MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Samsung Galaxy J7 (2017) - obecná diskuze

Offline - VIP uživatel Profil 
31. 12. 2017 22:18 Odeslat příspěvek
roy1 - nikdy jsem s tímto programem nedělal, tak nevím, kde ho oficiálně stáhnout. Až budu mít více času, zkusím pohledat.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
31. 12. 2017 23:25 Odeslat příspěvek
https://developer.android.com/studio/co ... e/adb.html


Offline - VIP uživatel Profil 
31. 12. 2017 23:47 Odeslat příspěvek
Díky :-) mezitím jsem to našel zde: https://www.svetandroida.cz/adb-a-fastboot-201701/


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2018 22:19 Odeslat příspěvek
Zdravím

Nakonec jsem si po výběru také pořídil J7 a rád bych se zeptal na nějaké drobnosti:

1) Zkoušel jsem dle návodu přiřadit SD kartu ke vnitřnímu úložišti. Postupoval jsem dle návodu na svetandroida.cz a je tak jednoduchý, že asi není co pokazit. Přesto se mi nepovedlo, tak se zeptám, zda jste někdo dělali a zda jste nepostupovali jinak?

2) Lze "nějak" nastavit, aby se budík spouštěl tak, že nejdříve začne vibrovat a hlasitost zvuku se bude postupně zvyšovat? Měl jsem to akto na posledních třech telefonech různých značek a systémů a nyní jsem byl v šoku, když to hned naplno začalo ječet.

Děkuji


Offline - Moderátor Profil 
7. 1. 2018 03:39 Odeslat příspěvek
2) pokud toto neumí vestavěný, není nic snazšího než nainstalovat jiný
používal jsem tady ten
https://play.google.com/store/apps/deta ... free&hl=cs


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 1. 2018 11:08 Odeslat příspěvek
Klamerka - taky se mi to nepodařilo. Telefon se často odpojoval a i když příkaz zdánlivě prošel, nic se nestalo. Ani ten doporučený restart nepomohl. Tak jsem toho nechal. Strávil jsem tím několik hodin, zkusil jsem i jiné ADB..... nic.
Zlatý J500, který to má obsaženo v základu, tak se nemusí dělat takové kejkle s nejistým výsledkem.


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2018 12:56 Odeslat příspěvek
Pánové, opět prosím o radu.

Možná se bude spíše jednat o Android obecně, ale nepřišel jsem na to. Předešlý Xiaomi RN3 byl můj první android a do té doby jen WM/WP, takže prosím o shovívavost.

Jsem zvyklý používat OneDrive a chci, aby se na něj synchronizovaly vyfocené fotografie.V nastavení OneDrive v mobilu mám, že se mají fotografie synchronizovat, ale neukládají se. Hledal jsem v nastavení fotoaparátu a galerie a nějak nenašel. Našel jsem jen, že se fotografie budou ukládat na Samsung cloud, ale volbu na OneDrive jsem nenašel.

Neporadíte prosím?


Offline - Junior Profil 
8. 3. 2018 13:31 Odeslat příspěvek
Zdravím pánové.
Prosím o pomoc. Tento telefon jsem pořídil manželce a ta byla zvyklá na specifické (vlastní) zvukové oznámení SMS a MMS zpráv. Jenže nějak se mi nedaří nastavit SMS a MMS vlastním zvukem. V telefonu jsou předvolena nějaká oznámení Skyline, ale rád bych k nim přidal to své. Bohužel, když vypnu to předvolené nejde oznámení žádné. Nevíte někdo, jak do telefonu přidat své oznámení zpráv? Přidat vyzvánění není problém.

Děkuji.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2018 12:23 Odeslat příspěvek
Prosím Vás, existuje niekto komusa teda podarilo pridať SD kartu k internému úložisku? Ak áno, prosím o fungujúci postup... Ďakujem


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2018 15:03 Odeslat příspěvek
Ano slo mi to na J5 2016.Tady nemam potrebu protoze mam versi s 32Gb pameti.Jinak si najdi postup pro S7 podle neho jsem to udelal.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2018 18:32 Odeslat příspěvek
A niekto kto uspel na J7?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 4. 2020 21:30 Odeslat příspěvek
Vlastním J7 2017 a našel jsem způsob jak mít možnost přesunout aplikace, co to standartně nechtějí. Vcelku jednoduché. Otevřít menu s "Vývojářské možnosti" (kdo neví jak určitě vygooglí) a tam najít položku "Vynutit povolení aplikací na externím uložisti" (asi 3 od spodu). Od této chvíle se dá přesunout veškeré aplikace co si nainstalujete. Docela super :-)


Offline - Místní informátor Profil 
13. 5. 2021 10:18 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy J7 (2017) obdržel novou aktualizaci: J730FXWS8CUD1 nové bezpečnostní záplaty. Aktualizace je zatím v Bangladéši a Sri Lance a Nepálu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 43 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies