MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2022 10:31 Odeslat příspěvek
Ano peněženka stále po aktualizaci mizí, potvrzuji jak u GW4, GW4C LTE tak i u GW5 Pro LTE.
Aktuální odhad výdrže (opravdu necelé 4 dny) a to je mám teprve čtvrtý den, prostě žádný krok stranou při upgrade hodinek jsem nezaznamenal a koupě nelituji.

Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2022 13:53 Odeslat příspěvek
Dokážeš říct, kolik to bere % za hodinu při zapnuté venkovní aktivitě?


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2022 15:15 Odeslat příspěvek
A jaký u těch hodinek máte styl používání?

Já mám zaplý monitoring všeho kromě chrápání, denně tak hodina až dvě bez telefonu (LTE zapnuté), zhruba půl hodiny nějaká ta logovaná aktivita (venkovní běh) při poslouchání mp3 přes sluchátka. K tomu klasika - notifikace, sem tam kontrola času, minutka, nějaké to placení. AoD vypnutý.

A když se s tímto stylem s GW5 Pro LTE dostanu přes 2 dny, tak je to zázrak. Nedokážu si představit, jak se dostat na 4 dny, než mít podstatnou část monitoringu vypnutou a skoro nic s těmi hodinkami nedělat, jen mít na ruce.


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2022 19:48 Odeslat příspěvek
@DirtyKing: Kolik procent vezme aktivita nevím (7% ?), takto dnes po cca dvouhodinovém monitoringu jízdy na kole .

Obrázek

@aikoN: Používání je těžko popsat, je různorodé. Taktéž mám zapnut monitoring všeho (potřebuji rychlý zdravotní náhled, pro mě hlavní funkce hodinek) kromě chrápání, veškeré notifikace co potřebuji povoleny (mail, SMS, banka atd.). Platby komplet jen přes hodinky. AoD vypnut. Obden jezdím zdravotně na kole, hodinu a půl až dvě. Pravidelně od GW 4 kalibruji tlakoměr, nespoléhám se na údaje z hodinek, ale náhledově je to dostačující než tahat přístroje. Příležitostně z GW volám/hovory přijímám, to pokud jsem venku s hafanem a mobil nechci tahat sebou.
Více nevím co bych o spotřebě a době provozu na nabití napsal, baterie si jistě ještě sedne a možná to bude i o chlup lepší.

Používám ciferník zakoupený na čtyřky (stále se k němu vracím):

Obrázek

PWW35 - Analog Watch Face


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2022 10:58 Odeslat příspěvek
Ahoj, pořídil jsem si bezdrátové powerbanky Baseus a Xiaomi s tím, že vyzkouším, jestli na tom nepůjdou nabíjet mé Samsung Galaxy Watch 46mm. Pokus nepřekvapivě bez úspěchu. Nemáte někdo vyzkoušenou powerbanku, ze které by šly nabíjet? Co powerbanky přímo od Samsungu? Jak si v tomhle ohledu stojí novější modely GW4 / GW5? Manuály jsou v tomto dost stručné.

Díky
M


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2022 13:45 Odeslat příspěvek
Mám powerbanku od Samsungu. Zrovna tuhle a jsem s ní maximálně spokojený.
https://www.samsung.com/cz/mobile-acces ... 200cpegww/


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2022 16:51 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se Vás, co vlastníte Samsung hodinky zeptat na následující věci.

V současné době mám Garmin vivoactive 3 a štve mě, že při zapnuté aktivitě nevydrží ani např od 8 do 18 hodin. Pochopil jsem, že ty Samsung GW5 Pro by měly vydržet při aktivitě alespoň 16 hodin. Máte někdo reálně vyzkoušeno ? Třeba celodenní tůra anebo výlet na kole.
Dále u svých hodinek postrádám (možná jsem to jen nenašel) automatické zastavení při aktivitě. Jak to prosím funguje u Samsungu ? Např. jsem na celodenní výšlapu a jdu si na hodinu sednout do restaurace, ozastaví se automaticky ta aktivita aniž bych já na to musel myslet a pak se kdykoliv zapne, třeba když si jen odskočím na záchod ?
Jak je to s kombinací více aktivit ? Jdu pěšky, pak běžím a pak jdu zase pěšky ?
Ty hodniky musí být v nějakém speciálním rozpoznávacím módu, připravenné kdykoliv na záznam aktivity anebo to dělají prostě automaticky kdykoliv ? Pozná to ty aktivity vlůbec dobře ? U toho Garmina si vše musím zapínat, stopovat, prostě na to myslet...
Poslední věc na kterou zapomínám u Garminu pořád. Jdu z tůry, sednu do auta, ale zapomenu si samozřejmě vypnout aktivitu a všimnu si toho později, když už mám načtené kilometry z jízdy autem. Poznají toto automaticky hodinky a neznaznamenají mi tam jízdu autem - případně dá se to nějak jednoduše editovat ?

Děkuji moc za odpověď


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2022 01:35 Odeslat příspěvek
Doporučuji si hodinky objednat a ve 14deni lhůtě vrátit. Pak budeš mít jistotu zda se ti vyplatí přecházet. Ale myslím si že ty přechody co píšeš by měli fungovat. Chodíš zapne se chůze, přejdeš do běhu zapne se běh. Na watch 4 tohle funguje.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 08:08 Odeslat příspěvek
Mate nekdo tip, kde najit hezke, klasicke analogove ciferniky na WearOS - Watch 5 Pro ? To co je v obchodu se mi nelibi, vsechno preplacany. Na Telegramu ve skupine Watch faces taky na prd - vsechno digitalni ciferniky a kdyz je tam nejaky analogovy, tak je zprzneny a preplacany.

Diky


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 08:15 Odeslat příspěvek
Zkus třeba Facer. Tam si můžeš i nakreslit svůj, který ti sedne nejlépe.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 13:35 Odeslat příspěvek
Pro mě je aktuálně nejlepší tenhle a to jich mám koupeno asi 25. 7 z těch informací se dá změnit, případně zcela vymazat.

Přílohy

20220920_145141.jpg
20220920_145141.jpg
[ 460.65 | Zobrazeno 48 krát ]




Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 14:38 Odeslat příspěvek
jakej to dadulo prosim je?


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 14:47 Odeslat příspěvek
Je to od "IV Watchface" s názvem "Carbon IV".

-- 20. 9. 2022 16:10 --

Jinak, když si otevřete Obchod Play/ Vítá vás Wear/ Objevte ciferníky Wear OS/ Top placené ciferníkové aplikace/ nějaký na oko zajímavý ciferník rozkliknete a poté sjedete dolu na "Další obsah od vývojáře...", tak se opravdu pěkné ciferníky najít dají. Od naprosto přehledných jednoduchých až po ty přeplácané. Když se vám po zakoupení nelíbí, nebo jinak nevyhovuje, není problém "Vrátit platbu". Ciferník se poté sám odinstaluje a hotovo.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 15:32 Odeslat příspěvek
jj, díky.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 19:30 Odeslat příspěvek
Není vůbec zač �
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Další stránka
Stránka 31 z 48 [ Příspěvků: 710 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies