MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 4. 2018 18:45 Odeslat příspěvek
To jsem si všiml že jinde jsou k tomu dárky jen když se podívám na pravidla toho cashbacku tak je tam psané že to je jen pro omezený počet zařízení. A náhodou to koupím za plnou cenu a oni mi cashback neuznají tak co potom. :-/
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
29. 4. 2018 19:40 Odeslat příspěvek
Pokud to nekupujes na firmu. Tak mas dva tydny na vraceni. Tak mobil proste nepouzivej do potvrzeni cashbacku. A akce budou i dal, je to pres rok stary model a za 18 tisic tezko prodejny.

Offline - Junior Profil 
30. 4. 2018 15:29 Odeslat příspěvek
Tak akce cashbacku 4000kč pokračuje i v květnu:

https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx

Offline - Junior Profil 
30. 4. 2018 19:05 Odeslat příspěvek
Na ma vcerejsi slova doslo...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 5. 2018 09:55 Odeslat příspěvek
Tak bohužel, občas je to stále nespolehlivá funkce - zkoušel jsem čistění cache apod.,. Zvažuju, zda jen nevypínat obrazovku a nezamknout telefon pouze v případě ztráty nebo potřeby jej zamknout přes google account (lze vzdáleně kdykoli). Vím, je to méně bezpečné, ale vzhledem k "fungování" smart locku ...

jumpingjackflash5 píše
nemám Samsung, ale

Smart Lock mi také "blbnul", možné řešení je v případě domácí lokace nastavit pod "Domov" a další položkou dvě lehce vzdálená místa v požadované lokaci. V případě normálních lokací nezadávat ulici ale přímo vybrat prstem na mapě místo - zadá se pak jako souřadnice. Takto mi to funguje zatím spolehlivě.

Starbuck píše
Mám nastavené SmartLock na důvěryhodná zařízení (hodinky) a polohu (doma), ale podle mého to nefunguje :pozor . Taky mám rozeznávání obličeje (funguje) a zamčení po 30min nečinnosti (taky funguje) - to jenom pro informaci, jestli se to třeba nehádá. Ale byl bych rád, kdyby SmartLock fungoval, protože třeba když se v noci vzbudím a chci jenom rychle mrknout na mobil, nechce se mi zadávat PIN, ani rozžínat světlo, aby poznal obličej (kdoví, jestli by tu vyoranou myš poznal :-D )

Offline - VIP uživatel Profil 
3. 5. 2018 16:42 Odeslat příspěvek
Samsung usnadňuje mimozáruční opravy prémiových telefonů

https://www.mobilenet.cz/clanky/samsung ... fonu-35071

Offline - Junior Profil 
4. 5. 2018 12:08 Odeslat příspěvek
Dnes aktualizace brand T-mobile G955FXXU1CRD7 uroveň zabezpečení 1.4.18.

Offline - Junior Profil 
8. 5. 2018 19:47 Odeslat příspěvek
Využili jste někdo ten cash back? Za jak dlouho Samsung pošle ty peníze zpět? Jinak pro ty kdo už telefon nějakou dobu používá tak jaká je výdrž při normálním používání takže spíš net a občas foťák. Pokukuju po té S8 nebo ho můžu mít za dobrou cenu.

Offline - Junior Profil 
8. 5. 2018 20:53 Odeslat příspěvek
Kvůli baterii bych do S8 nešel raději S8+.

Offline - Junior Profil 
8. 5. 2018 21:19 Odeslat příspěvek
Jak dlouho vydrží? Já s mou S6 edge mám někdy problém už půl den...podle toho jak mobil používám...někdy nabíjím 1x denně někdy 2x a už se mi stalo že jsem musel i 3x. :/

Offline - Junior Profil 
9. 5. 2018 02:46 Odeslat příspěvek
8+ mě vydrží až 3 dny, 2 dny vždy. Mám stažený procák na 60% a displej na FHD+ a nepoužívám always On.Automatický jas mě vyhovuje. Moc nevolám, cca 20min, dost píšu a netuju,před spaním hodina Youtube, hry nehraju. Jinak vše zapnuto a online BT s Garmin F3. Proti LG G3 výdrž dvojnásobná určitě a ten mě vydržel den a zbylo tak 10 - 20% před spaním... Na velikost se dá zvyknout, nelituju že jsem vzal plusko.

Offline - Junior Profil 
9. 5. 2018 09:55 Odeslat příspěvek
Mě S8+ vydrží tak den maximálně, někdy půl, ale vytížení velký. Nosím sebou pořád powerbanku s quickcharge, tak to neřeším

Offline - Junior Profil 
9. 5. 2018 10:04 Odeslat příspěvek
proch píše
8+ mě vydrží až 3 dny, 2 dny vždy. Mám stažený procák na 60% a displej na FHD+ a nepoužívám always On.Automatický jas mě vyhovuje. Moc nevolám, cca 20min, dost píšu a netuju,před spaním hodina Youtube, hry nehraju. Jinak vše zapnuto a online BT s Garmin F3. Proti LG G3 výdrž dvojnásobná určitě a ten mě vydržel den a zbylo tak 10 - 20% před spaním... Na velikost se dá zvyknout, nelituju že jsem vzal plusko.

Díky pouvažuju o tom. :) Buď koupím plusko a nebo ještě chvilku vydržím a pak pořídím časem devítku. O velikost mi ani tak nejde viděl jsem S8+ v obchodě. :) Taky moc nevolám já spíš hlavně ten net.

Offline - Junior Profil 
9. 5. 2018 17:47 Odeslat příspěvek
Nic nevypínám vše mám zapnuté BT,wifi,alwaison,NFC,počasí aktualizace co hodinu,používám současně S8+ i S9+ na obou tak průměrné využití málo netu více voláni tak kolem 20 až30 sms sem tam foto hoďka hudby přes BTna netu maximálně jen jízdní řády nahodně video s yotube a na obou s rezervou dávám dva dny s výdrží jsem nadmíru spokojen.

Offline - Junior Profil 
10. 5. 2018 10:58 Odeslat příspěvek
To že někomu vydrží 2 dny, neznamená, že vydrží i jinému. Mám S9+ a dva dny jsem ještě nedal.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 121  Další stránka
Stránka 92 z 121 [ Příspěvků: 1814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies