MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
7. 12. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Dle mého je prasklý displej a nezobrazuje.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 12. 2021 10:49 Odeslat příspěvek
To asi ne, večer fungoval normálně...


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Na jaký reset nereaguje? Co tím myslíš, klasický trojhmat? Ten fungovat nebude, pokud mobil nějak vytuhl. Zkus ho natvrdo restartovat, tzn odpojit od nabíječky a minimálně 20 vteřin držet stisknuté Power tlačítko. Měl by se probrat.


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 14:58 Odeslat příspěvek
Kdyby bylo po něm, nesvítila by ani dioda. Kdyby byl špatný displej, telefon by se stále měl zapnout a zavibrovat. Pokud nedělá ani to, měl by fungovat trojhmat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2021 19:21 Odeslat příspěvek
Díky za rady, nezabírá nic, nevadí, používali jsme ho 5 a půl roku, odpracoval si své. Manželka si už vybrala A52S 5G, alespoň bude mít na pár let aktualizovaný nový stroj.


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 21:39 Odeslat příspěvek
Ahoj odešli do křemíkovýho nebe paměti, manželce se to stalo taky najednou se vypl po připojení k nabíječce svítila jenom zelena LEDka a bylo hotovo, dal jsem ho na opravu a bylo mi sděleno, že jsou v háji paměti tím pádem se nemá kam systém načíst. A oprava se už nevyplatila.


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2022 19:19 Odeslat příspěvek
Tak když vezmu v potaz váš projev telefonu při nefunkčnosti, tak mám dojem, že i umě to bude ta vadná pamět :roll:
Mám 6 let S7 a plná spokojenost, celý čás bez jediné chybičky a šlapal krásně a baterie ten den utáhla i doteď.
Ale 14 dní zpět ho vezmu v průběhu dne do ruky (tmavý displej a blikající dioda indikující whatsapp) a ejhle, telefon nejde odemknout, prostě stále černo ačkoli dioda stále bliká. Při zavolání se tvářil nedostupný, na USB neviditelný a na bezdrátu nenabijel ačkoli nabiječka ho viděla. Trojhmat nic a ani dlouhé přidržení standby nic. Druhý den už neblikala ani ta dioda, takže se zjevně vybila zbylá baterie, která se odmítala už dobít.
Snažím se ho v servisu zachránit, ale zatím bez úspěchu (výměna baterie a standby tlačítka).
Možná dám typ na ty paměti, ale netuším, jak je to nákladné? Byl nějaký odhad ceny?
Každopádně ho nahradím asi S22 base 256GB, tak snad mě ta baterie nezklame.


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 4. 2022 06:45 Odeslat příspěvek
Zachraňovat S7 v dnesni době? Neskutečné:D tohle mě vcelku pobavilo :)


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2022 12:55 Odeslat příspěvek
zachraňuji kvůli datům, jelikož všechno se mi ne úplně dobře synchronizovalo.
Ale asi to nemá cenu, pač bych přeplatil jeho výkupní cenu.


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 4. 2022 13:14 Odeslat příspěvek
Jo takhle tak to chápu .


Offline - Junior Profil 
12. 6. 2022 20:51 Odeslat příspěvek
Ahoj jaká vyšla poslední verze androidu proS7 Edge? 9 nebo 10?


Offline - Junior Profil 
12. 6. 2022 22:18 Odeslat příspěvek
Ani jedno, S7 vyšla s Android 6.0 a dostala 2 velké aktualizace systému, takže skončila ofiko na Andorid 8 Oreo


Offline - Junior Profil 
12. 6. 2022 22:55 Odeslat příspěvek
Aha, díky za info, jedna mi byla nabídnuta zdarma tak přemýšlím, že jí využiji u prarodičů. Jen mě zajímalo jak to bude staré po SW stránce. HW i na dnešní dobu slušný, 32/4 GB + SD karta to ještě bude chvíli běhat v pohodě...


Offline - BAN MM.cz Profil 
13. 6. 2022 04:51 Odeslat příspěvek
Jen škoda těch 4gb ram to už je dneska fakt málo.


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2022 11:49 Odeslat příspěvek
Na zaklad, telefon, nejaka ta appka (nie narocne hry), internet uplne v pohode . . .
Horsie to bude po tych rokoch s baterkou.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 408, 409, 410, 411, 412  Další stránka
Stránka 411 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies