MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 7. 2019 16:48 Odeslat příspěvek
Jediné, co je úsměvné jsi ty jirko. Tvoje ovčí chování si pamatuju z dob WP, jak vidím, přešlo na Samsung. Bohužel pokud nebudu mít aktuální systém, nebudu ho moct používat ve firmě kvůli striktním pravidlům a budu se ho muset zbavit. Pokud by samsung alespoň příští rok to Qčko vydal, o rok by mi prodloužil životnost S8.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 7. 2019 17:06 Odeslat příspěvek
Realny stav veci. Pak mate ve firme nesmyslne restrikce.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 7. 2019 18:02 Odeslat příspěvek
A co je ti po tom? Tohle není předmět diskuze. A právě naopak, tohle je celkem běžné.


Offline - Trvalý BAN Profil 
24. 7. 2019 18:57 Odeslat příspěvek
Naopak, je to podstatne pro tuto diskuzi, ze problem je v nesmyslnych firemnich restrikcich, ktere nemaji opodstatneni.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 7. 2019 20:46 Odeslat příspěvek
Podstatné pro diskuzi je to, že Samsung kašle na aktualizace a tudíž pro firmy je použitelný maximálně dva-tři roky od začátku prodeje. To je problém.
Pokud budu muset kupovat nový, koupím iPhone.


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2019 05:55 Odeslat příspěvek
Ne, podstatne je to, ze Samsung poskytuje dostatecne dlouhou podporu a delas ve firme co si vymyslela neopodstatenene a nesmylene restrikce. Neposkytuje o nic horsi podporu nez Apple, to uz jsme rozebrali dostatecne. Co si koupis, je opravdu na tobe. ;-)


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2019 06:06 Odeslat příspěvek
Je to spíš tak, že se vůbec neorientujete ve světě středních a větších firem. Pravdu má hjkow. Ve firmách je celá řada řešení a všichni výrobci do jednoho svá řešení podporují jen potud, pokud je podporují výrobci. Tedy, jakmile výrobce přestane podporovat, přestanou jej podporovat i dodavatelé ve svých řešeních. Stačí číst release notes.


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2019 06:11 Odeslat příspěvek
Ano, pokud by na S8 bezel KitKat, pak ano.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2019 10:10 Odeslat příspěvek
Jenže Apple je povolen ještě iPhone 5S díky aktuálnímu iOS, tedy telefon z roku 2013. U Samsungu už máme zákaz používat S7, tedy 2016.
Vysvětlili jsme si sice, že Apple nepřidává nové funkce, ale vydává nový iOS. To je dostatečné. Víc po samsungu nechci, jen aktualizace čísla v nastavení a bezpečnostní aktualizaci.
Tudíž poskytuje o dost horší podporu, než iPhone.


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2019 10:53 Odeslat příspěvek
Firma ti zakazuje používat soukromý telefon, kvůli tady těm věcem?


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2019 12:06 Odeslat příspěvek
hjkow píše
Jenže Apple je povolen ještě iPhone 5S díky aktuálnímu iOS, tedy telefon z roku 2013. U Samsungu už máme zákaz používat S7, tedy 2016.
Vysvětlili jsme si sice, že Apple nepřidává nové funkce, ale vydává nový iOS. To je dostatečné. Víc po samsungu nechci, jen aktualizace čísla v nastavení a bezpečnostní aktualizaci.
Tudíž poskytuje o dost horší podporu, než iPhone.


Ano a s novym iOS nektere funkce dokonce nefunguji a i nektere aplikace, takze opravdu nabizi vice.. :lol: To dava logiku i tu firemni co jsi zminil. :lol: Takze ve finale je ten iPhone5 horsim a mene pouzitelnejsim. 5letá podpora, ale jen na oko a ciselne. Jinak kram na zahozeni.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2019 12:38 Odeslat příspěvek
vyvoj u smartfonov je taky rychly, ze rychlo moralne zastaravaju, a tak tato debata nedava zmysel.


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 7. 2019 12:58 Odeslat příspěvek
Presne tak, za 5 let uz je kazdy telefon popelnice, takze si stezovat po třech letech ukazkove podpory, ze bude o číslo OS pozadu nesmysl.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2019 14:42 Odeslat příspěvek
seterwohipikule píše
Firma ti zakazuje používat soukromý telefon, kvůli tady těm věcem?

Firma nabízí dvě možnosti - firemní telefon od nich, ale celkově z 50% ho zaplatím postupně každý měsíc v platu a každé dva roky dostanu nový nebo v rámci BYOD mi nastaví moje vlastní zařízení. Vlastní zařízení ale musí splňovat podmínky firmy (zakázány jsou veškeré čínské telefony, takže vlastně jen samsung a Apple, možná ještě pár značek a musí mít aktuální systém - centrála v Dánsku každý rok aktualizuje seznam telefonů, které jsou podporované dle toho, zda výrobce stále zařízení podporuje a zda dostane nový android a bezp. aktualizace).
Jelikož jsem ten telefon měl před nástupem na tuto pozici, používám ho jako pracovní. Pokud samsung nebude dál podporovat S8, ze seznamu bude vyřazen a mě nezbyde nic jiného, než přejít na firemní telefon (tedy nechat si o pár stovek snížit plat) nebo z vlastního koupit nový, vlastní. Ne, že by mě těch pár stovek položilo, ale přijde mi to zbytečné.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121  Další stránka
Stránka 118 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies