MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
8. 1. 2018 14:30 Odeslat příspěvek
Z aliexpresu 14 dní až měsíc a půl z wish týden až měsíc.Clo a DPH jsem ještě nikdy platit nemusel i když jsem měl dražší předmět 1000kč až 1200kč oni v tom umí chodit a tak vědí jak to poslat bez těchto položek.Odešla mi po dvou letech baterie v chytrých hodinkách LG118 v českém eshopu chtěli za baterii 350kč na wish jsem koupil nové hodinky i s poštovným Q8 za 295kč a ještě jsou v češtině.České eshopy jsou jen překupníci toho sameho zboží jen si za něj účtují daleko vyšší cenu.Než jsem koupil S8+ ke které jsem dostal jako bonus bezdrátovou nabíječku tak jsem přes rok na S7edge používal nabíječku z aliexpresu za 240kč a byla plně funkční i s fastshare.Které jsem jen parkrát otestoval a pote v telefonu vypl poněvadž nedělá dobře baterii.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2018 09:07 Odeslat příspěvek
To Kaprar11: Nenašel jsem v SGS8+ kde v telefonu vypnout fastshare? Dík.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2018 13:56 Odeslat příspěvek
Nastavení,údržba zařízení,dole baterie,nahoře tři tečky,rozšířené nastavení,rychlé nabíjení kabelem vypnout,rychlé bezdrátové nabíjení vypnout.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2018 15:42 Odeslat příspěvek
Dík


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2018 11:18 Odeslat příspěvek
Ahoj.. prosím,jak "pripnu" nastalo navigacni listu ? Vlevo je tam ten puntík a když ho zmacknu, tak nic... pořád se mi lišta skrývá :-/ ikdyž ho dele pridrzim... nebo je to někde v hl.nastaveni? Diky


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2018 12:02 Odeslat příspěvek
Musíš dvojklikem, dvakrát rychle po sobě na tu tečku


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2018 13:59 Odeslat příspěvek
verunka1242 píše
Dobrý den .. koupila jsem si pozdro Samsung EF-ZG950CB Flip Clear View Case pouzdro Galaxy S8 .. a přes něj se dá příjímat hovory .. nebo přepínat písničky .. a nebo .. když otevřete obal .. tak se vám rozsvítí mobil .. ale to se musí nějak nastavit?
http://www.samsung.com/sg/mobile-access ... 950PBEGWW/
Můžu si nechat pojistit mobil? .. u prodejce nemůžu .. :/ nejde to .. a u někoho to asi taky nepůjde že? .. přímo u samsungu .. :D


Ahoj, nastavení pouzdra by mělo být v Nastavení -> Rozšířené funkce -> Příslušenství
Tam budou možnosti pro nastavení pouzdra:

https://www.youtube.com/watch?v=dpebPVSNS-8

Pokud se ti nic nezobrazuje, tak zkontroluj jestli máš zapnuté NFC, pokud to stále nepůjde, tak stále může být vadné i pouzdro, už jsem to zažil.


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2018 15:15 Odeslat příspěvek
Skúšali ste niekto funkciu "Smart Stay"? Funguje vám správne? Mne nie, ale možno len zle držím telefón.
https://www.youtube.com/watch?v=dRMEdF1HelQ


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2018 20:35 Odeslat příspěvek
Když držím při telefonování SGS8+ v levé ruce u ucha, hodně lidí si stěžuje, že mne špatně slyší. Pokud v pravé ruce u ucha, tak je to bez problémů.
Máte nějakou radu?


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2018 22:27 Odeslat příspěvek
Rada je jednoduchá - drž telefon v pravé ruce :-D


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2018 07:37 Odeslat příspěvek
To je dotaz roku tohle :-D příjde mě to spíš jako hate než, že by to někdo myslel vážně jak má držet telefon u ucha :-D


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2018 10:19 Odeslat příspěvek
Kdoví co v takovém případě dělá pravou rukou, možná proto ho pak nikdo neslyší :-D


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2018 11:35 Odeslat příspěvek
Ano pánové, zasmáli jsme se, pobavili, proč ne, jak říká pan Vodňanský, pokud ho znáte...
Problém je v tom, že když telefon držím naprosto stejně jako "vpravo" ale "vlevo", tak prostě druhá strana neslyší. To mi zas tak tupé nepřipadá, jak předstíráte.
Jsem rád, že jste se pobavili

To inkvizition: že by nápověda :-)


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2018 11:58 Odeslat příspěvek
Může být způsobeno tím, že někteří lidé si jakoby podpírali telefon malíčkem na spodní hraně. Při držení v levé ruce se malíčkem zakryje mikrofon, při držení v pravé ruce to nehrozí.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2018 12:07 Odeslat příspěvek
Děkuji. Asi jo, i když si toho nejsem vědom, tak možná při delším hovoru to tak je.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 121  Další stránka
Stránka 73 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies