MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

- Junior Profil 
17. 8. 2020 11:36 Odeslat příspěvek
jj a pokud si najdes forum o nich tak sou tam skupiny kdy na alze najdes 3 partnery a koupis je za 5500
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
17. 8. 2020 12:58 Odeslat příspěvek
Na ten odkaz se bojím kliknout a ještě od týpka, co si tu akorát založil účet :D

- Junior Profil 
17. 8. 2020 20:59 Odeslat příspěvek
Tak jestli jde o to sdílení pro 3 lidi tak je jedno kdo to založí,já to takhle zrovna koupil v podstatě to každém kupuje sam za sebe

- Kolemjdoucí Profil 
31. 8. 2020 18:12 Odeslat příspěvek
Ahoj potreboval bych poradit da se nekde vypnout to tikani co se zapne po kazdem zobrazeni hodin ?

- Junior Profil 
31. 8. 2020 18:35 Odeslat příspěvek
Ťikání se vypíná v nastavení jednotlivých ciferniku, které to podporuji.

- Kolemjdoucí Profil 
31. 8. 2020 18:48 Odeslat příspěvek
Mam cifernik Tomket a je tam jen nastaveni barvy

- Junior Profil 
31. 8. 2020 18:52 Odeslat příspěvek
Milan Frolka píše
Mam cifernik Tomket a je tam jen nastaveni barvy

Jedenkrát potáhni do leva a dostaneš se na nastavení zvuku.

- Kolemjdoucí Profil 
31. 8. 2020 18:56 Odeslat příspěvek
Omlouvam se uz se me to podarilo ...diky za pomoc

- Junior Profil 
31. 8. 2020 18:57 Odeslat příspěvek
Neomlouvej se, od toho poradna je.

- Junior Profil 
15. 9. 2020 05:41 Odeslat příspěvek
Ahoj,

taky bych potřeboval poradit - u běhání mi to každý kilometr říká čas za kilometr a průměrné tempo na kilometr, tento údaj mi vesměs opakuje 2x. Lze nějak někde nastavit, aby mi to každý kilometr říkalo nejdříve čas za uběhnutý kilometr s průměrným tempem a pak celkový čas běhání a celkové průměrné tempo?

Děkuji za rady

- Junior Profil 
15. 9. 2020 16:36 Odeslat příspěvek
Zdravím,
přecházím z náramku Xiaomi na Galaxy Watch 46mm. Je nějaká možnost importu dat (historie) z aplikace "Mi Fit" na "Samsung Health" ?
Pokud zde tento dotaz již zazněl, omlouvám se a prosím o nasměrování k odpovědi. Děkuji

- Junior Profil 
16. 9. 2020 11:32 Odeslat příspěvek
Našiel som toto, ale nemám vyskúšané:https://www.guidingtech.com/sync-xiaomi-mi-band-3-samsung-health/

- Junior Profil 
16. 9. 2020 17:10 Odeslat příspěvek
Děkuji, o víkendu vyzkouším.

- Kolemjdoucí Profil 
2. 11. 2020 10:00 Odeslat příspěvek
wolf01 píše
Ahoj,

taky bych potřeboval poradit - u běhání mi to každý kilometr říká čas za kilometr a průměrné tempo na kilometr, tento údaj mi vesměs opakuje 2x. Lze nějak někde nastavit, aby mi to každý kilometr říkalo nejdříve čas za uběhnutý kilometr s průměrným tempem a pak celkový čas běhání a celkové průměrné tempo?

Děkuji za rady

Zdravím nastavení je v hodinkách - musíš vypnout zvuky.při aktivitách ( běh,jízda na kole, plavání a to.)

- Kolemjdoucí Profil 
28. 11. 2020 14:24 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám asi 2měsíce Samsung Smart Watch Active, používám primárně na běhání. Doteď jsem neměla problémy, ale včera se mi po běhu nezobrazila v hodinkách ani v Samsung Health mapa (běžela jsem i s mobilem). Následně stejný den se po automatické detekci cvičení (chůze) zobrazila ta obecná mapa s okruhem. Dnes po další automatické detekci cvičení (chůze) už není ani mapa s okruhem. Zkoušela jsem vše restartovat, kontrolovala všechna povolení ke sledování polohy, ale nemůžu přijít na to, kde je chyba.
Děkuji za rady

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další stránka
Stránka 19 z 23 [ Příspěvků: 344 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies