MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 9. 2018 07:31 Odeslat příspěvek
..aktivoval som rýchle otvorenie panela oznameni potiahnutim nadol a automaticky mi teraz vyhadzuje tamtu hlašku..asi to nejde bez toho
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
6. 9. 2018 10:55 Odeslat příspěvek
tak po třech cyklech udělala baterka na klasické S7 1d5h a displej 5:40 a zbývalo 1%. Mám ten defaultní světlý motiv, ale teď jsem přešel na tmavý. Myslím, že to je dobré, nebo co si o tom myslíte?

Offline - Junior Profil 
6. 9. 2018 17:08 Odeslat příspěvek
Tmava neboli cerna znamena vypnuty pixel .. mela by byt vetsi vydrz baterie ...

Offline - Junior Profil 
6. 9. 2018 20:54 Odeslat příspěvek
A čistě náhodou už neexistuje možnost udělat negativ nějakými tlačítky, co? Nevím, jestli to bylo tady nebo ještě u S5, kde jsem měl na homebuttonu nastavenou kombinaci na ten negativ. Četl jsem tak všechny bílé internety.

Offline - Junior Profil 
7. 9. 2018 05:42 Odeslat příspěvek
Proc by to neslo? Mam na home button trojstisk a pak vyber z nekolik moznosti, nechyby tam moznost negativnich barev

Offline - Junior Profil 
8. 9. 2018 21:02 Odeslat příspěvek
a kde to nastavím? Mě se vždy jen dvojím stisknutím spustí foťák a hned potom se mi zase vypne tím dalším homebuttonem.

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2018 06:45 Odeslat příspěvek
Nějaký nápad, jak vypnout neustále vyskakující upozornění na aktualizaci software? Automatické stahování mám vypnuté, ale stejně to cca jednou za týden vyskočí. Rád bych u Androidu 7.0 zůstal, když čtu všechny ty problémy... :)

9. 9. 2018 07:21 Odeslat příspěvek
aktualizuj a neres problemy? zadne nejsou otec ma S7 a vše ok

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2018 08:51 Odeslat příspěvek
co by to mělo být za problémy? v pondělí jsem koupil S7 a hned aktualizoval, udělal továrko a telefon jede plynule a na nic jsem nenarazil, zatím.

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2018 10:48 Odeslat příspěvek
Zkuste si na S7 s Androidem 7 natočit zpomalené video (8x zpomalení) a pak ho přehrát...jede to krásně.
Pak si to samé zkuste po aktualizaci na android 8 Oreo ...každé nově natočené video už prostě trhá.
Děje se to napříč všemi distribucemi náhodně...YT je ukázkových videí plný.
Po jedné minoritní aktualizaci od Samsungu to přestalo, teď po další mi to už zase trhat začalo...nepomáhá nic, ani Hard Reset.
Co je jistota...na Android 7 to netrhá.
Samsung podpora mi odpověděla, že o problému ví a hledají řešení (jsou to již 3 měsíce od této zprávy)

9. 9. 2018 18:35 Odeslat příspěvek
aha ja videa moc netočím tak to sorka :) jinak vyzkoušeno u otce a tam to jede v poho :/ nvm

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2018 09:17 Odeslat příspěvek
Tak pokud se udajne a jen nekomu trha zpomalene video tak to je ten nejmensi problem :-D ..ja teda jeste zadny video nezpomaloval a ani me to nenapadlo .. asi netocim k tomu odpovidajici videa .. jinak mam taky na S7 8Oreo a tel. normalne jede :)

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2018 11:36 Odeslat příspěvek
CosiOdvedle píše
Zkuste si na S7 s Androidem 7 natočit zpomalené video (8x zpomalení) a pak ho přehrát...jede to krásně.
Pak si to samé zkuste po aktualizaci na android 8 Oreo ...každé nově natočené video už prostě trhá.
Děje se to napříč všemi distribucemi náhodně...YT je ukázkových videí plný.
Po jedné minoritní aktualizaci od Samsungu to přestalo, teď po další mi to už zase trhat začalo...nepomáhá nic, ani Hard Reset.
Co je jistota...na Android 7 to netrhá.
Samsung podpora mi odpověděla, že o problému ví a hledají řešení (jsou to již 3 měsíce od této zprávy)

Tak přesně tento problém jsem řešil přímo se samsungem, dokonce jsem S7 na základě tohoto reklamoval. Bohužel se jim závada neprojevila, já jim ale dokázal opak a zasypal jsem je několika SLOWMO videama. Zatím se neozvali, takže nevím....ale jedno vím jistě a to tě ubezpečuji, SLOWMO videa se trhaly také na Androidu 7.

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2018 16:41 Odeslat příspěvek
Řešení bude jednoduché,odstraní slowmo videa.Jeste jsem zkoušel přepnout zápis do interní paměti a přišlo mi to lepsi,ale je pravda,že některé videa se trhaji a jiná ne,i kdyz zapisuji na rychlou sd.Takze je možné,že interní paměť byla jen nahoda

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2018 19:48 Odeslat příspěvek
Co to je za blábol a řešení? Slow motion videa jely krásně. Když jsem mel s7 nový, hodně jsem točil ve slow motion a bylo to úplně v pohodě. Takže buď pak neco pos....li ve FW, nebo nevím. Každopádně jejich poslední vyjádření se mi moc nelíbilo. Já pak reagoval a už se neozvali.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 412  Další stránka
Stránka 378 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies