MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Gear S3 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
26. 6. 2019 12:39 Odeslat příspěvek
Ahoj. Nemůžu v hodinkách Frontier nikde najít mapy nebo záznam prošlé trasy.
Díky všem za radu.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2019 20:27 Odeslat příspěvek
Este nikomu neprisla ta najnovsia aktualizacia?


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2019 10:09 Odeslat příspěvek
Priblizil by mi prosim nekdo jak funguji realne mapy/navigace na S3 frontier? Here mapy neznam, ale pouzivam Locus free, vim ze je apka primo pro Tizen. Jsou mapy ulozene v telefonu a jen se ukazuji na displeji hodinek spolu s aktualni polohou nebo je nutne mapu nahrat do hodinek nekdy jsou dost velke? Mozna stupidni otazka, ale nic takoveho jsem nikdy nemel a chtel bych koupit nejake hodinky, pomoci kterych bych se mohl po vyletech orientovat v terenu bez toho abych musel vytahovat mobil a zaroven aby zaznamenavali trasu napr. do nejakeho gpx. Kolik aspon orientacne vydrzi baterie pri takovem pouzivani par hodin nebo i cely den? Nepotrebuji aby byl displej zaplej celou dobu, staci jen kdyz je probudim abych se podival kde jsem a zase je uspal. Je vubec realne takove vyuziti nebo si to moc idealizuji? Funguji takhle na mobilu, ale s nim i fotim a delam i jine veci a celodenni vylet pak ten mobil nevydrzi nebo jen taktak...

Hodinky jsou pekne a tu petku bych za ne dal, pokud se to ale takhle neda vyuzit koupil bych neco levnejsiho a hloupejsiho protoze na notifikace, ovladani prehravace ci fotaku nebo obcasne mereni tepu a kroku se daji koupit i levnejsi hracky. Predem dik.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2019 15:40 Odeslat příspěvek
tak diky vsem za pomoc...je videt, ze je pro zdejsi zajimavejsi se dohadovat s planetoidem jestli je lepsi koupit samsung nebo lg, nez napsat par radku a nekomu poradit :)


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2019 19:20 Odeslat příspěvek
Navigaci v nich teda nepoužívám ale konkrétně jak funguje Locus jsem našel tohle https://www.locusmap.eu/cz/locus-map-wa ... wearables/


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2019 10:21 Odeslat příspěvek
Ahoj. Není tady někdo z Prahy, třeba z Vysočan a okolí, kdo by poradil s hodinkami Gear Frontier?


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2019 10:41 Odeslat příspěvek
rumukrad píše
Navigaci v nich teda nepoužívám ale konkrétně jak funguje Locus jsem našel tohle https://www.locusmap.eu/cz/locus-map-wa ... wearables/


Tohle jsem uz cetl i drive, je to takovy navod-nenavod. Ale jak jsem to ted cetl znovu, z jednoho prispevku v diskuzi je jasne, ze se vse taha z telefonu a hodinky jsou jen dalkovy ovladac s displejem :) takze dik za reakci

Jeste by mne zajimalo jak je to s automatickym prubeznym merenim tepu kdyz nemam vybranou zadnou sportovni aktivitu? Meri to jen po hodine nebo se da vybrat mensi interval? Co jsem cetl tak se to v prubehu aktualizaci menilo a jasnou odpoved jsem nenasel...nekdo snad psal, ze se to uz da jen zapnout/vypnout. Jak je to v Tizenu 3 resp. 4. Diky.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2019 11:18 Odeslat příspěvek
Podle nastavení jsou tři možnosti.. Nikdy(musíš zapnout ručne), vždy a po 10 minutách.(Tizen 4.0.0 1)


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2019 12:59 Odeslat příspěvek
Nastaveni po 10min znamena, ze tep zaznamenava kazdych 10minut nebo ze 10 minut zaznamenava vkuse treba kazdou vterinu prubezne? :-)


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2019 13:46 Odeslat příspěvek
Já to pochopil tak že jednou za 10 minut změří tep.. Slovy hodinek - budou měřit tep pravidelně a budou zaznamenávat data, když jste v klidu


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2019 09:21 Odeslat příspěvek
mate nekdo ty hodinky od zacatku prodeje? Pocitujete nejaky vetsi zkraceni vydrze po 2-2.5 roku aktivniho pouzivani? Jde mi samozrejme o degradaci baterie...treba u samsungu S7e je uz degradace po 2.5 roku znat, ale ten se nabiji kazdy den coz u hodinek nepredpokladam.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 7. 2019 12:12 Odeslat příspěvek
Ahoj mám aplikaci E-book reader, a chtěl bych si do hodinek poslat PDF. Víte jak na to? Díky Mám je dnes první den. Už sleduji youtube, nainstalovány offline mapy pro pěší synchronizace mého koupeného MP3 playeru i s obrázky alb... Takže vše super jen ten reader mi nejde dohlavy jak nahrát PDF do hodinek. Díky

-- 10. 7. 2019 13:16 --

A jak je to s platbou NFC? c česku. Na telefonu a Komerční bance ji mám aktivovanou a nemohu si ji vynachválit. tak ještě s hodinkami a je to super.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 7. 2019 14:40 Odeslat příspěvek
https://smartmania.cz/samsung-pay-miri-ceska-ma-hacek/


Offline - Junior Profil 
17. 7. 2019 04:15 Odeslat příspěvek
Nevite pri jake prilezitosti nebo nastaveni muzou hodinky samovolne vypinat AoD? Je to problem nainstalovaneho ciferniku nebo nastaveni hodinek? Nevypozoroval jsem pri jake kombinaci to dela...jsem na dovoleme nechce se mi delat reset...diky.


Offline - Junior Profil 
18. 7. 2019 13:00 Odeslat příspěvek
Ahoj, zvazuju koupi, ale chtel jsem se zeptat na aktualni fungovani s neSamsung telefonem. Vsechno jsem to procetl a vim co to komu dela a nedela, ale vidim, ze je nova verze Tizenu 4, tak jestli jsou nejaky zmeny. Mam Huawei P20Pro. Diky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další stránka
Stránka 20 z 22 [ Příspěvků: 318 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies