MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
5. 3. 2018 14:59 Odeslat příspěvek
S8+ 12.12.17.Brand T-mobile.Také třeba koukat kolik je regionů a kolik je brandovaných verzí.Není to jen jedna kdyby to byla jedna tak by to šlo určitě rychleji ale je to fůra rozdílných verzí.
Poslední příspěvek


-
5. 3. 2018 15:14 Odeslat příspěvek
DE distribuce Galaxy S8 - 18.1.2018 bezp.aktualizace , pak OREO .
Co na tom nechápeš ? Takže lžeš. Běž se vyfňukat mamince do sukně že už nechceš Samsung a Ti zlý pánové na internetu se Nynýnkovi smějí :lol: :lol:


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2018 20:01 Odeslat příspěvek
No vidíš, to jsi teda kabrňák, že máš aktualitaci z 18.1.2018. Já mám českou ETL a poslední aktualizaci mám z 1.11.2017. Nicméně, já chápu, že ve škole pro retarty asi neprobíráte kalendář, asi je to na vás moc složitý, ale ani u mě, ani u tebe se nedá mluvit o měsíčních bezpečnostních aktualizacích.
Takže jediný, kdo tady čeří vodu a lže jsi ty. Teda vlastně omlouvám se, ty nelžeš, ty těm svým bludům věříš, což se asi za lež považovat nedá. No, ale tak zkusíme to, ty máš poslední aktualizaci z ledna, teď je březen, to je mnohem víc než měsíc, já mám aktualizaci z listopadu, to je opět víc, než měsíc. Já nevím, zkus třeba poprosit kamráda, ať ti to vysvětlí.

Jo a na závěr, jedna prosba. Prosím, udělej něco pro lidstvo, a nemnož se, jestli chceš mít dědi, radši je snad adoptuj. Není v tom nic osobního, jen si tak říkám, že tyhle geny by bylo lepší zarazit, aby se to nešířilo dál. Přece nechceš, aby tvůj potomek, byl taky takovej retarďáček.

Měj se hezky, a neplakej. Každej nemůže bejt alespoň průměrně chytrej.



Kaprar11 píše
S8+ 12.12.17.Brand T-mobile.Také třeba koukat kolik je regionů a kolik je brandovaných verzí.Není to jen jedna kdyby to byla jedna tak by to šlo určitě rychleji ale je to fůra rozdílných verzí.


Na tom samozřejmě něco bude, ale na druhou stranu, jak to teda dělají ostatní výrobci Android telefonů, nebo jak to dělá Apple, ten většinou uvolní aktualizaci pro všechny najednou. Nebo jak to dělá Google, chápu, že ten má čistej Android, ale stejně, ten to taky uvolňuje hned.


Nick Cave píše
Když se vede diskuze o zabezpečení...

https://www.dotekomanie.cz/2018/03/anal ... h-vyrobcu/


No to jsem právě koukal a jak vidno z té tabulky, tak Samsung si nevede zrovna nejlíp. Každopádně jsem zvědav, kdy přijde další bezpečnostní aktualizace.


beesee píše
Tady je ten link, kde Samsung jasně deklaruje, která zařízení dostanou bezpečnostní aktualizace na měsíční bázi a která na kvartální bázi. https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb Na těch stránkách jsou mimochodem moc hezky popsané jednotlivé bezpečnostní opravy, a to podle závažnosti (critical/high/moderate/low/no security impact). Rozumím názoru uživatelů, že když Samsung požaduje za své prémiové přístroje prémiovou cenu, očekává se i prémiová podpora. Jestli přijde OREO o měsíc dřív nebo později asi tak podstatné není, ale bezpečnostní aktualizace by podle mě měly chodit naprosto pravidelně. Schválně se mrkněte na opravy po jednotlivých měsících, jsou to kolikrát desítky opravených chyb na úrovni "critical" a pokud zde byly regiony, kde aktualizace nepřišla třeba 3-4 měsíce (lze ověřit např. na http://www.sammobile.com v sekci firmware), mluvíme už o pěkně děravých telefonech. A to by mě teda štvalo taky...


Právě, samsung sliboval měsíční bezpečnostní aktualizace a třeba já mám na ETL verzi poslední z 1.11.2017, to je víc, jak čtyři měsíce. Tak snad se teď samsung pochlapí a začne o vydávat pravidelně jak slíbil.


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2018 20:47 Odeslat příspěvek
Tuším že se samsung od orea přihlasil k nějaké fičuře že budou aktualizace chodit rychleji a nebude záležet na regionu či brandu ale jsem zapoměl název včera sem to někde četl.


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2018 20:54 Odeslat příspěvek
Kaprar11, myslíš vážně, že i stařičký Note 4 ještě dostane bezpečnostní aktualizaci ? To by mě jako majitele potěšilo. Mám ho rád a funguje zatím spolehlivě. Tak se budu těšit :-)


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2018 21:31 Odeslat příspěvek
Některé regiony už dostaly ja mám brand T-mobile AQI a nový update je AQL a když před pár dny dostalla stařičká S5.
https://www.sammobile.com/firmwares/gal ... /SM-N910F/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 3. 2018 23:54 Odeslat příspěvek
Zdravím, prosím pěkně, nejde na S8+ nějak nastavit vypnutí obrazovky poklepem, nebo stiskem HB. Já to v tom menu nikde nemůžu najít. Když jsem použil pár prográmků tak to sice fungovalo, ale zase potom nefunguje důvěryhodné zařízení (hodinky BT) a vždy to po probuzení vyžaduje PIN nebo otisk, takže takový zamotaný kruh...Děkuji za reakce


Offline - Moderátor Profil 
6. 3. 2018 01:42 Odeslat příspěvek
Nova Launcher a tam jde nastavit vypnutí displeje dvojitým poklepáním


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 07:20 Odeslat příspěvek
Vypadá to že je tu konečně aktualizace, zatím jen S8+...
Příloha
x.png
x.png
[ 8.23 | Zobrazeno 8255 krát ]



Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2018 07:54 Odeslat příspěvek
Na S8 už taky


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 08:02 Odeslat příspěvek
Z ČR zatím však pouze ETL distribuce (jak S8 tak S8+)

EDIT: už i VDF distribuce

Oreo - seznam změn
Příloha
1.png
1.png
[ 229.59 | Zobrazeno 102 krát ]


Příloha
2.png
2.png
[ 292.19 | Zobrazeno 109 krát ]


Příloha
3.png
3.png
[ 260.54 | Zobrazeno 120 krát ]


Příloha
4.png
4.png
[ 255.38 | Zobrazeno 106 krát ]


Příloha
4.png
4.png
[ 255.38 | Zobrazeno 106 krát ]


Příloha
5.png
5.png
[ 282.08 | Zobrazeno 98 krát ]


Příloha
6.png
6.png
[ 284.67 | Zobrazeno 104 krát ]


Příloha
7.png
7.png
[ 219.49 | Zobrazeno 103 krát ]



Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 11:40 Odeslat příspěvek
Hmm mě to zatím update nenabízí. S8+ ETL

EDIT: Po připojení na Smart Switch v PC už ano


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 3. 2018 07:54 Odeslat příspěvek
Zdravím,máms8+ koupený u o2.Ihned po koupi jsem tam nahodil německou DBT kvůli rychlým aktualizacím.Jen po restartu se vždy objevila hláška Autopreconfig...asi kvůli sim o2 na německé rom..hlášku jsem jen pohybem do strany udklidil..Aktualizace chodily perfektně,včetně poslední opravy oreo.Chtěl jsem udělat v mobilu pořádek,tak jsem udělal faktory reset-klasika trojhmatem.Jenže po naběhnutí jsem omylem zvolil nastavení dle sim a telefon se hned hodil misto němčiny do češtiny.Tak jsem přes ODIN dal poslední německou ROM DBT ze stránek Sammobile.Vše proběhlo OK,zeleně PASS!po restartu zase telefon v češtině..udělal jsem FR ,pořád v češtině.Dříve jsem měl DBT-ETL-o2.Teď mi naběhlo ETL-ETL-o2.Jak tam dostat tu německou ROM? Zkoušel jsem to několikrát.pořád jde do češtiny.. navíc hláška: Byl proveden neoprávněný pokus o obnovení výchozího nastavení zařízení.Připojte se k síti wifi nebo k mob.síti a ověřte svou identitu.co dělám špatně? nebo Samsung zarazil instalace jiných ROM? co tam teď vůbec mám za ROM? díky za pomoc


Offline - Junior Profil 
8. 3. 2018 09:41 Odeslat příspěvek
Aktuálně máš ETL (1.CSC je aktuální, 2.CSC je dle SIM, 3.CSC původní) Pokud chceš zpět DBT, musíš nahodit nejdřív nějakou Singl_CSC ROM (třeba původní O2C) a až poté flashnout DBT. Od S8 Samsung změnil fungování CSC a také je většina CSC obsažena v jednom Multi_CSC OXM (ACR AFG AFR ARO ATO AUT BGL BNG BRI BTC BTU CAC CAM CEL CHO COO DBT DKR ECT EGY EON ETL EUR GLB ILO INS ITV KSA LAO LUX LYS MID MM1 MWD MYM NEE NPL ORX PAK PCL PHE PHN PTR ROM SEB SEE SEK SER SIN SKZ SLK SMA STH THL THR TMC TPA TPH TTT TUN TUR WTL XEF XEH XEO XEU XFA XFE XME XSG XSP XTC XXV ZTO) proto je to jediný způsob na změnu CSC... ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 3. 2018 10:51 Odeslat příspěvek
Reliks..můžu tam nahodit o2,ale na Sammobile ješte oreo není..jen android 7..půjde to? a co ty Rom,které do telefonu instaluji,tak se přepisují,nebo tam jsou a zabírají místo? dají se nějak smazat? a co ta hláška,pokud nainstaluji DBT..po restartu se vždy zobrazuje../autopreconfig..půjde odstranit trvale..je to asi kvůli sim...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 121  Další stránka
Stránka 81 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies