MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 11. 2017 17:45 Odeslat příspěvek
KrodukCZ : tak Dex je doma no jako dá se to ale škoda že nejdou nějaké ty appky do fullscreenu celkem to je svižné a aktualizacemi to snad budou vylepšovat a nebo pak vydají nový model a hotovo :D O víkendu to pořádně vyzkouším.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
24. 11. 2017 22:29 Odeslat příspěvek
Zdravim. Tak se mi prave podarilo rozbit sklo u s8. Mam prasklinu pres celou sirku a pavucinu u okraje. Jinak displej je plne funkcni. Nemate nekdo zkusenosti s vymenou skla v Praze? Nevite kolik si mam pripravit? Koukal jsem a nasel jsem jen Ilove servis. A tam chteji 5500.

Offline - Junior Profil 
24. 11. 2017 23:41 Odeslat příspěvek
Jakou microsd kartu?
Samsung microSDXC EVO plus 128gb https://www.czc.cz/samsung-micro-sdxc-e ... 43/produkt
či
SanDisk Micro SDXC Extreme Pro 128gb https://www.czc.cz/sandisk-micro-sdxc-e ... 89/produkt

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 11. 2017 10:48 Odeslat příspěvek
Kupoval jsem tu od samsungu
Jinak vymena skla v origo servise cca 8tisic.

Offline - Junior Profil 
25. 11. 2017 15:15 Odeslat příspěvek
IMI5 píše
KrodukCZ : tak Dex je doma no jako dá se to ale škoda že nejdou nějaké ty appky do fullscreenu celkem to je svižné a aktualizacemi to snad budou vylepšovat a nebo pak vydají nový model a hotovo :D O víkendu to pořádně vyzkouším.

Dik za info, dej mi vedet po vikendu, jak dopadlo vikendovy testovan, co jsi zkousel, tvuj nazor atd. Klidne mi to posli do zprav.

Jinak co jsem cetl, tak s S9 ma prijit i novej Dex, tak snad se pak na podporu tyhle prvni verze nevykaslou.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 11. 2017 16:16 Odeslat příspěvek
novca10 píše
Zdravim. Tak se mi prave podarilo rozbit sklo u s8. Mam prasklinu pres celou sirku a pavucinu u okraje. Jinak displej je plne funkcni. Nemate nekdo zkusenosti s vymenou skla v Praze? Nevite kolik si mam pripravit? Koukal jsem a nasel jsem jen Ilove servis. A tam chteji 5500.

U mne stála oprava prasklého displeje s poškozenou dotykovou vrstvou 7600,-.
Výměna displeje středního rámu a baterie. VSP data Holešovice.

Offline - Junior Profil 
25. 11. 2017 19:25 Odeslat příspěvek
KrodukCZ píše
IMI5 píše

Dik za info, dej mi vedet po vikendu, jak dopadlo vikendovy testovan, co jsi zkousel, tvuj nazor atd. Klidne mi to posli do zprav.

Jinak co jsem cetl, tak s S9 ma prijit i novej Dex, tak snad se pak na podporu tyhle prvni verze nevykaslou.

Tak teamviewer na Dexu nejde ale na mobilu normalne funguje kdyz ho vypichnu treba to aktualizaci spravi jinak pouzitelne to je jen klavesnice je qwerty misto qwertz a neprisel jsem na to jak psat hacky na fzyicke klavesnici ale na virtualni jde a je i qwertz jinak to je svizne a jeste se vlastne porad nabiji telefon takze tam je porad 100%
A jeste rozliseni je FullHD a nejde jakkoliv menit. Vetracek jede az pri vetsi zatezi asi od 50°C na CPU a kdyz jede na max tak jde slyset ale je to v pohode.

Offline - Junior Profil 
28. 11. 2017 08:16 Odeslat příspěvek
Ahoj lidi,dá se někde koupit šedivka dualsim S8+ za dobrou cenu ? Klidně i bazar. Všude mají jen single. Díky

Offline - Junior Profil 
28. 11. 2017 13:23 Odeslat příspěvek
Jo mobil-brno za 18.550,-. Taky se rozhoduju, nebo přidat tři litry na note8.

Offline - Junior Profil 
28. 11. 2017 13:35 Odeslat příspěvek
Díky za tip,ale dost z ruky . To už není ó tolik to Note !!

Offline - Junior Profil 
28. 11. 2017 15:38 Odeslat příspěvek
Objednat poštou.

Offline - Junior Profil 
29. 11. 2017 21:05 Odeslat příspěvek
Je možné v predinštalovanom mailovaom klinetovi od Samsungu niekde vypnúť automatické označovanie mailu ako prečítaného po otvorení mailu? Ďakujem.

Na W10 sa toto nastavenie volalo: "Dont automatically mark item as read".

Offline - VIP uživatel Profil 
1. 12. 2017 18:12 Odeslat příspěvek
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/po-p ... 5349443624

Offline - Junior Profil 
1. 12. 2017 23:52 Odeslat příspěvek
Cau vsem,

jen pro info, kdyby mel nekdo zajem o DEX.

https://www.mironet.cz/rozbaleno-samsun ... +dp328804/

Je to mnou zakoupeny kus, ktery jsem otestoval a za dva dny vratil. Funguje bez problemu. Vice mene je jako novy.

Myslim ze cena je docela ted dobra, ale pro mou praci byl DEX nedostacujici.

Offline - Junior Profil 
5. 12. 2017 18:57 Odeslat příspěvek
sareth píše
Je možné v predinštalovanom mailovaom klinetovi od Samsungu niekde vypnúť automatické označovanie mailu ako prečítaného po otvorení mailu? Ďakujem.

Na W10 sa toto nastavenie volalo: "Dont automatically mark item as read".

Bohužel nedá.

-- 5. 12. 2017 18:33 --

Nevíte někdo jak donutit hodiny na zamykací obrazovce aby se zobrazovali hodiny i minuty vedle sebe a ne hloupě pod sebou?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 121  Další stránka
Stránka 64 z 121 [ Příspěvků: 1814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies