MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 4. 2017 10:55 Odeslat příspěvek
Tak já si na servis S7 nemůžu stěžovat. Měl jsem známý růžový proužek na displeji. Někdy byl více, někdy méně a někdy vůbec. Zavolal jsem přes aplikaci Agent S7, operátorovi jsem popsal problém a druhý den přijel chlápek pro telefon Ten už nic neřešil. Jen napsal stav telefonu a zapůjčil mi druhý telefon. V tu dobu proužek zrovna moc vidět nebyl. Telefon mi přivezl asi za 6 dní s novým displejem, baterkou a nějakým el. komponentem.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
8. 4. 2017 11:10 Odeslat příspěvek
Tos měl štěstí. Známé jsou i případy, kdy byl ten jejich agent hodně nepříjemný, když už se uráčil přijet. Kolegovi totiž na té lince řekli, že toho mají hodně a že ať si raději zajde do servisu sám ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 4. 2017 15:13 Odeslat příspěvek
Karl Kopfrkingl: to je teda problem ot tam zavest co :D


Offline - Junior Profil 
8. 4. 2017 15:58 Odeslat příspěvek
A nebude Samsung zdrazovat, když prohrál soud o vykrádání patentu softu Huawei ? ....(neoprávněného používání 4G technologie, softwaru uživatelského rozhraní a operačního systému ve svých telefonech. )

https://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-zaplati-huawei-116-milionu-dolaru-za-poruseni-patentu


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 4. 2017 16:17 Odeslat příspěvek
Má to nějak souvislost s S8, Ramsesi??


Offline - Junior Profil 
8. 4. 2017 17:28 Odeslat příspěvek
Milý opasino.
Pokusím se ti vysvětlit já, to, co je každému normálnímu jasné, i kdyz pochybuji, ze to vzhledem k tvemu vykriku pochopis. Až přijde tvůj kamarád Ramses kterého se dovolavas, tak ti mé zdůvodnění potvrdí, pokud je příčetný.

Je úplně normální se zeptat ve vlakne spekulací nad vyrobkem Samsung, zda Samsung nezvedne cenu výrobku uváděného na trh, aby kompenzoval rozhodnutí soudu o povinné platbě za zneužívání patentů firmě Huawei.

Vlakno se jmenuje Samsung Galaxy S8 - spekulace před představením . Tak si myslim , že tady jsem správně se svojí otázkou.

Užívej si pohody , hezký večer, se srdečným pozdravem Xr33


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 4. 2017 18:42 Odeslat příspěvek
Ten S7 Edge jsem už dávno prodal, nevyhovoval mi ve víc věcech :). Kdy se bude dát S8 osahat v obchodech jako treba Datart atd.? Myslím, že S7 a Note 7 tam byl relativně rychle, ale iPhony trvají měsíce a to je úplně mimo když kupuju chvilku po představení...


Offline - Pokročilý Profil 
8. 4. 2017 19:41 Odeslat příspěvek
S8 si již pár dní osahat lze.


Offline - VIP uživatel Profil 
8. 4. 2017 20:23 Odeslat příspěvek
Xr33: Ty jsi si to ale špatně vyložil. Já se normálně zeptal, jestli to nějak souvisí. Přečetl jsem si totiž ten odkaz a neviděl v něm zmínku o S8, o kterém toto vlákno je, tak proto. Kdyby jsi se přímo zeptal, jestli si někdo myslí, zda zdraží S8, například oproti S7, atp., tak bych se samozřejmě neptal. :pozor


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 4. 2017 08:52 Odeslat příspěvek
Xr33: ty jsi dobre mimo :D


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2017 08:24 Odeslat příspěvek
S8 jsem si osahal o vikendu v drazdanskem Mediamartku, kde meli vystavene obe varianty a narozdil od ceskych obchodu, kde je kolem nich z pocatku hrozna tlacenice tam S8 a S8+ nikoho nezajimala, takze byl klid na ohmatavani.
Jinak za mne na zivo velke zklamani a na 90 % vypadnul ze souteze o muj novy mobil. :-(


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2017 18:15 Odeslat příspěvek
Co tě zklamalo Dusane? Též jsem ohmatával v Samsungu v Hradci Králové, byl jsem tam též sám a nic mě nezklamalo, naopak, pro mě je osmička velmi dobrá.


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2017 18:34 Odeslat příspěvek
Sirka displaye. Je strasne uzkej. S8 je vyslovene uz nepohodlna na cteni a S8+ ma standardni sirku displaye v zatracene nadstandardni delce. Pritom delka diplaye je pro pohodlny prijem informaci fakticky irelevantni. Pro mne asi deal breaker. Pokukuji nad Huawei Mate 9, protoze ma mnohem lepe vyuzitelny display.


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2017 18:59 Odeslat příspěvek
Tak vidim, ze na to zacinaji prichazet i ostatni...S8 ma vysku S7e ale displej je o tolik uzsi...naproti tomu S8+ ma vyborne pouzitelny displej ale jako telefon je nepouzitelny. Nevejde se mi totizto do dvou rifli co maji krapet mensi kapsy :D ani v te ruce uz neni tak pohodlny. Zlaty Note 4...


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2017 19:05 Odeslat příspěvek
Dneska jsem v mel moznost v Alze novou S8 a S8+ vyzkouset a me se to proste libi. Displej skoro pres celou celni stranu to je proste pecka. Hodne libi ale ted jsem kupoval S7 takze pockam na S9 :-) jem by me zajimalo co chtej dal vymyslet uz neni snad co podle me :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 121  Další stránka
Stránka 7 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies