MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
21. 10. 2019 09:23 Odeslat příspěvek
Zdravím, má někdo tip na zaručeně novou originální baterii do S7 edge. Momentálně mám již vyměněnou baterii ze servisu, ale dle měření nemá 3600mah, ale cca 2600mAh (cena 500-). Je horší než původní vyměněná. Neoficiální servisák, který tvrdí, že baterie je originální,nová a zakoupená z české distribuce již od toho dává ruce pryč a pokud si baterii vyměním sám nebo někde jinde a pošlu mu tu starou, vratí mi peníze. Baterii si dokážu sám vyměnit, vodotěsnost nepotřebuji ,ale potřebuji zakoupit opravdu funkční baterii a tu dále používat a. Děkuji
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
21. 10. 2019 11:36 Odeslat příspěvek
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1 ... C2EALw_wcB

Offline - Junior Profil 
21. 10. 2019 13:45 Odeslat příspěvek
No neviem, s bateriami je to loteria . . . ja som zakupil originL SAMSUNG este do s4mini v jednom velkom nemenovanom elektro obchode v nakupnom centre, a vydrzala tam polovicu casu co 4rocna pouzivana . . . ale aspon mi vratili peniaze . . . bezal som potom na tej starej az do vymeny telefonu

Offline - Junior Profil 
2. 11. 2019 09:13 Odeslat příspěvek
anonymius píše
29.7.2019 - mam 586 nabijecich cyklu a zivotnost baterky cca 86% - Phone Info aplikace

Nyni cyklu 662 a 81%

Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 11. 2019 08:13 Odeslat příspěvek
Phone info nebo jakakoliv aplikace ukazuje co se tyce opotrebeni stejne nerealnou hodnotu.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2019 06:32 Odeslat příspěvek
Z mně neznámých důvodů, se mi přestaly u S7 přepisovat poznámky učinění v kalendáři telefonu do kalendáře na netu. Opačným směrem, tedy poznámky vytvořené v kalendáři na netu se po chvilce přepíší - synchronizují do kalendáře v telefonu. Přitom mezi dvěma telefony se data z kalendáře synchronizují, pouze nejdou z S7 na webový kalendář. Poradíte, kde by mohl být zakopaný pes? Děkuji.

Tak problém se vyřešil sám a již vše funguje. :) ...

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 11. 2019 12:36 Odeslat příspěvek
Prosímvás, vyměňoval někdo v nedávné době baterii na Galaxy S7 + byla kvalitou stejná jako původní?

co tak koukám, tak je dost velký problém sehnat funkční baterii. Zaprvé půlka prodejců má falzifikáty(z toho půlka o tom podle mě ani neví), a je otázka jestli i ty originální jsou ok.
Čehož si všimli evidentně i u sunnysoftu:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1 ... medium=cpc

takže měl by někdo nějaký tip, kde sehnal 100% funkční? Díky

14. 12. 2019 22:53 Odeslat příspěvek
fúha vianocna aktualizacia :)

Offline - Junior Profil 
16. 12. 2019 06:09 Odeslat příspěvek
Zabezpeceni 1.12.2019 ?

17. 12. 2019 10:19 Odeslat příspěvek
K 1.11.2019.
Zatím jen T- Mobile a Vodafone. Na ETL a O2 se čeká.

Offline - Junior Profil 
17. 12. 2019 13:36 Odeslat příspěvek
No zde v Čechách mi byla vyměněna baterie za 100% originál a českou distribuci,která byla příšerná ,viz výše.
Zkusil jsem přes Ali objednat dle kladných recenzí další kus,která ma být údajně také 100% originál, každá baterie je testována a blablabla.
Ve výsledku jsem celkem spokojený.Oproti tě příšerné původní vymenene mi Accubattery ukazuje 86% oproti předchozí 58%.
Nevím,zda je to chyba se měření,ale vydrží opravdu déle ,a je o něco lepší nežli původní originál baterie , co byla v telefonu od vyrobce(75%)
Ale jestli je opravdu originál nová baterie Samsung,to nezjistim.Vypada úplně stejně,ale to Čína umí.Dam vědět,až případně shoří.Zatim celkem spokojenost.Vymenil bych případně i telefon,ale nejak funguje k maximalni spokojenosti.

lokomot1 píše
Prosímvás, vyměňoval někdo v nedávné době baterii na Galaxy S7 + byla kvalitou stejná jako původní?

co tak koukám, tak je dost velký problém sehnat funkční baterii. Zaprvé půlka prodejců má falzifikáty(z toho půlka o tom podle mě ani neví), a je otázka jestli i ty originální jsou ok.
Čehož si všimli evidentně i u sunnysoftu:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-1 ... medium=cpc

takže měl by někdo nějaký tip, kde sehnal 100% funkční? Díky

Naposledy upravil Kitt2002 dne 17. 12. 2019 13:42, celkově upraveno 1

17. 12. 2019 13:41 Odeslat příspěvek
Díky za info. Měl jsem tam dočasně jednu "polofunkcni originální" a než jsem sehnal novou, odešla mi deska. Tak teď už mám po starostech :-)

Offline - Junior Profil 
17. 12. 2019 13:48 Odeslat příspěvek
No taky způsob vyřešení.Máš vyhlidnutého nástupce?Já totiž nevím,co bych případně dalšího pořídil.Jen vyzvídám
lokomot1 píše
Díky za info. Měl jsem tam dočasně jednu "polofunkcni originální" a než jsem sehnal novou, odešla mi deska. Tak teď už mám po starostech :-)

17. 12. 2019 14:06 Odeslat příspěvek
No, na mé s7 už se odlupoval displej a tak, nejradši bych si to za pár tisíc opravil, díly se dají sehnat a poradit si umím, ale bez funkční desky už to nemá moc smysl. A opravit jsem se to rozhodl právě proto, že s7 nemá podle mě rozumného nástupce.

Pořídil jsem S10e, ale tak jako s s7 jsem s ním spokojený nebyl. Není už zdaleka tak ergonomický(a má fakt hrozně umístěnou čtečku /vypínací tlačítko) a má dost slabou baterii. Ktomu chybí třeba diodka(ne že by to pro mě bylo něco "must have", ale je to šikovné).
Teď mám Huawei p30, který je taky ještě jeden z jakž takž kompaktních telefonů, a docela ujde. Taky není už zdalake tak ergonomický, čtečka pod displejem oproti klasické je pomalá a občas špatně vyhodnotí prst, ale velká výhoda je, že má super baterii. Pořád ale nejsem 100% spokojen, nicméně na trhu nevidím nic co by mi stálo za to koupit. Teď už jen doufám, že až budu kupovat příště, tak najdu něco co by víc sedělo mým představám :-)

Nehodnotím foto, atd., myslím že u obou telefonů odpovídá své kategorii, tzn. slušné.

Offline - Junior Profil 
17. 12. 2019 15:14 Odeslat příspěvek
Zdravím. Včera jsem do své S7 stáhnul a nainstaloval poslední aktualizaci (tzn. září 2019). Od té doby mi ale nějak nefunguje senzor přiblížení ... Nestalo se to i někomu jinému, popřípadě co mám dělat krom továrního nastavení?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403 ... 412  Další stránka
Stránka 400 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies