MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Samsung Gear S3 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 19:43 Odeslat příspěvek
Po letech fungovani mam veliky problem. Delsi dobu (mozna mesic-dva) jsem nic neinstaloval ani nove ciferniky. Vcera jsem chtel jeden nainstalovat a neslo to, pokazde jsem skoncil na Time out, zkousel jsem to hodnekrat a nic. Tak jsem udelal reset S3 Frontier, z telefonu vse smazal a znovu nainstaloval, presne podle pokynu hodinek-telefonu tqk jako uz hodnekrat. Hodinky jsou aktualizovane na posledni FW, funguji i notifikace, ale spojeni se pokazi vzdy kdyz chci neco nainstalovat nebo odinstalovat...nikdy jsem s tim nemel problemy. Nedostanu se ani do jednoho ze svou uctu samsung ktere mam, ani do uplne nove vytvoreneho uctu, hraju se s tim uz druhy den a nevim si vubec rady nejsem zadny zacatecnik ale uz jsem v koncich...rekl bych ze kdyz vse promazu i ucty, hodinky, vsechny dotcene aplikace, atd. tak to musi jit ale celkove to spojeni s telefonem je nejake divne uz fakt nevim co mi unika?! Prosim o pomoc v HW to IMHO neni. Behem let se na forech probirali problemy s ucty, spojenim atd ale zadne rady ani postupy u mne nefunguji. Hodinky nemam ani tri roky a nechci je jeste menit. Predem diky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 4. 2022 07:22 Odeslat příspěvek
Problem je s EMUI12, na netu jsou ohlasy i od uzivatelu jinych telefonu. HR nepomohl takze zustava jen downgrade na EMUI11, nastesti se to da pres Hisuite udelat automaticky a legalne bez obstrukci. Vyhoda je ze mam po letech procistenej foun, nevyhoda zabita hromada hodin, ktere jsem mohl stravit necim uzitecnejsi. Prekvapuje me, ze se o tom moc nepise ikdyz je uzivatelu poslednich telefonu huawei s GSM asi dost mala...


Offline - Místní informátor Profil 
20. 8. 2022 09:39 Odeslat příspěvek
Samsung Gear S3 Frontier obdržel novou aktualizace!

Obrázek
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Stránka 22 z 22 [ Příspěvků: 318 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies