MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
30. 11. 2016 21:14 Odeslat příspěvek
pvlcak: A co ma A5 spolocne s S7, S7 Edge, S6, S6 edge, A3 alebo hociktorym inym? Spravne, nic.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2016 23:23 Odeslat příspěvek
Jestli se nepletu tak od osmého měsíce jsem měl už nejméně dvě aktualizace T-mobile.Teď čekám další poněvadž u vodafone už proběhla.


Offline - Junior Profil 
1. 12. 2016 07:31 Odeslat příspěvek
pvlcak píše
Zdravím, chci se zeptat. Na telefonu Samsung A5 cca po měsíci probíhají tzv. bezpečnostní aktualizace sw. Na mém Samsung S7 proběhla poslední 1.8.2016. Mohl by mi někdo poradit zda je to v pořádku či ne? Oba jsou od O2. Na obou Android 6.0.1.
Díky

Dle sammobile máš poslední aktualizaci... http://www.sammobile.com/firmwares/data ... G930F/O2C/


Offline - Junior Profil 
1. 12. 2016 08:01 Odeslat příspěvek
Zdarec.Chtel bych pres Odin hodin ceskou ETL,ted mam Polaka.Jenze nejde mi pripojit telefon k Odinu pres dowland mod.Mam stahlej nejnovejsi odin i Sam. Keis.Ladeni usb mam zaply.Kdyz je tel zaplej tak se na Odinu obevi.Poradi mi prosim nekdo kde muze byt chyba?Diky


Offline - Moderátor Profil 
1. 12. 2016 10:41 Odeslat příspěvek
Nevim jak ostatní, ale ja pri flashi pres odin ladeni USB nikdy nedaval. Nevim jestli to muze byt zrovna tim.A Odin by měl být minimálně verze 3.12.3.


Offline - Moderátor Profil 
1. 12. 2016 12:32 Odeslat příspěvek
Akce na S7/S7 Edge
http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
1. 12. 2016 12:55 Odeslat příspěvek
Jak jsem předpokládal dnes aktualizace T-mobile G935FXXS1BPK8.


Offline - Junior Profil 
1. 12. 2016 12:55 Odeslat příspěvek
Diky za radu,ale tim ladenim to nebude.To jsem zkousel zaply i vyply...


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2016 01:05 Odeslat příspěvek
Zdravím, může mi někdo z majitelů S7 potvrdit, že pokud budu mít CZ distribuci ( nebude přímo od TM ) a budu využívat služby TM budu moci využívat jak VoLTE tak VoWiFi? Díky za odpověď.


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2016 05:16 Odeslat příspěvek
Ne. Ale nic ti nebrání nahrát TM firmware.

http://www.sammobile.com/firmwares/data ... G930F/TMZ/


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2016 10:55 Odeslat příspěvek
Omlouvam se za blby dotaz ale dlouho jsem Android nepouzival. Neprijdu tim o zaruku? Diky


Offline - Moderátor Profil 
2. 12. 2016 11:15 Odeslat příspěvek
Ne nepřijdeš. Přes Odin tam hodíš oficiální ROM. V případě reklamace stačí zase nahrát zpět ROM s původním CSC a je vše v pořádku.


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2016 13:06 Odeslat příspěvek
Lukke píše
U neoperátorských telefonů je tato volba již dávno k dispozici. Mám ji tam někdy už od srpna/září tuším, přesně nevím. Mám ETL a operátora T-Mobile, volbu mám aktivní a zapnutou v nastavení.


Aha, tak to budu mít asi nějakou ne cz ROM, protože mi tam volba tam zcela schází. Telefon mám jako šedivku a podle samsung phone info je určen pro švýcarský trh (AUT).


Offline - Junior Profil 
2. 12. 2016 14:38 Odeslat příspěvek
K telefonu jsem dostal VR bryle, jak se davalo na zacatku. Znam docela dost aplikaci, ktere bych chtel testnou, ale v Samsung obchode nejsou a kdyz je zapnu normalne a pak vlozim mobil do bryli tak mi naskoci jejich apka. Jde to udelat i nejak bez nahozeni oculusu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 12. 2016 21:33 Odeslat příspěvek
Zdravím. Chtěl bych přidat komentář k s7 edge. Na telefonu se mi během dvou měsíců od koupi projevila vada displeje...růžový proužek od vrchu až dolů na pravé straně. Telefon jsem reklamoval s tím, že nechci opravu, ale výměnu zboží za nové, dle obchodního zákoníku. Zboží lze vymění kus za kus do 6ti měsíců od koupi. Na netu se dočtete více. Bylo mi vyhověno a dostal jsem nový telefon. Uběhly opět cca 2 měsíce a na novém telefonu mám opět proužek na stejném místě. Opět jsem nucen navštívit servis a požadovat nový kus. Podotýkám, že telefon je cz distribuce, nebyl nikdy namočen, je nošený v pouzdře a spadnul mi 1x cca z metru. Bez poškození. Tak si udělejte obrázek o tomhle shitu za 20k obrázek sami. Čuz
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 412  Další stránka
Stránka 135 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies