MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Online - Junior Profil 
11. 9. 2018 11:53 Odeslat příspěvek
neaktualizuje se mně widget počasí, mám nastavenou hodinu. někde už jsem to tady zahlídl, ale třeba to bylo u S8, poradí někdo?
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
12. 9. 2018 06:12 Odeslat příspěvek
Zdravím,je normální aby při nabíjení neoriginální bezdrátovou nabíječku,kdy telefon už asi 3h svítí zeleně nabito,aby byl pořád dost teplý na zadní straně?Přeci jen už by měl teoreticky odpojit nabíjení nebo jen udržovat na 100%.To by snad už tolik neměl hrát,ne?Nabíječka svítí stále modře,jako že nabíjí.

Offline - Junior Profil 
12. 9. 2018 23:04 Odeslat příspěvek
U bezdrátového nabíjení je jedno, jaký je výrobce nabíječky, hřát bude pořád. Mám to tak se všemi zařízeními, které dobíjím bezdrátově.

Offline - Junior Profil 
13. 9. 2018 04:41 Odeslat příspěvek
Takze zlata stara 500mA nabijecka pres noc :-D

Offline - Moderátor Profil 
14. 9. 2018 13:49 Odeslat příspěvek
Samsung S7 dostává aktualizaci

https://www.techbyte.sk/2018/09/samsung ... ualizacia/

Offline - Junior Profil 
14. 9. 2018 17:03 Odeslat příspěvek
Dnes aktualizace brand T-mobile G935FXXU2ERH1 zabezpečení 01.08.2018.

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 11:17 Odeslat příspěvek
pelosek10 píše
Capita: proč by to měla být blbost? od toho aod je aby te informoval a ty nemusel sahat vubec na mobil a vidis zda ti nekdo volal nebo ne..to me bavi tohle :D

Jasný, ale pokud by podle nějakých světelných čidel telefon usoudil, že je v kapse nebo v šuplíku a AOD vypnul tak je to vychytávka

pokud ti AoD celý den svítí na výletě v kapse, tak je to blbost...už je to jasnější?

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 12:13 Odeslat příspěvek
AOD se v kapse deaktivuje... Resp. Stačí překrytí proximity senzoru a po několika vteřinách dojde k deaktivaci.

16. 9. 2018 12:28 Odeslat příspěvek
Zdravím, od rána se potýkám s následujícím problémem. S problémem pro mě dost velkým. Od rána mi nejdou spustit následující aplikace: ČHMÚ, ČHMÚ Plus, Equa Bank, Mobilní rozhlas, hra Mravenci, Netatmo, Samsung Members a Tipsport. Aplikaci Samsung E-mail sice spustím, ale už v neotevřete a nenapíšu žádný mail. Zkoušel jsem telefon restartovat, to nepomohlo. Zkoušel jsem to prověřit na přítomnost nějakého škodlivého kódu, ale žádný to nenašlo. A továrnímu nastavení bych se rád vyhnul. Prosím o radu, kde by mohl být problém a jak jej řešit. Předem díky.

EDIT: Výchozí aplikace Samsung Members a Samsung E-mail nefungují ani v Bezpečném režimu a ostatní aplikace nefungují ani po jejich opětovné instalaci.

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 14:27 Odeslat příspěvek
Jak moc blbý nápad je kupovat nyní Galaxy S7 - nebude to jiz za chvili dedecek?

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 14:56 Odeslat příspěvek
Bude,ale je to dobrej děda..

16. 9. 2018 16:36 Odeslat příspěvek
peta809 píše
Zdravím, od rána se potýkám s následujícím problémem. S problémem pro mě dost velkým. Od rána mi nejdou spustit následující aplikace: ČHMÚ, ČHMÚ Plus, Equa Bank, Mobilní rozhlas, hra Mravenci, Netatmo, Samsung Members a Tipsport. Aplikaci Samsung E-mail sice spustím, ale už v neotevřete a nenapíšu žádný mail. Zkoušel jsem telefon restartovat, to nepomohlo. Zkoušel jsem to prověřit na přítomnost nějakého škodlivého kódu, ale žádný to nenašlo. A továrnímu nastavení bych se rád vyhnul. Prosím o radu, kde by mohl být problém a jak jej řešit. Předem díky.

EDIT: Výchozí aplikace Samsung Members a Samsung E-mail nefungují ani v Bezpečném režimu a ostatní aplikace nefungují ani po jejich opětovné instalaci.

Problém vyřešen. Vzpomněl jsem si, že jsem si včera v noci manuálně aktualizoval prohlížeč Google Chrome na verzi 69, kterou jsem stáhl na apkmirror. Tak jsem aktualizaci teďka odinstaloval a aplikace už zase všechny fungují :-)

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 17:37 Odeslat příspěvek
Neoplatí se bezhlavě stahovat z apkmirror také jsem to dělal a taktéž se telefon totalně složil měl jsem problém ho dát dohromady a to jsem stahoval jen aktualizace samsungu, nedoporučuji pokud samsung vydá aktualizaci tak přijde přes Galaxy aps teď už si raději počkám.Ani nechápu že někdo používá Chrome ten je tak nenažranej i ve widlích natož na androidu je to snad nejnažranější prohlížeč.

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2018 17:51 Odeslat příspěvek
KrasnaToPrezdivka píše
Jak moc blbý nápad...

pokud jsi fanda to elektroniky, tak už bych to nebral. Android P nebude ani náhodou a imho pomaličku polehoučku skončí i aktualizace - opravný balíčky/podpora

Já o něm teď uvažuju pro ženu - té jsou tyto věci ukradený a za nějakých 8000,- co si myslím že se dá sehnat je to top telefon

16. 9. 2018 18:57 Odeslat příspěvek
Kaprar11 píše
Neoplatí se bezhlavě stahovat z apkmirror také jsem to dělal a taktéž se telefon totalně složil měl jsem problém ho dát dohromady a to jsem stahoval jen aktualizace samsungu, nedoporučuji pokud samsung vydá aktualizaci tak přijde přes Galaxy aps teď už si raději počkám.Ani nechápu že někdo používá Chrome ten je tak nenažranej i ve widlích natož na androidu je to snad nejnažranější prohlížeč.

Já Chrome používám od doby co vyšlo 3. sestavení na PC a jsem spokojený. Je ale pravda, že je čím dál tím náročnější. Jaký prohlížeč doporučuješ ty?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 412  Další stránka
Stránka 379 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies