MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2018 10:48 Odeslat příspěvek
a nemůže se znovu přihlásit ten kamarád??
pak v nastavení odebrat svůj účet a udělat tovární nastavení
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2018 11:17 Odeslat příspěvek
To právě nejde. Snažíme se přihlásit všemi třemi registracemi, které byly na telefonu za jeho život používaný a ani jedno nefunguje. V samsungu mi řekli na počkání cca 5 minut a 400,-

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2018 11:35 Odeslat příspěvek
Podle toho co já zjišťoval, tak jedině servis. Je to další vrstva zabezpečení. Specialita Samsung.

Offline - Moderátor Profil 
24. 8. 2018 11:53 Odeslat příspěvek
Nepomůže počkat těch 72 hodin?

https://svetandroida.cz/zmena-hesla-tovarni-restart/

24. 8. 2018 12:47 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám v plánu si udělat radost a pořídit S8, ale úplně mě děsí výsledky crash testů ohledně odolnosti displeje a zadní strany telefonu. Mám S7 a ta mi přijde docela odolná (používám ochranné sklo). Chtěl by se tedy Vás zkušených zeptat, jestli se dá tahle slabá stránka S8 účinně zmírnit např. ochrannou fólií ClearPlex, která by měla zakrýt i zaoblené strany displeje? Díky.

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2018 13:34 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše

Nefungovalo. Čekal jsem i týden, nic. Udělal jsem dotaz na Samsung a tento postup pro Samsung prý neplatí. Dát do servisu, jestli u toho třeba kontrolují databázi ukradených mobilů, netuším.
Jo a bylo to zadarmo, ale on byl telefon ještě v záruce, tak to možná bylo tím.

-
24. 8. 2018 14:50 Odeslat příspěvek
Zeeberdee píše
Ahoj, mám v plánu si udělat radost a pořídit S8, ale úplně mě děsí výsledky crash testů ohledně odolnosti displeje a zadní strany telefonu. Mám S7 a ta mi přijde docela odolná (používám ochranné sklo). Chtěl by se tedy Vás zkušených zeptat, jestli se dá tahle slabá stránka S8 účinně zmírnit např. ochrannou fólií ClearPlex, která by měla zakrýt i zaoblené strany displeje? Díky.

Mám S8 přes rok, stále v perfektním stavu. Žádná folie a ni kryt. Koupím si telefon za 20 000,- a hned na něj dám šprcku z ali za dolar ?
Stačí nebýt hovado.

Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 8. 2018 14:56 Odeslat příspěvek
Pokud se o telefon bojíš, kup si pouzdro. Můžeš se k němu chovat sebelíp, ale stačí blbá náhoda. Kámošovi jsem tak rozbil sklo na Samsungu Note 3. Hráli jsme šprtec a vletělo mu to směr kapsa. Ale taky nejsem příznivce těch šprcek, pouzder. Telefon si kupuju i proto, že se mi líbí vzhledově. Ale to je na každém, do čeho si telefon narve.

24. 8. 2018 16:23 Odeslat příspěvek
seterwohipikule: souhlas max nejaky silikon a davat bacha no :/ i když dávat bacha, jak píše kolega stačí blbá náhoda a rozbiješ i S7

25. 8. 2018 21:14 Odeslat příspěvek
Díky za rady, teď se S8 dá sehnat za slušný peníze, jde ti dost pod 15, tak mě to láká.

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2018 06:10 Odeslat příspěvek
Kdyz uz, sel bych do S9. Ale zatim zustavam u S7. Bral bych S7 dual SIM.

-
26. 8. 2018 10:58 Odeslat příspěvek
"djdekl" - protože máš S7 tak by jsi šel do S9, to je jasné. Ale rozdíl mezí S8 a S9 je hlavně v ceně ...

27. 8. 2018 11:34 Odeslat příspěvek
No tak za těch 13 u SG S8 to snad šedivka už ani nebude.
Poslední z mý strany asi blbej dotaz, ale zeptat se musím. Koukám ještě na Motorolu Z3 Play. Přijde mi to za ty prachy docela super mobil (k tomu ještě přičtu, že má čistší android). Je to opravdu takovej skok od SG S8? Díky.

Offline - Moderátor Profil 
27. 8. 2018 11:44 Odeslat příspěvek
Záleží na prioritách, jde o dva poněkud jiné smartphony, jak vzhledem, tak výbavou a koncepcí
Vše podstatné najdeš tady

viewtopic.php?f=5&t=1288903

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2018 20:24 Odeslat příspěvek
Vzal bych S8 jsem sním moc spokojený S9 je o něco lepší ale nemá cenu co koukám, u kámoše ten ji má jinak jsem měl na telefonu obal typu knížka a teď mám jen nalepene sklo, a zadní průhledný silokonovy obal a spokojenost za chvíli bude S10

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 121  Další stránka
Stránka 101 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies