Pekny den.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Stránka 56 z 56 [ Příspěvků: 835 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies