MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2017 10:47 Odeslat příspěvek
Ahoj, mě volali už včera že od 9:00 si ho můžu vyzvednout. Dnes jsem tam byl a už ho mám u sebe. Pak mi volali ještě jednou :-D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2017 11:00 Odeslat příspěvek
Tak před hodinkou doručeno jako příjemný bonnus wireless charger EP-PG950 v hodnotě 1999kč.Cena se slevou 2000kč 22999 dem si hrát a seznamovat se.


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2017 11:11 Odeslat příspěvek
Já už ho také mám a musím říct, že super. Středový tlačítko vůbec nechybí, zpětná vazba výborná, displej také. Za mě povedené. Přešel jsem z S7 a pro mě krok nahoru. Zatím se mi vůbec nestalo že bych měl nějaký nechtěný dotyk na bočním panelu nebo podobně. Systém svižný, foťák zatim dobrý, ale ještě jsem nezkoušel pořádně.


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2017 12:36 Odeslat příspěvek
Za 15 minut mi bude doručen, těším se jak malý dítě. Bohužel jsem na cestě na odpolední.


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 4. 2017 13:56 Odeslat příspěvek
novca10: to pises jenom proto ze tam to tlacitko na stredu s otiskem nemas .) za me ctecka vzadu chyba jako ....a prechod z S7 krok nahoru? :) tak to mluvis asi jen jako nadsenec z nove veci


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2017 13:58 Odeslat příspěvek
Alza totální neschopnost... Předobjednanou S8 mají skladem, v objednávce zboží je: připraveno k expedici (mám osobní vyzvednutí na centrále) a do telefonu mi budou tvrdit že by to měli stihnout do 28.4.WTF??? :grr:

EDIT: Tak nakonec v 19:30 sem si všiml v aplikaci že tel je zarezervovaný a připraven k expedici zároveň. Volal sem jim a měli tam nějakou chybu (spojili se tam dvě různé informace o dostupnosti) a ještě večer sem ho stihl vyzvednout a je doma... :)

EDIT2: To nic nemění na tom, že ten člověk se kterým sem mluvil odpoledne byl neschopnej...


Naposledy upravil Reliks dne 21. 4. 2017 05:42, celkově upraveno 3


Offline - Pokročilý Profil 
20. 4. 2017 14:58 Odeslat příspěvek
Tak dneska dorazily do firmy obě varianty - pokud bych si už měl vybrat, tak asi to větší plusko. I když je tlf velký jako prase, tak mi v ruce dává větší smysl - líp se drží a ovládat jednou rukou nepůjde ani ta menší varianta.


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2017 15:06 Odeslat příspěvek
cardi píše
novca10: to pises jenom proto ze tam to tlacitko na stredu s otiskem nemas .) za me ctecka vzadu chyba jako ....a prechod z S7 krok nahoru? :) tak to mluvis asi jen jako nadsenec z nove veci


Otisk v tlačítku mi chybí, ale myslel jsem tlačítko jako samotné takové. Já čtečku na odemykání nepoužíval, používal jsem ji pouze na odemykání vybraných aplikací a jelikož ty odemykám jen občas tak mi to až tak nevadí. Ale samozřejmě vepředu by byl lepší. Co se týká přechodu tak je tam znát vyšší rychlost. Se stejným množství aplikací je zatim o dost rychlejší. Při náročnějším používání se méně zahřívá a i fotoaparát mi přijde rychlejší. Ale samozřejmě jsem asi i trochu ovlivněn pocitem...Jinak k telefonu jsem si i koupil to originální pouzdro Dream Clear Cover v černé barvě a je velmi povedené. Na telefonu je vidět v podstatě pouze ze strany. Ze předu není ani vidět, že tam nějaké pouzdro je.


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 4. 2017 15:34 Odeslat příspěvek
novca10: te rychlosti se nedivim :) opet posunuli procak o neco dal :) dik za postrehy


Offline - Moderátor Profil 
20. 4. 2017 16:07 Odeslat příspěvek
jak rozebrat S8+
http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... fault.aspx


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2017 16:17 Odeslat příspěvek
Já ho měl už včera od 15:00. Akorát ted lituji že jsem si nevzal to plusko.Oproti S7 Edge mi přijde že je opravdu rychlejší.(Načítání fotek,internet) Jinak zatím naprostá spokojenost.Mám delší prsty,tak i ta čtečka mi nepřijde tak strašná.To ji používám pořád na odemykání telefonu.


Offline - Moderátor Profil 
20. 4. 2017 16:23 Odeslat příspěvek
S8 můžeš za plusko vyměnit, ne? :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2017 16:32 Odeslat příspěvek
Myslím že asi né.Je koupen od O2 a už jsem ho rozbalil.


Offline - Moderátor Profil 
20. 4. 2017 17:22 Odeslat příspěvek
10 důvodů proč (ne)koupit SG S8
https://www.svetandroida.cz/koupit-samsung-galaxy-s8-201704


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2017 18:33 Odeslat příspěvek
Jaké čipy máte ve fotoaparátu? Sony nebo Samsung?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 121  Další stránka
Stránka 12 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies