MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Gear S3 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 7. 2019 16:35 Odeslat příspěvek
Moje Xiaomi Mi9 SE bez problémů, tatovo Huawei P9 též.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2019 10:33 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny. Od určité doby mně přestaly mé Samsung Gera S3 Frontier ukazovat jméno volajícího a případně i fotografii. Dříve to běželo normálně. Telefon stále stejný, stejný systém, možná proběhla aktualizace hodinek. Nesetkal se s tím někdo? Nebo poradí někdo, jak to opravit? Přijde mně, že to hlásí místo informace o volajícím nějakou chybu zobrazení fontu. Resetovat hodinky do továrního nastavení se mně zatím nechce.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 8. 2019 11:28 Odeslat příspěvek
Ahoj,
mám hodinky Samsung Gear S3 Frontier a pro trackování spánku používám aplikaci Samsung Health. Čas mám na hodinkách i na telefonu samozřejmě správný, ale jakmile se synchronizují data spánku, je tam čas usnutí i probuzení o hodinu víc než byla realita. Nevíte v čem by mohl být problém?
Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 9. 2019 09:28 Odeslat příspěvek
Ahoj mám taký problém že sa mi nezobrazuje pri prichádzajúcom hovore volajúci ale vypíše Invalid UT-F8 neviete kde je problém


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2019 23:15 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám dotaz k režimu nerušit a hodinkám gear s3. Když nastavím režim Nerušit v telefonu, tak se mi automaticky nastaví i na hodinkách. Ví někdo jak to nastavit, aby to bylo nastaveno pouze na telefonu?

Díky


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2019 07:22 Odeslat příspěvek
V aplikaci Galaxy Wearable - Synch. nastavení telefonu - Synchronizovat režim nerušit


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2019 07:59 Odeslat příspěvek
Super díky moc


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 12. 2019 08:27 Odeslat příspěvek
Dobré ráno vespolek. Z ničeho nic se mi hodinky Gear Sport začaly rychle vybíjet. Nedošlo k žádným instalacím ani aktualizacím a podle správce za to mohou kontakty, viz. screenshot. Když aplikaci ručně ukončuju, tak je výdrž stále v pořádku. Pokud ale nechám aplikaci běžet, tak mám místo dvoudenní výdrže zhruba 8 hodin. Teď mi například za necelou hodinu běhu aplikace zmizelo 10%.Nesetkali jste se s tím taky někdo? Díky

Přílohy

Screenshot_20191226-074849_Gear S PlugIn.jpg
Screenshot_20191226-074849_Gear S PlugIn.jpg
[ 252.4 | Zobrazeno 152 krát ]




Offline - Junior Profil 
16. 1. 2020 06:53 Odeslat příspěvek
Zajimalo by mne jestli po resetu S3 frontier zustanou v galaxy storu k dispozici vsechny ciferniky ktere mam nainstalovane a tenkrat byli zdarma. Diky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2020 11:40 Odeslat příspěvek
Ano zůstanou!!!


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2020 07:39 Odeslat příspěvek
Dik.


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2020 17:34 Odeslat příspěvek
Ahoj mám na vás dotaz. Ještě než se zeptám. Gear S3 používám hlavně jako hodinky tj. vždy zapnuté hodinky. Jas 4 nebo 5. Notifikace a počítání kroků. Spárováno přes bluetooth. Žádný internet, poloha atd... Výdrž s bídou dva dny to znamená od 6:00 do 22:00 přes noc je vypínám nebo nabíjím. Máte to taky tak? Prosím vás dejte mě tip na vyzkoušený digitální ciferník s AOD režimem, který moc nežere baterku. Díky.
(Už mě přestává bavit každý druhý den nabíjet hodinky.)


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2020 15:44 Odeslat příspěvek
Ahoj, taky se někomu z vás začalo stávat(mě poslední cca měsíc), že hodinky jsou připojený, všechny notifikace povolený, ale prostě nechodí. Dělá mi to docela často. Jeden den v pohodě, pak dva dny nechodí a pak zase třeba jo. Nepomohl reset hodinek reinstalace apky, prostě nic.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 11. 2020 21:29 Odeslat příspěvek
Umí tady někdo nastavit hodinky pro bezkontaktní platby NFC přes Curve card??Soft.hodinek: verze UI 1.5,TIZEN 4.0.0.7


Offline - Junior Profil 
27. 12. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Zdravím. Nemáte někdo navíc originál černý kožený řemínek (pásek) k hodinkám Samsung Gear S3? Nebo alespoň ten delší spodek (jak byly v balení kratší a delší).
Pokud ano, rád bych koupil. Spěchá. Děkuji
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další stránka
Stránka 21 z 22 [ Příspěvků: 318 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies