MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

-
17. 12. 2019 12:09 Odeslat příspěvek
Jeste, ze to tady vzdycky nekdo vlozi, jinak by seno tom nikdo nikdy nedovedel :-) :-) :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 12. 2019 14:33 Odeslat příspěvek
Mikross, to myslis ze to je zbytecnost? Ja osobne sem rad kdyz to nekdo napise. V mobilu mam nastavene upozorneni na novou aktualizaci, ale az dnes se mi poprve stalo aby me to opravdu upozornilo. Tak asi takhle


-
17. 12. 2019 14:43 Odeslat příspěvek
Jojo, super. Jinak by ti ten mobil asi nebyl schopen fungovat. Tvl uz se z tech aktualizaci nekteri vzpamatujte.


Offline - Junior Profil 
17. 12. 2019 14:43 Odeslat příspěvek
Dobry uz ti nebudu resit no


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2019 15:23 Odeslat příspěvek
Dobrý den,prosím pěkně ,věděl by někdo co s tím,při propojení telefonu s počítačem se mě automaticky fotky z telefonu uloží do počítače do Nera,a v Neru nejde s fotkama potom pracovat,třeba když bych si chtěl dát nějaké fotky z Nera do počítače na plochu a potom si je třeba uložit do složky,tak to prostě z toho Nera neudělám,a už vůbec nevím proč se mě zrovna ukládají do Nera když to nechci,ještě před nedávnem jse mě fotky při propojení telefonu s počítačem normálně ukládali do složky obrázky, to Nero fakt nechápu,všechny fotky mám v Neru,prosím věděl by někdo v čem je zakopaný pes ,děkuju Luboš


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2020 14:50 Odeslat příspěvek
včera OTA update na Android 10, mám DBT, pár změn tam je, telefon je trochu svižnější ale jinak mi to přijde skoro stejný


Offline - Junior Profil 
23. 1. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
Mě nabídl aktualizaci až dneska v noci .. mám ji úspěšně v telefonu.
Zatím jedinou chybku, co pozoruju po aktualizaci, jsem objevil při příchozím hovoru během hraní nějaké hry. Kdy přijmu hovor a ve sluchátku slyším jak protější stranu, tak i zvuky ze hry .. dřív se mi hry ztlumily během hovoru.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 1. 2020 14:06 Odeslat příspěvek
Taky hlásím včerejší update na Android 10 a oneui 2.0

Zatím to vypadá dobře, i to ovládání pomocí gest je fajn. Jediný co mě trochu mrzí, že ISO v pro módu zůstalo na maximální hodnotě 800 (místo slibovaných 3200). Expoziční čas má 10 sekund, takže uvidíme co se s tím bude dát vykouzlit.


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2020 05:02 Odeslat příspěvek
Je nutný při aktualizaci na android 10 dělat tovární nastavení? Mám v telefonu tolik dat, že to nemám ani kam zálohovat. A hlavně mám nastavený banky, v chromu karty a přihlášení různý a nechce se mi to zrovna dělat znovu.


Offline - Moderátor Profil 
24. 1. 2020 06:51 Odeslat příspěvek
udělat by se měl, ale pokud nechceš, tak ho udělej až kdyby po aktualizaci něco hodně haprovalo


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2020 07:57 Odeslat příspěvek
Zkusím no, snad všechno bude fungovat dobře.


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2020 10:25 Odeslat příspěvek
Ja HR udelal, jedine co sem si nastavoval jsou karty a bankovnictvi. Jinak hesla atd mam zalohovana na GOOGLU a Samsung uctu. Tak ze zalohuj do PC a pak udelas obnovu s tim ze banky se musi vzdy delat znova


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2020 12:50 Odeslat příspěvek
Chyba v updatu: nelze přidat soubor jako přílohu e-mailu. Lze pouze vybrat soubor a v možnostech souboru vybrat sdílení, pak lze odeslat.


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
Rk747 ted zalezi jakeho pouzivas klienta, ja mam Gmail. Ale nikdy sem z mobilu neposilal v priloze soubor. Jen fotografie


Offline - Junior Profil 
26. 1. 2020 15:13 Odeslat příspěvek
Udělal jsem teda zálohu telefonu teď mam teda android 10 tak až budu dělat tovární nastavení a obnovovat zálohu mám obnovit i aplikace nebo je mám stáhnout všechny znovu z Google play?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Další stránka
Stránka 58 z 62 [ Příspěvků: 919 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies