MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 06:57 Odeslat příspěvek
Díky
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 10:44 Odeslat příspěvek
já vždycky po aktualizace vyčistím cache viz. video
bez problémů


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 12:36 Odeslat příspěvek
Jinak jsem našel ještě jednu změnu. U videa z kamery v autě s koncovkou mov už jde zvuk, dřív to zvládalo jen obraz.

-- 9. 3. 2018 12:55 --

technikus píše
WhatsApp zpráva mi přišla před chvílí a okraj displeje byl zelený

Právě jsem testoval s kamarádem, který má taky S8 a má to stejně jako já bez reakce.
Jenom kdy mi to bliká je hovor přes WA.


-
9. 3. 2018 13:29 Odeslat příspěvek
Jak vám funguje zobrazení ikon s rámečkem a bez rámečku? Stále je mám s rámečkem, takže bílé pozadí za ikonou.ikony aplikací třetích stran.

A game launcher nechodí moc plynule, na 7.0 perfektní. A laguje candy crush saga..


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 13:54 Odeslat příspěvek
m.a.x.i.m.u.s píše
technikus píše
WhatsApp zpráva mi přišla před chvílí a okraj displeje byl zelený

Právě jsem testoval s kamarádem, který má taky S8 a má to stejně jako já bez reakce.
Jenom kdy mi to bliká je hovor přes WA.

Potom doporučím tovární nastavení

handyouch píše
Jak vám funguje zobrazení ikon s rámečkem a bez rámečku? Stále je mám s rámečkem, takže bílé pozadí za ikonou.ikony aplikací třetích stran.

A game launcher nechodí moc plynule, na 7.0 perfektní. A laguje candy crush saga..

Mám pouze ikony a např. Chrome, YT a Google Play má bílou výplň


-
9. 3. 2018 14:15 Odeslat příspěvek
Na 7.0 šlo nastavit bez bílého pozadí, tady ta možnost je, ale nefunguje


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 15:33 Odeslat příspěvek
Ano taky to tak mám ty ikony.


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 15:38 Odeslat příspěvek
m.a.x.i.m.u.s
Tak jsem detailně testoval ten Whatsapp a okraj displeje a je to skutečně nějaký rozbitý. Svítí, jenom když je rozsvícený displej, jakmile je zamknutý nebo tmavý ale není ještě zamknutý, tak nesvítí. Ale běžná SMS nemá problém. :-l


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 16:37 Odeslat příspěvek
Díky, ušetřil jsi mi HR telefonu.
Zkusil jsem právě to vymazání cache, tak uvidím jak se bude telefon chovat teď. Třeba HR dělat nebudu muset.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 3. 2018 18:16 Odeslat příspěvek
Tak ten efekt okraje displeje mě funguje/nefunguje...jak kdy a na mail nikdy. Tak jsem to vypnul. Ale jsem rád, že jde přes prográmek "správce led" plně barevně nakonfigurovat LED dioda a je to spolehlivé.


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 19:54 Odeslat příspěvek
Tak dnes aktualizace brand T-mobile zabezpečení 1.2.18.

Přílohy

Screenshot_20180309-191052.png11.png
Screenshot_20180309-191052.png11.png
[ 498.36 | Zobrazeno 143 krát ]




Offline - Junior Profil 
12. 3. 2018 10:33 Odeslat příspěvek
První zkušenosti s Oreo (přivítám zkušenosti a vychytávky kolegů):
1) SGS8+ z volného prodeje, česká lokalizace, OTA
2) instalace proběhla bez problémů, rychle, cca 15 min
3) tovární nastavení jsem nedělal - zatím (a doufám i nadále) jen vyčištění cache (viz Xenon)
4) po instalaci zůstalo vše na svém místě (nezaznamenal jsem ani jednu změnu v aplikacích, jejich nastaveních, kontaktech, fotkách v kontaktech, nastaveních účtů, etc.)
5) telefon se mi zdá svižný (nejméně tak, jako před instalací)
6) fungují i aplikace, které ještě nemají aktualizace na Oreo (jen po stisku ikony na ploše se neotevřou nové možnosti, jako u aplikací, které s Oreo počítají)
7) Always on display - více možností nastavení. A konečně za zamykací obrazovce jde dát hodiny vedle sebe (ne nad sebou, jako dosud)
8) baterka zatím zhruba stejná jako před instalací. Možnost uspat nepoužívané aplikace a reakci baterie na toto zkouším až dnes
9) tzv. odznaky na aplikacích a jejich synchronizace s ostatními oznámeními vyhovuje a je přehledná
10) zkoušel jsem změnu pozadí (místo bílé navolit předdfinované barvy - přes nastavení a usnadnění), ale to je mizerné, navíc to mění barvu nejen bílého nechtěného pozadí, ale všeho a ještě nekvalitně
11) závěr - zatím spokojenost


Offline - Junior Profil 
12. 3. 2018 12:17 Odeslat příspěvek
Já si ještě všimnul, že se mi po aktualizaci začal v autě rychleji připojovat telefon k HF.
A reset budu muset udělat, protože když otevírám zprávu z Viberu z horní lišty, tak se někdy neotevře, nebo to trvá několik vteřin. Ale táááááák se mi do toho nechce.


Offline - Junior Profil 
12. 3. 2018 13:00 Odeslat příspěvek
Doporučuji nejprve pouze smazat cache, mě pomohlo zásadně.


Offline - Junior Profil 
12. 3. 2018 13:13 Odeslat příspěvek
Muzu se zeptet kde vymazu ten cache a kde to najdu v telefonu?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 121  Další stránka
Stránka 83 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies