MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
14. 11. 2022 20:01 Odeslat příspěvek
Dnes opravná aktualizace pro GW4.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 12. 2022 09:13 Odeslat příspěvek
Zdar. Funguje eSim Kaktus na hodinkách Watch 5 LTE?


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2022 20:55 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45 mm LTE - já jsem z nich hluboce zklamanej.
Výdrž baterie z nějakého důvodu klesla na necelé dva dny (z tří a půl), placení je o nervy, to radši vytáhnu mobil, teď se mi po aktualizaci na ruce začly samy zamykat, nevím proč, budu se v tom muset rejpat...
Analýzu spánku nikde nevidím, hledat se mi ji nechce, kroků to ukazuje míň, tlak to měří nespolehlivě.
V podstatě jediné, co funguje spolehlivě, je budík, a i ten byl na Huawei Watch GT (výdrž 8 dní) lepší, ale bohužel s novým mobilem nespolupracoval.
Za mě za ty prachy velké zklamání...


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2022 09:32 Odeslat příspěvek
Ahoj, přemýšlím, že bych pořídil WATCH5 pro LTE = a zajímá mě
+jednak v praxi výdrž baterie = dostanu z nich 2dny? viz výše bych měl :twisted:
+v případě esim čísla stejného jako na telefonu se mui budou chovat jak? vyzvanet soucasne na obou, duplicitne chodit SMS ci whatsup atd?
+umi/chodi to whatsup bez propojeneho telefonu?

Dekuji


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2023 12:36 Odeslat příspěvek
Zdravím,

poslední dny mám problém s hodinkama Galaxy Watch 4 cl. 46mm. Večer dám hodinky do režimu letadla, ráno se opět připojí, ale v nastavení bluetooth se u hodinek neaktivuje položka hovory - takže když na hodinkách přijmu hovor, nelze přes ně mluvit.
Když opět v nastavení bluetooth zapnu hovory tak je vše OK.

Nemáte taky problém?

Software: R890XXU1GVK7


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2023 21:03 Odeslat příspěvek
Zdravím. Užívám GW4 více jak rok a v režimu "Letadlo" jsem je ještě nikdy neměl. Špíše bych se zeptal co má za výhodu je na noc do tohoto režimu přepínat? Klidně to ale mohu vyzkoušet.


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2023 23:52 Odeslat příspěvek
Má na notifikacích nastavenou kdejakou píkovinu a nechce, aby ho to budilo.


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2023 00:28 Odeslat příspěvek
Tak pokud jsou hodinky na noc sundané z ruky, tak žádné zvuky nevydávají narozdíl u předchozích generací s Tizenem, kdy při vyzvánění telefonu vyzváněly i "sundané" hodinky. A pokud jsou na ruce, tak stačí aktivovat režim "Čas spánku" (zároveň se aktivuje "Nerušit"). Na beterii to také žádný vliv nemá, takže nechápu proč to vůbec někdo používá.


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2023 08:55 Odeslat příspěvek
Zdravím vás ještě jednou,

ohledně režimu letadla, režimu spánku, zbytečných notifikací na pí*oviny a podobně, děkuji že máte snahu naučit mě něco víc, než dle vás umím... ale když tohle všechno pomineme a udělá někdo z vás tedy toto:

Hodinky připojte k telefonu, koukněte se do nastavení bluetooth zda je u hodinek zaškrtnuto "hovory" pokud ano, tak je to OK a přes hodinky lze volat.
Ovšem pak se vzdalte od telefonu tak daleko, aby došlo k odpojení hodinek od telefonu (hodinky ukáží ikonu odpojení).
A pak jděte zpět k telefonu a podívejte se znovu do nastavení bluetooth. V tu chvíli já tam opět nemám aktivní položku hovory (i když jsou hodinky zase připojeny a připojí se automaticky sami).

Zkusím ještě vymazat cache a podobně, ale opravdu nevím, kdy přesně tohle začalo blbnout, ale prostě to není ani tím letadlem, spánkem, notifikacema... možná poslední aktualizace hodinek něco pokazila (možná jen u někoho)...

Díky moc tomu z vás, který to vyzkouší.

Přílohy

Screenshot_20230108_084832_Settings.jpg
Screenshot_20230108_084832_Settings.jpg
[ 9.03 | Zobrazeno 3504 krát ]




Offline - Junior Profil 
8. 1. 2023 10:46 Odeslat příspěvek
tondaskater: mě se to připojí zpět (po letadle nebo vzdálení se) normálně i s hovorama
telefon S21U, hodinky sw R890XXU1GVK7

Přílohy

Screenshot_20230108_103325_Settings.jpg
Screenshot_20230108_103325_Settings.jpg
[ 115.13 | Zobrazeno 39 krát ]




Offline - Junior Profil 
8. 1. 2023 13:57 Odeslat příspěvek
Škoda, žes nás na oplátku nenaučil proč teda to letadlo.


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2023 16:52 Odeslat příspěvek
Zdravím, tak jsem to taky vyzkoušel. Jak "Letadlo", tak vzdálení se a odpojení od telefonu a po opětovném připojení je vše v naprostém pořádku vč. aktivovaných "Hovorů" v BT nastavení.


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2023 18:43 Odeslat příspěvek
GeneHawkins píše
Škoda, žes nás na oplátku nenaučil proč teda to letadlo.

Třeba proto, že je jedno jestli večer ručně zvolím režim "letadlo/režim spánku" obojí mě přes noc sežere ±5% baterie, notifikace nechodí...
Když mám hodinky na ruce v noci dávám režim spánek, aby byl klid od všeho.
Když je na noc sundám dávám letadlo, protože se při nasazení (pohybu) rozsvítí a já letadlo vypnu, nemusím klikat na fyzické tlačítko, jen je zvednu a svítí displej a s hodinkama spím málo, takže první na ráně je letadlo.
Bez aktivního letadla jsem je přes noc ležet na stole nikdy nenechal, takže nemám zjištěno ( vyzkouším, abych byl zase o něco chytřejší)

Díky za spolupráci všem ochotným


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2023 19:05 Odeslat příspěvek
To vůbec není zač. Kdyby jsi něco potřeboval vyzkoušet, tak klidně napiš. Vyřešil jsi nějak ty deaktivované "hovory" při opětovném spárování?


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2023 11:59 Odeslat příspěvek
Včera večer jsem na hodinkách udělal wipe cache a vypadá to, že je vše v pořádku. I po odpojení hodinek od telefonu a zpětnému připojení se vše chová standardně a volání je aktivní. Tak snad bude vše OK.

Jinak jsem se tedy poučil a když mám hodinky sundané z ruky přes noc, tak režim letadlo už nezapínám, protože vliv na baterii to nemá, padnou také o ±5% jako při letadlu. Myslel jsem si, že to bude horší a bude to mít nějaký vliv, ale nikdy jsem nezkusil.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 48  Další stránka
Stránka 33 z 48 [ Příspěvků: 710 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies