MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 7. 2017 16:16 Odeslat příspěvek
Zdravim a timto prosim o radu(nejlepe od nekoho kdo ma s timto zkusenosti,nebo resil podobny problem) uz druhej den shanim ruzne na netu nejake ochranne sklo na samsung galaxy s7. Cetl sem hodne recenzi a vetsina lidi si stezuje ze sklo i u klasicke s7 je mirne zahnuto a tim padem sklo nedoleha hlavne ke krajim telefonu a treba se odlupuje apod. Takze nekteri sklo koupili,zacalo se odlupovat a tak ho vyhodili.. Muzete mi dat nejake tipy na opravdu kvalitni sklo se kterym nemate problemy? Budu moc rad. Díky.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 16:31 Odeslat příspěvek
Tak ja mam sklo odtud https://www.mobil-bar.cz/tactical-tvrze ... ter-d22357 a jsem snim uplne spokojeny

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 16:37 Odeslat příspěvek
OT: nechcete někdo origo fast charge bezdrát nabíječku?

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 16:53 Odeslat příspěvek
Ano, chtěl bych! Co je to konkrétně za typ a je i s adaptérem do zásuvky? Chtěl jsem na Alze koupit, ale je bez adaptéru...prý mám použít ten dodávaný k telefonu...ale já potřebuji nabíjet na dvou místech :)
Předem dík třeba za SZ

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 17:18 Odeslat příspěvek
Sedím na Nechranické přehradé hádám 20km od chomutova jedu plně na LTE bez problémů žádný slabý signál ale pěkně doplna do Prahy to mám 100 km.

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 17:39 Odeslat příspěvek
Prosim dokaze mi nekdo rict jake vyhody by melo pripadne aktualizovani? Nebo zapory...

Přílohy

Screenshot_20170712-173507.png
Screenshot_20170712-173507.png
[ 206.75 | Zobrazeno 27 krát ]

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 18:03 Odeslat příspěvek
Jaké má klady a zápory si koupit čerstvý chleba? Odpovím si - ten starý znám, dá se ještě jíst a nasytí. Ten nový bude jistě chutnější, ale nasytí stejně, jako starý. Asi tak se dá odpovědět na tvoji otázku.
Myslím, že by měl aktualizovat každý - výrobce nevydává balíčky pro své potěšení. Jeho to velmi obtěžuje a stojí ho to nemalé peníze, tedy aktualizace z pohledu výrobce je nutná.

Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 23:15 Odeslat příspěvek
opiutra píše
Zdravim a timto prosim o radu(nejlepe od nekoho kdo ma s timto zkusenosti,nebo resil podobny problem) uz druhej den shanim ruzne na netu nejake ochranne sklo na samsung galaxy s7. Cetl sem hodne recenzi a vetsina lidi si stezuje ze sklo i u klasicke s7 je mirne zahnuto a tim padem sklo nedoleha hlavne ke krajim telefonu a treba se odlupuje apod. Takze nekteri sklo koupili,zacalo se odlupovat a tak ho vyhodili.. Muzete mi dat nejake tipy na opravdu kvalitni sklo se kterym nemate problemy? Budu moc rad. Díky.

Ochranné sklo mi všude rozmlouvali ve všech obchodech, kde jsem se na to ptal (Alza, Datart, Euronics).. Nakonec jsem šel do folie, kterou nabízeli v Euronicsu - je to nějaký invisible shield a je to hrozný *****! Je děsně měkká, takže nehet v ní hned udělá šrám, navíc deformuje obraz. Takže rozhodně spokojenost s ní není.
Obrázek

Mimochodem, uzavírám téma VoLTE! Nakonec jsem to vyřešil přes skryté menu programem quicksorcutmaker! Takže je po problému :-).

13. 7. 2017 05:39 Odeslat příspěvek
Diky za odpoved,ted mam ale v hlave jeste vetsi gulas nez pred tim:D Vsude ctu ze je jednoznacne lepsi pouzit skla a tobe radili v obchodech folii,tak ted vazne nevim. V cem je sklo na nic,nebo proc ti ho nedoporucili ani v jednom obchode? Jake mate vy ostatni skla a nebo folie? A taky nejste spokojeni? Je tu strasne moc prispevku,urcite nekdo resil taky neco podobneho jako ja,tak budu vdecnej za kazdou odpoved a radu.

Offline - Junior Profil 
13. 7. 2017 10:31 Odeslat příspěvek
Ja zkousel miliony folii a skel na flat S7
Nasadit folii bez bublin je prakticky nemozne a kdyz je pak clovek vytlacuje, tak jsem vzdycky folii poskodil. Kdyby nebyla S7 zahnuta, tak neni absolutne zadny problem, libovolne sklo by stacilo a vzdy se mi podarilo sklo nasadit bez bublin nazrodil od folie. Folii existuji ruzne materialy, dobre se nasazuji takove jakoby gumove, ale ty maji nevyhodu, ze jsou strasne mekke a nehtem je clovek za chvili znici.
Nejlepsi zkusenost mam s
https://www.aliexpress.com/item/0-3MM-2 ... 75294.html
ale protoze jsou okraje skla zahnute, tak je potreba po okrajich po nasazeni do te mezery natlacit trochu silikonove pasty. Zkousel jsem i jine materialy jako silikonovy olej a ten olej primo od nich, ale pasta vydrzi nejdil a nema zadny vedlejsi efekt jako horsi dotek nebo deformaci obrazu.
Nicmene kvuli tomu debilnimu zakriveni displeje se po par mesicich sklo na okrajich ulomi a je potreba ho vymenit.

13. 7. 2017 10:39 Odeslat příspěvek
Mám velmi špatnou zkušenost s fungováním u voLTE u O2. Padání hovorů (přičemž u protistrany hovor jako kdyby pokračuje a nejde ukončit) a následná nemožnost vytočit číslo zpět. Slečna na infolince o voLTE v životě neslyšela (zaměňovala to s datovým připojením). Nepříjemná osoba na technickém mi následně sdělila, že voLTE zavést museli kvůli ČTU a že by se to mělo časem zlepšit. Haha. Jako řešení doporučila nastavit si 2G. Haha - takže bych byl prakkticky bez dat. Potřebuji volat i datovat a můžu buď jedno nebo druhé. Oboje jde jen velmi blbě. Zrušit voLTE mi prý nemůže a ještě ze mě dělala blbce (to potřebujete data když voláte?). Takže takhle to v tuhle chvíli funguje.

Offline - Moderátor Profil 
13. 7. 2017 11:15 Odeslat příspěvek
Tak si VoLTE vypni v telefonu ne?

Přílohy

Screenshot_20170713-111434.png
Screenshot_20170713-111434.png
[ 116.01 | Zobrazeno 44 krát ]

13. 7. 2017 11:21 Odeslat příspěvek
Jo, to bych moc rád. Ale ty dvě položky tam prostě nemám a nejsou ani nikde jinde (není to telefon od opíka).

Přílohy

Screenshot_20170713-112536.png
Screenshot_20170713-112536.png
[ 52.04 | Zobrazeno 29 krát ]

Offline - Junior Profil 
13. 7. 2017 11:39 Odeslat příspěvek
Jo vlaste jedna folie byla docela dobra, za tech par korun doporucuju vyzkouset, dobre drzi a bubliny po case zmizely.
https://www.aliexpress.com/item/QM31-ne ... 16854.html

Offline - Android Maniak Profil 
13. 7. 2017 11:47 Odeslat příspěvek
re: powerbook
Zrusit volte lze,jsou to binarky ktere kdyz smazes mas klid.Jak jsou pojmenovany u tvyho telefonu si musis najit, neexistence prepinace je pak uplne irelevantni.
Dobra zprava je ze to jde,spatna ze bez rootu to nejde
Ja ovsem abych nemusel se prudit s de.ilama na podpore u operatoru s kazdym prdem prece jen preferuji telefon s rootem..
Dalsi varianta ale zase root volte_vt_enabled hodnota nula
volte_future_disabled hodnita 1
A problem vyresen

Naposledy upravil oooooooooo dne 13. 7. 2017 11:57, celkově upraveno 1

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 410  Další stránka
Stránka 282 z 410 [ Příspěvků: 6147 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies