MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 08:11 Odeslat příspěvek
-Lze někde předobjednat dualsim variantu?
-Lze někde předobjednat single sim a místo DeX jiný dárek?
-Mají někde jiné barvy hned teď pro předobjednávky?
! Nesmí to být z Asie ale výhradně okolní země aby tam byly stejné LTE jako v CZ
Poslední příspěvek


Online - Junior Profil 
28. 8. 2017 08:19 Odeslat příspěvek
Dual SIM bude k prodeji u všech prodejců Samsung, tedy prodejny jako Brno Olympia, Praha Palladium/Nový Smíchov, elektra typu Alza, Datart, Electro World a mnohé další - prostě česká volná distribuce, u operátorů bude single SIM.

V Praze je vystavena jenom černá varianta.

Přílohy

20170827_154917.jpg
20170827_154917.jpg
[ 208.24 | Zobrazeno 143 krát ]




Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 12:28 Odeslat příspěvek
V Brně mají v obou Datartech vystavený kus, v prodejně Samsung v Olympii pak asi 10 kusů včetně DeX stanice připojené k monitoru.

Ptal jsem se i v Samsung servisním středisku, zdali mají info o nějakém zvýhodnění/dárku pro majitele Note 7, ale nevěděli nic a slečně teda ani pomalu nevěděla, že byl s Note 7 nějaký problém.


Offline - Moderátor Profil 
28. 8. 2017 12:47 Odeslat příspěvek
proč má Note 8 menší baterii než S8+
https://www.svetandroida.cz/note-8-mala-baterie-proc-201708/


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 12:57 Odeslat příspěvek
Když byl v předprodeji note7, tak někteří dostali předobjednávku vyřízenou v předprodeji ještě před termínem.
Neví někdo, kteří prodejci to byli?

Zjistil jsem, že dualsim má jen 64GB, tak jsem šel na samsung web a tam je
note8 jen černý
a zlatý jen dualsim, tak jsem zvolil dualsim zlatý a objednat.
Vyjede seznam prodejců:
Ale na webu prodejců ale žádný dualsim není nyní ještě k předobjednání...
To jsem zvědav, co dostanu...

Note8 MojeGalaxy:
získáte hned tři zajímavé benefity.
Možnost kontaktovat speciální infolinku 800 66 53 77,
možnost osobního vyzvednutí poškozeného telefonu na území ČR včetně získání náhradního telefonu po dobu opravy a také garanci rychlé opravy při návštěvě zákaznického centra.
Více web výrobce


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 13:23 Odeslat příspěvek
Já předobjednal v electroworldu černou barvu a v popisu mají dual sim.


Online - Junior Profil 
28. 8. 2017 13:28 Odeslat příspěvek
Ve volné distribuci budou všechny kousky Dual SIM, jen u operátorů budou single SIM.

Eshopy mají špatný popis, kdyžtak aby sis byl 100% jistý, udělej předobjednávku ze 2 eshopů a je to.


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 13:32 Odeslat příspěvek
Na stránkách Datartu mají psáno toto:
SIM
Typ SIM karty Nano SIM
Hybridní slot Ano

Počítám tedy že jde o dual sim. Projel jsem vícero e-shopů a buď to v popisu není, anebo něco takového. Ale jak říkám Technikus, všechny Note 8 ve volném prodeji by měly být dual-sim.

Btw. Berete k telefonu pojištění, případně kde a jaké?

-- 28. 8. 2017 14:34 --

Na AliExpressu se už dají koupit ochranná pouzdra/kryty/whatever:
https://www.aliexpress.com/item/For-Sam ... 90586.html


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 13:53 Odeslat příspěvek
Technikus, já to z první odovědi nepochopil, já hovořil o předobjednávce, ty o prodeji, z druhé odpovědi to je již jasné, děkuji.
Teď jsem se díval, a eshopy sice nemají v názvu zboží Dualsim ale je tam v popisu dualsim zmíněn.
Skvělé že se nemusí čekat několik měsíců a je to ihned :-D

-- 28. 8. 2017 14:59 --

Někde někdo psal, že je možno u Dualsim telefonů s hybridním slotem použít současně jak dvě simky, tak i paměťovou kartu.
Je potřeba nějaké úpravy simek a slotu pilníkem aby se to vměstnalo současně a dojde k poškození takže příště je potřeba vyžádat nové simky do nového zařízení.
Slyšel už o tom někdo?


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 14:04 Odeslat příspěvek
Ano, slyšel před deseti minutami. :D

https://samsungmania.mobilmania.cz/bles ... -a-1333935


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2017 14:23 Odeslat příspěvek
Tak jsem také napsal na Sasmsung.cz jak je to s tou akcí slevy 425USD (9300Kč) pro tpělivé majitele Note 7. Jestli jsme rovnocenní zákazníci, kteří vzhledem ke kupní síle dají ve finále za jejich mobil mnohem více než v USA a dostaneme také tu slevu, nebo jsme pro ně póvl odněkud z východu a berte nebo nechte být... spíš hádám, že příjde odpověď typu..blabla, jde o akci Samsung US, která s námi nemá nic společného,ale dostanete zdarma nepoužitelný DeX..blabla..ale uvidíme :)


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 14:31 Odeslat příspěvek
Mě odpoveď přišla... udělal jsem objednávku přímo na infolince a přidají powerbanku. Tj.dárky v hodnotě 5tis. Sice nic extra, ale aspoň něco.


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 14:37 Odeslat příspěvek
Sattero: díky, skvělé!


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 14:38 Odeslat příspěvek
Ja tam mam dnes volat. Powerbanku? Kdyz jinde davaji pul ceny z telefonu a v US pres 9000 Kc? Cekal jsem 20%, ne toto.


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2017 14:46 Odeslat příspěvek
Taky bych více ocenil 20%, ale tech 425$ dají když vrátíte galaxy s7 edge nebo je to jinak? Protože když jsem note 7 vracel byla nabídka na "zvýhodněnou" s7 egde.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 131  Další stránka
Stránka 3 z 131 [ Příspěvků: 1953 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies