MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 09:46 Odeslat příspěvek
skrývání tlačítek nahradili gesty
mě to přijde jako lepší řešení než skrývání, dal jsem pryč i ty vodící proužky ze spodní hrany

Přílohy

Screenshot_20190307-083803_Settings.jpg
Screenshot_20190307-083803_Settings.jpg
[ 28.83 | Zobrazeno 123 krát ]

Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 09:59 Odeslat příspěvek
proch píše
Ano, po rozbalení zapnuté BT vidím, ale proč nenaskočí když mám připojené hodinky...no to je zase "zlepšovák"...

U hodinek to komunikuje přes low energy profil.

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 10:35 Odeslat příspěvek
Ještě doplňující dotaz pro znalé:
1) zůstane po update na Android 9 zachován obsah zabezpečené složky a přístup do ní?
2) stáhnul jsem update, ale zatím odložil instalaci. Neustále však je vlevo nahoře display oznámení, že je připraven update k instalaci. Nevíte, jak tuto otravnou hlášku odstranit/vypnout do té doby, než se rozhodnutu isntalovat?
Děkuji

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2019 10:36 Odeslat příspěvek
Po aktualizaci mé S8 na Pie se mi zobrazují v telefonním seznamu vždy všechny kontakty i vč. těch na SIM - nejde to nijak nastavit - v aplikaci Kontakty nastavím např. jen Microsoft Exchange, ale nemá to na nic vliv. V Oreu to fungovalo, takto se nedají např. jen vyselektovat soukromé kontakty a všechno je v telefonní aplikaci splácané dohromady..
Funguje to někomu nebo nevíte, jak by to šlo nastavit? Díky..

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 11:26 Odeslat příspěvek
uiqjirka píše
Pozor, nemusi byt pravda, na S9 se diky vyrazne novejsi verzi bootloaderu downgrade nezdari a na Oreo jiz tak moznost se vratit neni. Flash probehne, ale telefon se porad dokola restartuje, protoze bootloader se na starsi verzi neprepise.

Sam jsem na S9+ downgradoval z A9 na A8 a bez problemu. Je potreba flashnout vsech 5 souboru a hlavne flashovat jen CSC, nikoliv HOME_CSC. Potom mobil nabehne. Pokud flashnes HOME_CSC, tak se bude porad dokola resetovat, jak pises.

Podotykam, ze jsem downgradoval A9 verze TMZ na A8 verzi XEZ. Nemyslim si, ze zde je nejaka spojitost, ale zminuji to, kdyby byla.

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 12:06 Odeslat příspěvek
Hodiny na displeji vlevo mi nevadí, možná snad se mi libi i víc tam, tak jako gesta, je to návykové, neubírá na displeji nic žádné místo, jenom co mi vadí a čekal jsem obrat k lepšímu, je, že foto volajícího zůstalo na obrovském displeji titěrné, nevím proč by toto nemohlo jít nastavit přes celý, pokud vzpomínám na starší doby, bylo to.

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 13:06 Odeslat příspěvek
dave_de píše
Ještě doplňující dotaz pro znalé:
1) zůstane po update na Android 9 zachován obsah zabezpečené složky a přístup do ní?
2) stáhnul jsem update, ale zatím odložil instalaci. Neustále však je vlevo nahoře display oznámení, že je připraven update k instalaci. Nevíte, jak tuto otravnou hlášku odstranit/vypnout do té doby, než se rozhodnutu isntalovat?
Děkuji

1) ano zůstane
2) mám za to, že ikonu s hláškou neodstraníš, kdysi nad tím taky bádal

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 14:55 Odeslat příspěvek
To xenon04: Díky za odpověď. Asi to na SGS8+ risknu.

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2019 22:19 Odeslat příspěvek
Vyšla aktualizace na Good Lock. Změna pozice hodin je v QuickStar. Je tu nová aplikace Navstar, úprava navigačního panelu.

-- 7. 3. 2019 21:29 --

Přílohy

20190307_202817.jpg
20190307_202817.jpg
[ 282.3 | Zobrazeno 53 krát ]

20190307_202310.jpg
20190307_202310.jpg
[ 230.17 | Zobrazeno 105 krát ]

Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 3. 2019 23:35 Odeslat příspěvek
Svenmeister píše
uiqjirka píše
Pozor, nemusi byt pravda, na S9 se diky vyrazne novejsi verzi bootloaderu downgrade nezdari a na Oreo jiz tak moznost se vratit neni. Flash probehne, ale telefon se porad dokola restartuje, protoze bootloader se na starsi verzi neprepise.

Sam jsem na S9+ downgradoval z A9 na A8 a bez problemu. Je potreba flashnout vsech 5 souboru a hlavne flashovat jen CSC, nikoliv HOME_CSC. Potom mobil nabehne. Pokud flashnes HOME_CSC, tak se bude porad dokola resetovat, jak pises.

Podotykam, ze jsem downgradoval A9 verze TMZ na A8 verzi XEZ. Nemyslim si, ze zde je nejaka spojitost, ale zminuji to, kdyby byla.

Neni pravidlem i Samsung pred tim varuje. O csc to neni. Je potreba s tim pocitat, nest rizika.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2019 13:30 Odeslat příspěvek
Po instalace A9 na SGS8+ zatím spokojenost. Instalováno bez předchozího továrního nastavení zatím bez problémů. Grafika docela dobrá. Menší ikony dorovnány do velikosti ostatních. Noční tmavý režim se hodí. Gesta zatím nepoužívám - při vyjetí nahoru mi drobně drhne jinak neviditelná folie... původní aplikace po případné jejich aktualizaci jedou normálně. Nešel jen smart klíč do el. bankovnictví ČSOB, ale to byla chyba u ČSOB dle operátora.
Co mi zatím vadí (chybí):
1) nové infinity pozadí (nenabízí se nic nového a ke stažení jsem infinity nenašel)
2) při telefonování se zobrazují jen malé fotky kontaktů v malém kroužku
2) a jen drobnost, pokud někdo neví: po skrytí aplikací v nastavení domovské obrazovky zmizí tyto i jako zástupci na domovské obrazovce. Škoda. V minulosti mi někde zůstávaly.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2019 13:42 Odeslat příspěvek
Ano souhlasím s bodem 2 který mě absolutně vytáčí. Obrovský display a tam titěrný kroužek s fotem. Jinak absoutní spokojenost zatím se vším, dělal jsem všechny resety před i po. Mám nainstalovanou německou hned jak vyšla a nemám snad ani důvod se vracet na Cz.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2019 17:19 Odeslat příspěvek
Jaká gesta a jak sepoužívají, dave?

Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 3. 2019 17:54 Odeslat příspěvek
Gesta misto tlacitek, to co prinasi Android 9.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 3. 2019 21:35 Odeslat příspěvek
Po instalaci A9 nejdou nahrávat hovory.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 121  Další stránka
Stránka 115 z 121 [ Příspěvků: 1814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies