MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

-
1. 8. 2018 10:14 Odeslat příspěvek
Novi michal, myslím že sis odpověděl sám. Kvůli pár procentům výkonu kupovat vlastně stejný telefon je nesmysl ..
Poslední příspěvek

Offline - VIP uživatel Profil 
1. 8. 2018 10:24 Odeslat příspěvek
Plně souhlasím s příspěvkem přede mnou.

-
1. 8. 2018 15:45 Odeslat příspěvek
Ja jsem dneska ve 14 denni lhute vratil LG G6 a uvazuji o S8. U G6 m8 vadilo, jak natacel videa sirokouhlym fotakem, bylo to jako pres rybi oko, pak me trochu zklamala vydrz baterie, i miiiirne horsi signal. Takze ted chci pockat, az mi poslou zpet penize a uvidim, kde vyberu S8, aby byla rozumna cena. Dival jsem se na Alzu a na ceny rozbalenych S8, coz uz je velmi solidni cenovka.

Offline - Junior Profil 
1. 8. 2018 16:28 Odeslat příspěvek
Jo máte pravdu S8 je super telefon nemá to asi cenu na S9 ,počkat a pak jedině až bude S10 .Jenom jsem o tom uvažoval jestli by to mělo nějaký význam ,čtečka mi nevadí jak je umístěna nemam sni problém když mám telefon v pouzdru , a většinou stejne používám pro odemknuti iris.

Offline - Junior Profil 
1. 8. 2018 16:37 Odeslat příspěvek
Ahoj mám dotaz ohledně přesunu aplikací z interní paměti na sd kartu.Přesunou jdou,ale pak třeba po restaru mobilu se mi ukazují v menu aplikací pouze černobílé ikony,aplikace jsou aktivní a funkční,jen nejsou barevné a mají stejný vzhled,jen je jiný název podle aplikace.Mám samsung kartu 64Gb,dělá to někomu?Konkrétně jsem přesunul Angry Birds 2 a Aladin a další.Dělalo mi to na S8 a dělá i na S9+(stejná karta).

1. 8. 2018 17:01 Odeslat příspěvek
Musíš počkat, až se apky načtou z karty, pak se i vybarví. Nebo se tak nestane ani po delší době?

Offline - Junior Profil 
1. 8. 2018 18:14 Odeslat příspěvek
Právě ,že se ani po hodině nezmění.Funkční jsou,ale vypadají jako nenainstalované.

-
1. 8. 2018 18:53 Odeslat příspěvek
Jaký je důvod přesouvat aplikace na kartu?

Offline - Junior Profil 
1. 8. 2018 19:58 Odeslat příspěvek
No nevím.....,třeba kvůli místa ,když mám tu pamětovku?

1. 8. 2018 20:14 Odeslat příspěvek
Normálně se tohle dít nemá, něco máš s kartou, restartuj telefon, vyndej kartu ap.
Jaký používáš launcher?

-
1. 8. 2018 20:32 Odeslat příspěvek
Přesto to nechápu. Proč si komplikuješ život. To ti už aplikace obsadili "64GB" mista v telefonu?

-
2. 8. 2018 08:38 Odeslat příspěvek
Prechazeli jste nekdo z S7 na S8? A pokud ano, jak velky rozdil to byl?

Offline - Junior Profil 
2. 8. 2018 10:10 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo jak se zbavit ikony hodin (budíku) v liště vpravo nahoře. Používám budík Alarm Clock Xtreme a tím to není... Dík.

-
2. 8. 2018 11:09 Odeslat příspěvek
Ikonu hodin tam mám jen když mám nastavený budík. jinak NE.

Offline - Junior Profil 
2. 8. 2018 11:43 Odeslat příspěvek
Pomohla technická podpora Samsungu. Visela tam aplikace systémových hodin, kterou vyvolala nějaká jiná aplikace. Po vymazání paměti hodin zmizelo...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 121  Další stránka
Stránka 98 z 121 [ Příspěvků: 1814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies