MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 4. 2020 16:49 Odeslat příspěvek
Zepředu telefonu mi to taky olezlo. Postupně se to odlepilo přes celý hořejšek až k displeji, ale tam už se to zastavilo.


"V servisu mi řekli že navíc je trošku do vrtule :D, a že když vymění záda jsou to vyhozené peníze, že stačí tu folii odstranit, záda budouu jako dřív, akorát budou průhledné :-)"

Nějak nechápu, co ti řekli v tom servisu. Že nebudou vyměňovat záda, ale jen je sundají, oskrabou z toho tu reflexní folii, dají novou těsnící pásku a vrátí zpět? A mobil bude mít průhledné záda? Nebo že si to máš nějak udělat na koleni a pokud ten zadní kryt nerozbijes, tak minimálně nebude tesnit a nebudeš mít novou pásku na vrácení zpět?
To byl originál Samsung servis? Kdo tohle proboha vymyslel.

Zadní kryty jinak prodávají Číňani neorigoš za pár korun i s těsnící páskou. Sám jsem měl 2. To jen tak mimochodem, jako levná alternativa k opravě.

A jinak ses ale rozhodl dobře, řekl bych. Když už vyměňovat záda, tak rovnou poresit baterii. Jen aby byla dobrá, určitě bych neměnil jinde než v origo servisu a i tak tu kapacitu pořádně ověřil (jinak reklamace).
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2020 19:14 Odeslat příspěvek
Ahoj,

chtěli mi ušetřit peníze u starého krámu, vypadám jak socka ;-)

Ale dávám vše origoš, účet platí zaměstnavatel - mám služební kartu :mrgreen:


Offline - Místní informátor Profil 
16. 6. 2020 09:37 Odeslat příspěvek
Stalo se vám někdy že vám trošku někdy napršelo na S7 Edge a telefon vám napsal byla zjištěna vlhkost? :D co s tím? :hm


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 6. 2020 09:47 Odeslat příspěvek
Stalo. Předpokládám, že v konektoru. Takže nestrkat to do nabíječky pc atd a počkat v suchu až to vyschne? (mobil by stejně nabíjení nedovolil a zahlásil že je vlhkost)


Offline - Místní informátor Profil 
16. 6. 2020 10:02 Odeslat příspěvek
No kamarád expert to pak stčil do nabíječky :D :D :D ale telefon funguje ještě dneska.. Tak to měl asi z pr.ele kliku..


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2020 10:45 Odeslat příspěvek
Přišla vám už na S7ce ta poslední aktualizace? Po reklamaci mám v mobilu ROMku od T-Mobilu a stále mám "jen" aktualizaci, která vyšla k 1. lednu 2020. Mobil jinak píše, že je systém aktuální


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2020 14:27 Odeslat příspěvek
ETL má duben


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2020 14:32 Odeslat příspěvek
Ja mam jen brezen.


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2020 16:38 Odeslat příspěvek
T-mobile - stále 1.leden 2020


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2020 18:59 Odeslat příspěvek
Problém: Zhruba po počáteční půlminutě hovoru začnu slyšet protější stranu "plechově". Nezávisle na operátorovi protější strany a lokaci. Trvá to několik měsíců, nedokážu si vybavit žádnou přelomovou událost, která by to způsobila. Telefon jsem nikdy neutopil. Mám Galaxy S7 v záruce od Amazonu.de, ETL Anroid 8 Oreo, aktuální firmware, O2 Family. Ještě jsem nezkusil udělat tovární reset. Taky vyzkouším SIM jiného operátora. Napadá vás něco? Důvod, řešení? Jinak jsem s S7 spokojen, nemám důvod měnit, zlatý tlačítka nikoliv na displayi. Předem díky za rady!


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2020 19:42 Odeslat příspěvek
sodja
něco podobného mi dělalo volání WiFi/LTE, zkus to vypnout pokud to máš zapnuto.
Nastavení - připojení - mobilní sítě - hovory VoLTE, volání WI-FI


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 6. 2020 05:40 Odeslat příspěvek
Otec vlastníci S7 klasickou vše v pořádku nova sim, Volani VoLte vše v pořádku. T-mobile. Vyzkoušej vyměnit sim. Pak factory.


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2020 07:22 Odeslat příspěvek
sodja: dela to, kdyz ty ses na ruznych mistech ? Zkus prepnout jen 2G sit co to bude delat...


Offline - Junior Profil 
25. 6. 2020 14:05 Odeslat příspěvek
Díky moc všem za rady! Nejspíše pomohlo banální vyndání a vložení stejné SIM. Úplně jsem zapomněl na základní pravidla řešení chyb - vypnout, zapnout, vyndat, zandat....

Ano, problém se předtím projevoval na různých místech, s dobrým i špatným signálem. Přepínání na 2G před každým hovorem by mě dost iritovalo, protože hodně používám i mobilní data.

VoLTE jsem v poslední době měl schválně vypnuto, protože mě kdysi zlobilo přepínání z VoLTE na 2G. Teď, po vyndání a vložení SIM, ho mám naopak na zkoušku zapnuto, zatím nevidím rozdíl - ale pohybuji se v lokalitě s dobrým signálem, v terénu to může být opět problém.

Zatím problém nepozoruji jeden den, budu zkoušet ještě různé lokality a nastavení, případně dám vědět.

P.S. mám Android 8 ETL, AP G930FXXS8ETC3, CP G930FO2C8ETC2, CSC G930FETL8ETC1


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2020 11:34 Odeslat příspěvek
Zdravím, nepozorujete výrazné zpomaléní zaškuby systemu po poslední aktualizací?Sekundovou prodlevu pří rozsvícení displaye(ale to bylo od začátku) Prípadnou menší vydrž baterie? Jen sonduju, zda udelat MR, zda to má cenu. Začínám přemýšlet nad custom ROM,ale případné problémy s funkčností mě trochu odrazují. Díky JK
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408 ... 412  Další stránka
Stránka 405 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies