MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Gear S3 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
26. 3. 2019 02:03 Odeslat příspěvek
Tak funkce "Zobrazit jen při nošení hodinek" se týká jen notifikací a ne vyzvánění když někdo volá. Pro úplný "klid" je třeba přímo na hodinkách aktivovat např. režim "Nerušit" (osobně používám), nebo některý z ostatních nabízených. Myslím si, že to funguje dobře, když se každé zařízení nastavuje zvlášť. Bylo by hloupé, aby jsem na telefonu vypnul vyzvánění a ono se vyplo i na hodinkách. Takhle mám na telefonu zapnuté jen vibrace a veškeré zvuky beru jen z hodinek. Ono stáhnou horní lištu a kliknout na ikonu "Nerušit" je otázka tak 2 sekund.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
2. 4. 2019 00:47 Odeslat příspěvek
1. funguje vam budiace gesto? ...myslim, ze pri starsej verzii tizenu stacilo otocit hodinky k sebe a rozsvietili sa, teraz to nefunguje? :-l (resetoval som hodinky a stale nic)

2. ani tep sa im nejak nechce merat (dokonca ani nepise, ze skontrolujte snimac)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 4. 2019 10:45 Odeslat příspěvek
Ahoj,
mám úplně stejný problém, taky mi nefunguje měření tepu ani otočení displeje >:-(

Offline - Junior Profil 
2. 4. 2019 11:25 Odeslat příspěvek
Me funguje oboje normalne na tizenu 4

Offline - Junior Profil 
2. 4. 2019 12:55 Odeslat příspěvek
Také nemám problém s funkčností na Tizenu 4.

Offline - Junior Profil 
3. 4. 2019 01:17 Odeslat příspěvek
Také mi vše funguje naprosto bez problémů.

Offline - Junior Profil 
3. 4. 2019 15:45 Odeslat příspěvek
hmm vidim to na reklamaciu v predajni :hm

Offline - Junior Profil 
17. 4. 2019 00:37 Odeslat příspěvek
...tak po reklamacii konecne doma :tleskani

boli vymenene nejake casti a bol nahodeny Tizen 3, nasledne som aktualizoval na Tizen 4 a zatial vsetko (co neslo) ide :-)

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2019 14:19 Odeslat příspěvek
Zdravim. Uz delsi dobu mam Samsung Gear 3 (a Samsung S7). Po posledni unorove aktualizaci mi opet Samsung zprehazel obrazovky na displedi (kdyz tocite doleva). Problem co mam je - ze v jednom zastupci jsem mel i kontakt (na rychle volani a sms). Jenze nyni v aplikaci Kontakty nejsou vsechny kontakty z telefonu. Popravde v hodinkach je jich asi 20 a v telefonu treba 500.
Vse jsem 2x prekontroloval, restarty, povolena prava na synchronizaci a pristupu ke kontaktum, brani z Google konta (kde je vse). Ani pres vyhledani to ostatni kontakty nevidi. Natvdo zastaveni ofiko aplikace Kontakty. Proste zaboha nemuzu rozchodit synchronizaci kontaktu z telefonu do hodinek. Onech 20 kontaktu vypada jako posledne 20 pridanych.

Mate nejake tipy? Protoze mimo reinstalaci vseho (coz opravdu delat nechci a ani nemusi pomoci), me uz nic nenapada. Diky

Offline - Místní informátor Profil 
23. 4. 2019 13:32 Odeslat příspěvek
Hodinky od Samsungu majú vážny problém pri pripojení k niektorým smartfónom
https://www.techbyte.sk/2019/04/intelig ... -zlyhanie/

Offline - Junior Profil 
27. 4. 2019 10:23 Odeslat příspěvek
Provozuje tu někdo hodinky s telefonem xiaomi? Šlape všechno jak má? Přemýšlím, že pořídím telefon téhle značky a nechci nějaký překvapení.

1. 5. 2019 09:56 Odeslat příspěvek
Ahoj, hodinky jsem koupil hlavně pro užívání a možnosti zápisu do kalendáře. Kolega je má, vše funguje - poznámka do kalendáře se dá napsat. U mě se tahle možnost nezobrazuje. Hodinky jsou po aktualizaci, restartované.
Má někdo nápad??

Offline - Junior Profil 
1. 5. 2019 14:34 Odeslat příspěvek
Nemá kolega spárováno s telefonem Samsung? Co jsem četl tak když máš jiný telefon než Samsung tak některý věci nejdou zprovoznit

Offline - Místní informátor Profil 
21. 5. 2019 14:08 Odeslat příspěvek
One UI aktualizace zamířila na starší chytré hodinky od Samsungu
https://www.dotekomanie.cz/2019/05/one- ... -samsungu/

22. 5. 2019 13:23 Odeslat příspěvek
Když připojím Samsung Gear S3 Frontier přes bluetooth s mobilem a odejdu pak s hodinkami mimo dosah bluetooh, dojde potom při přiblížení k automatickému spárování nebo se musí spárovat zase ručně?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další stránka
Stránka 18 z 21 [ Příspěvků: 314 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies