MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 6. 2022 20:08 Odeslat příspěvek
Tchán dodnes spokojeně používá Honor 6 (3/16GB) s androidem 5.
Takže ta S7 Edge bude skok kupředu. Navíc android 5 už je dost omezující, osmička bude ještě chvíli v pohodě.
Příští týden ho mám dostat, byl používán jen necelých 6 měsíců, od té doby leží v šuplíku tak nevím, jak na to ta baterie bude...
Prý ho ještě před cca 2 roky nabil opět do 100%...
Je to mobil "zdarma" tak to tak musím brát...

-- 22. 6. 2022 21:11 --

p.s. použití bude jen volání, sms, whatsapp, net a e-mail. Jo a občas nějaké foto...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2022 10:38 Odeslat příspěvek
https://samsungmania.mobilmania.zive.cz ... -a-1355882

Bojim sa, aby v tom nebol nejaky podras, trebas s baterkou alebo nieco ine, aby si ludia kupili novy mobil . . .


Offline - BAN MM.cz Profil 
22. 8. 2022 12:25 Odeslat příspěvek
Nic v tom není. Normálně to náhoď.


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2022 20:45 Odeslat příspěvek
Ako môžete vidieť z changelogu, cieľom tejto aktualizácie je zlepšiť stabilitu GPS. Podľa GalaxyClub spoločnosť Samsung plánuje poskytnúť aktualizáciu pre viac starších modelov, pretože mnohé z ukončených starších modelov sa stále používajú. Vrátane série Galaxy S6 uvedenej na trh v roku 2015 a série Galaxy S9. Táto aktualizácia však neprinesie najnovšie bezpečnostné záplaty a zlepší len stabilitu GPS.
Ziadne bezpecnostne zaplaty ale "zvysena" stabilita GPS . . . kto kedy zaznamenal na niektorom z S6, S7, S8, S9 . . . nejaku nestabilitu GPS?
Zjavny podraz tam niekde je podla mna.


Offline - Junior Profil 
22. 8. 2022 20:49 Odeslat příspěvek
Dnes mi dorazila tato aktualizace na S10e, přestože mi před cca 14 dni dorazila klasická tradiční bezpečnostní aktualizace...


Offline - BAN MM.cz Profil 
23. 8. 2022 03:37 Odeslat příspěvek
tululumko píše
Ako môžete vidieť z changelogu, cieľom tejto aktualizácie je zlepšiť stabilitu GPS. Podľa GalaxyClub spoločnosť Samsung plánuje poskytnúť aktualizáciu pre viac starších modelov, pretože mnohé z ukončených starších modelov sa stále používajú. Vrátane série Galaxy S6 uvedenej na trh v roku 2015 a série Galaxy S9. Táto aktualizácia však neprinesie najnovšie bezpečnostné záplaty a zlepší len stabilitu GPS.
Ziadne bezpecnostne zaplaty ale "zvysena" stabilita GPS . . . kto kedy zaznamenal na niektorom z S6, S7, S8, S9 . . . nejaku nestabilitu GPS?
Zjavny podraz tam niekde je podla mna.


Nebuď směšný žádný podraz v tom není. Ty tam určitě pracuješ že víš že je to update co nic neřeší a jen tě donutí vyměnit mobil za nový jo? Aha ok


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
23. 8. 2022 05:31 Odeslat příspěvek
A ty tam Jiricku pracujes, ze vis, ze to tak neni!? Opet chces hrat chytreho, ale ani ty to nemuzes vyvratit! Kolik uz bylo excesu, kdy vyrobci zamerne delali updaty, kterymi zpomalovali chod, jen aby se kupovalo, prodavalo atd! Takze nedelej ze sebe chytreho, protoze jim opravdu nejsi!


Offline - BAN MM.cz Profil 
23. 8. 2022 06:45 Odeslat příspěvek
Domin7: ty jsi vážně zase mimo. Jistě určitě si budou chtít nás... všechny a udělají tohle? Prosím tě jediný kdo je tady chytrý jsi ty když čtu ty tvé komenty. Jsi mimo opět a zase. Stačí si najít na reditu reakce na tuhle aktualizaci nic to neudělalo. Ale opět se najde někdo kdo bude plkat a brečet že Samsung udelal update. Místo aby si to člověk pochvaloval po pěti letech podporu tak ještě tu fňuka. Dej se dohromady než příště napíšeš tuhle blbost kolego


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2022 07:37 Odeslat příspěvek
[quote="Nebuď směšný žádný podraz v tom není. Ty tam určitě pracuješ že víš že je to update co nic neřeší a jen tě donutí vyměnit mobil za nový jo? Aha ok[/quote]

Tak daj aspon par odkazov na nejake forum kde sa riesi stabilita GPS na S7, S8, atd atd . . . Hlavne z poslednej doby, a nie ked bol telefon uvedeny na trh a vychytavali sa muchy . . .
Uznal by som, ak by Samsung napisal, ano, mali sme v module GPS dieru jak s.v.i.n.a, tak sme to teraz zaplatali.
Ale stabilita?????


Offline - BAN MM.cz Profil 
23. 8. 2022 08:04 Odeslat příspěvek
Hele v klidu věř si čemu chceš nestahuj. Je to jen tvá věc. Myslí si co chces


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2022 08:43 Odeslat příspěvek
Ked dojdu argumenty, tak zostavaju kecy, kecy, kecy . . .
Nasiel si aspon jeden odkaz kde sa ludia stazuju na stabilitu GPS ???
Mas gule na to aby si konkretne odpovedal na konkretne polozeny dotaz?

-- 23. 8. 2022 10:10 --

JirkaGalaxy píše
D Stačí si najít na reditu reakce na tuhle aktualizaci nic to neudělalo.

Aktualizacia jak hovado, ked to "nic neudelalo". Nco je potom taka aktualizacia ktora nic nerobi ?????
Dokonca ani nerobi to, co ma v popise? Zvysit stabilitu GPS :-)


Offline - BAN MM.cz Profil 
23. 8. 2022 09:24 Odeslat příspěvek
Já jen říkám že po ní nejsou žádné problémy. Ty jsi mě asi moc nepochopil. Noc nic. Tohle nemá fakt cenu dal řešit s někým kdo má na to pohled, že to musí jen uškodit. Nazdar


Offline - BAN MM.cz Profil 
23. 8. 2022 09:28 Odeslat příspěvek
Promiň že jsi tak neschopný si o tomhle updatu najít info sam. Já to udělal po updatu není žádný problém s mobilem. Nic co píšeš ty za pohádky o tom, že by to mělo něco schválně pokazit. Asi tak. Takže na co pak dál ti mám odpovědět ať nemáš nějaké konspirační teorie? Hm?


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2022 13:25 Odeslat příspěvek
>>>> Takže na co pak dál ti mám odpovědět

Uplne by stacilo odpovedat na moju otazku, kde si co cital o nestabilite GPS na S7, S8 . . . .

Ale to nie, ty budes mat len kopu reci, a nic, ziadna konkretna odpoved na konkretnu otazku . . .
Alebo ta nenaucili citat s pozorozumenim?
A ze je slusne odpovedat na otazku?
Nic, ziadna odpoved na otazku, len same kecy, kecy, kecy . . . .
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 408, 409, 410, 411, 412
Stránka 412 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies