MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
20. 12. 2017 03:58 Odeslat příspěvek
standavfr píše
Mám telefon od O2 a volba zapnout vypnout VoLte v nastavení je,dobře se podívej.Je to připojení,mobilní sítě a tam to je.

Ano pokud máš telefon od O2 a v něm simku O2 tak tam tu volbu VoLTE máš.Ale on má simku VF v telefonu od O2,takže ji tam neuvidí.Zobrazí se to jen se simkou O2.To samé pokud vytáhneš z telefonu sim , tak tam volba VoLTE zmizí,zobrazí se jen se simkou ;-) :Stejné je to pokud máš telofon od VF a dáš tam simku O2, tak tam VoLTE mít nebudeš,to stejné u TM.U ETL verze funguje VoLTE na všechny tři operátory,ale myslím že tam není možnost VoLTE ručně vypnout a zapnout ,bylo to jen u operátorských FW.Už S7 nemám 3 měsíce tak nevím jistě jak je to nyní.Je v tom hokej,ale je to tak. :-D
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 12. 2017 07:47 Odeslat příspěvek
lordweb24 píše
Dobře, mám to reklamovat přes Ispace kde ho přítelkyně kupovala nebo to můžeme dát do servisního střediska v Praze a opraví to na počkání? Jak Samsung garantuje servis do hodiny?

Řeš to s podporou Samsungu,máš na to aplikací přímo v telefonu.Servis si pro telefon přijede,půjčí ti jiný a opravený zase doveze.Platí samozřejmě jen pro ofic distribuci.
Že volba VoLte souvisí se simkou jsem nevěděl,díky za poučení.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 12. 2017 15:50 Odeslat příspěvek
Měl bych dotaz, má v dnešní době cenu kupovat S7 za 9500,- z Vodafone distribuce, nebo se poohlédnout po jiném, ještě rozmýšlím nad LG G6, ale doted jsem měl jen Samsung. Ted mám A5 2016, ale bohužel displej KO, nechci to opravovat, ale koupit jinej. Díky za rady

Offline - Junior Profil 
20. 12. 2017 16:01 Odeslat příspěvek
Na G6 jsem měl taky zálusk, ale potom co se objevila aféra že používají 2 různé fotoaparáty, s tím že je o náhodě který z nich koupím (poslední dobou spíš ten horší) jsem na něj zanevřel.

Offline - Junior Profil 
20. 12. 2017 16:18 Odeslat příspěvek
Zalezi co komu vyhovuje... me S7 placata vyhovuje na 95%, umi vse co potrebuju a ma ctecku otisku vepredu.

Jediny co by zaslouzila, je vetsi baterka, abych vydrzel dva dny komplet.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 12. 2017 18:59 Odeslat příspěvek
děkuji za odpovědi, baterka mi tak nevadí, ten den mi stačí. Spíš mám obavy zde psané problémy s displejem, často si na mobilu pouštím waze, jak tu někdo psal že se mu vypálil displej a vlastně z toho mám největší obavy.

Offline - Junior Profil 
21. 12. 2017 16:43 Odeslat příspěvek
brot: dle mého to smysl už moc nemá, zvlášť od operátora (následné aktualizace výběhového modelu). S7 byl dobrý mobil (mám ho od začátku prodeje). Waze a jiné bych neřešil. Vypaluje se téměř každý displej. K čemu stále puštěná navigace - leda tak kvůli radarům. Stejně za rok ten mobil bude zastaralý tak, že tě i vypálený displej trápit nebude. Mně by spíše vadila absence USB-C a končící podpora - sice dostane Oreo někdy koncem jara 2018, ale pak bude konečná. Na druhou stranu má ideální rozměry (není nudle). Bohužel dost klouže v ruce a boční rámeček k uchopení nepřidá a je z měkký - co pád, to nějaký šrám.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 12. 2017 20:58 Odeslat příspěvek
Waze v klidu. Jak jsem psal , uz se uvolnuje postupne pro uzivatele sporic baterie. Kdyz neni zadna akce nebo zatacka xy km dopredu , tak se displej da automaticky da na nejnizsi jas. Takze pokud nejedes jas naplno a mas treba nocni tema tak v pohode. Az se dislej vypali tak stejne uz budes mit novy mobil.

Offline - Junior Profil 
22. 12. 2017 09:31 Odeslat příspěvek
Ja jsem najel s wazem na S7 asi 30.000km a malinko je v servisnim menu videt vypalena ta bublina na hlaseni problemu, ale pri normalnim pouzivani nic videt neni. Z meho pohledu problem s vypalovanim existuje ale neni zasadni.

Offline - Junior Profil 
22. 12. 2017 18:13 Odeslat příspěvek
S7 ETL pres OTA 25MB aktualizace - zabezpeceni 1.12.2017

Offline - BAN Profil 
22. 12. 2017 18:36 Odeslat příspěvek
dík staženo

Offline - Junior Profil 
22. 12. 2017 19:24 Odeslat příspěvek
Ja už aktualizoval dřive přes smart switch a tam se stahuje asi komplet soft, protože aktualizace měla přes 2GB. Nicmeně pořad se u ETL neukazuje chvilkově na displeji nazev k přihlašene wifi siti a co mě uplně toči tak to, že se buď k wifi siti automaticky nepřihlasi nebo ji to trva jak hladnemu srani. Když to zvladaji telefony za tři padeset tak nechapu proč to nesvede foun ktery stal přes 20 litru.

Offline - Junior Profil 
22. 12. 2017 21:14 Odeslat příspěvek
Přiblížím se k wifi tak se bleskově přihlásí a když koukám na displej tak se mi ukáže k jeké wifi se připojil nemám s tím vůbec žádný problém ani jsem neměl brand T-mobile S7edge.Když jdu domů tak se mi spojí a ještě jsem na schodišti.

Offline - Junior Profil 
22. 12. 2017 23:41 Odeslat příspěvek
maka123 píše
Potřeboval bych poradit. Mám S7 od O2 mám od nich internet a měli ho v akci. Používám ho u Vodafonu. Poslední aktualizace byla v srpnu a hlavně mi nejde volte. Můžu přehrát software O2 za software bez operátora aniž bych přišel o záruku? Manželka má S7 z volného prodeje volte jí funguje a aktualizace jsou.

Tak jsem si přehrál fimware a volte mám konečně funkční.

Offline - BAN Profil 
23. 12. 2017 10:55 Odeslat příspěvek
miromen4: přesně asi je to chyba ELT verze ale nevěřím že Kaprarovi to zase jde :D komedie :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 410  Další stránka
Stránka 325 z 410 [ Příspěvků: 6147 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies