MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 08:46 Odeslat příspěvek
Na ETL taky. První co mě sere je, jak je posunutý čas nahoře ve stavovém panelu doleva :-D A co je pozitivní, při bezdrátovém nabíjení se už nerozsvíti displej
Poslední příspěvek

Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 3. 2019 09:35 Odeslat příspěvek
Co porad mate s tim casem? Tak je vlevo a?

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 11:14 Odeslat příspěvek
Nemam rad zmeny...

Offline - Moderátor Profil 
6. 3. 2019 11:59 Odeslat příspěvek
Přesně tak, jestli je čas na levo nebo na pravo to je ta úplně poslední věc co by mě trápila. :-D Prostě to tak je a bude a můžeme za to poděkovat průstřelu displeje u řady S10. Představte si že by vedle průstřelu byly ještě hodiny a pak u prostřed displeje ikona baterie a mobilního signálu a Wifi. Takže hodiny na levo, protože průstřel... :-D

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 13:03 Odeslat příspěvek
za mě super, už není třeba řešit témata... noční režim parádní :tleskani
graficky to celkově omládlo
líbí se mi gesta místo navigačních tlačítek i to nové přepínání/ukončování mezi běžícími aplikacemi
notifikace na AOD mi přišly přehlednější na předchozí verzi (ikony byly na první pohled čitelnější)

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 18:50 Odeslat příspěvek
Hodiny se dají přesunout díky aplikaci SystemUI Tuner.
https://www.xda-developers.com/move-sta ... ng-one-ui/

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 18:57 Odeslat příspěvek
malmek: Vynikající, díky!

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 19:17 Odeslat příspěvek
Zdvořilé dotazy zkušenějším:
1) lze A9 instalovat i bez předchozího továrního nastavení
2) zůstanou zachovány stávající aplikace, nastavení e-mailu, kontakty apod.?
3) existuje možnost vrátit se zpět k Oreu (bez rootu)?
Děkuji

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 19:28 Odeslat příspěvek
1. ano
2. ano
3. nevím

Offline - Junior Profil 
6. 3. 2019 19:32 Odeslat příspěvek
To Sigurd: děkuji, měl jsem obavu, že budu muset celé znova nastavovat

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 00:16 Odeslat příspěvek
Na Oreo se jde vratit pomoci Odin.

Bude treba jen stahnout prislusnou verzi systemu. V pripade potreby urcite nekdo poradi.

Jen pri downgradu dochazi ke kompletnimu vymazani, takze nejlepsi je pred downgradem zalohovat do PC pomoci Smart Switch a po downgradu data ze zalohy nahrat.

Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 3. 2019 07:56 Odeslat příspěvek
Pozor, nemusi byt pravda, na S9 se diky vyrazne novejsi verzi bootloaderu downgrade nezdari a na Oreo jiz tak moznost se vratit neni. Flash probehne, ale telefon se porad dokola restartuje, protoze bootloader se na starsi verzi neprepise.

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 08:38 Odeslat příspěvek
Tak mě po aktualizaci na S8+ zmizla z horní lišty ikonka BT. Ať ho zapnu nebo vypnu prostě není. Někde jsem vyčetl, že ikonka se zobrazí když je připojené zařízení, já jsem pořád na Garminech a ikona nikde...Změnilo se nastavení polohy. Používal jsem zjišťování přes síť operátora a wifi a tato možnost už tam není, nejde mě nastavit skrývání spodních tlačítek...Takže už mám z aktualizace poněkud smíšené pocity...

Edit: Když jsem zapnul spárovaný JBL repro tak ikona naskočila, ale na Fenixe nic...

Naposledy upravil proch dne 7. 3. 2019 09:21, celkově upraveno 1

Offline - Moderátor Profil 
7. 3. 2019 09:18 Odeslat příspěvek
Ikona BT je vidět jen když je připojené nějaké zařízení.Ale telefony s fw od Tmobile mají viditelnou ikonu BT když i když připojené zařízení není, stačí rozbalit horní lištu. To samé NFC. Není vidět ani v zápalem stavu, jen u fw TM po rozbalení horní lišty je ikona viditelná.

Přílohy

Screenshot_20190307-081525_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20190307-081525_Samsung Internet.jpg
[ 336.77 | Zobrazeno 90 krát ]

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 09:27 Odeslat příspěvek
Ano, po rozbalení zapnuté BT vidím, ale proč nenaskočí když mám připojené hodinky...no to je zase "zlepšovák"...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 121  Další stránka
Stránka 114 z 121 [ Příspěvků: 1814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies