MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 11. 2020 21:27 Odeslat příspěvek
Zdravím lidi, mám asi problém s baterií nebo nevím, chodím ven na procházky se psem a po nějaké 1.5h mám na baterii dole kolem 50%, tak nevím jestli nějaký problém v nastavení a nb špatná baterie a měl bych reklamovat..
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2020 13:19 Odeslat příspěvek
Zkus je vrátit do továrního nastavení a nic neinstaluj a vyzkoušej.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 11. 2020 20:18 Odeslat příspěvek
Tak jsem dnes byl na procházce, a nezapinal jsem cvičení chůze, takže po 10 minutách se to Zaplo samo a baterka jede v pohodě, má otázka tedy zní pokud si zapnu cvičení sám dá se někde v nastavení nastavit to aby mi zhasl displej ? Teď když si zapnu cvičení sám tak pořád svítí, chtěl bych to tak abych si to musel sám rozvistit


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 11. 2020 20:47 Odeslat příspěvek
Kobbi píše
Zdravím lidi, mám asi problém s baterií nebo nevím, chodím ven na procházky se psem a po nějaké 1.5h mám na baterii dole kolem 50%, tak nevím jestli nějaký problém v nastavení a nb špatná baterie a měl bych reklamovat..


Určitě reklamuj. Pokud by jsi měl zapnutou aplikaci např. chůze, tak za 1,5h by ti to mělo vzít max 10% a bez aplikace tak 2 %. Vlastní zkušenost

-- 30. 11. 2020 20:49 --

Kobbi píše
Tak jsem dnes byl na procházce, a nezapinal jsem cvičení chůze, takže po 10 minutách se to Zaplo samo a baterka jede v pohodě, má otázka tedy zní pokud si zapnu cvičení sám dá se někde v nastavení nastavit to aby mi zhasl displej ? Teď když si zapnu cvičení sám tak pořád svítí, chtěl bych to tak abych si to musel sám rozvistit


Ano jde to. Musíš najet přímo do aplikace např. chůze a tam si nadefinuješ jak ta která aplikace má chovat


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 12. 2020 08:07 Odeslat příspěvek
Super, děkuju moc, už jsem si to našel a mám to vypnuto :)


Offline - Místní informátor Profil 
4. 3. 2021 20:19 Odeslat příspěvek
Galaxy Watch nepatří do starého železa. Dostanou funkce z aktuálních modelů

Vylepšení se dočkaly notifikace, které nyní umožňují zobrazování fotografií z WhatsAppu. Hodinky získaly rovněž podporu AR Emoji a Bitmoji, hlasovou zpětnou vazbu při automatickém tréninku, která hlásí celkovou vzdálenost a srdeční tep (nově i do Bluetooth sluchátek), či možnost snímat delší screenshoty než doposud.

Pochopitelně aktualizace přináší také vylepšení rychlosti a stability. Verze firmwaru dostala označení R500XXUF1UB5 a je aktuálně distribuovaná v Jižní Koreji a Spojených státech. Předpokládá se, že do Evropy dorazí již brzy.


Offline - Junior Profil 
5. 3. 2021 06:54 Odeslat příspěvek
R500 ale nejsou Galaxy Watch �


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2021 11:38 Odeslat příspěvek
Galaxy Watch 46mm (SM-R800) CZ distribuce (XEZ)

Obrázek


Offline - Junior Profil 
20. 3. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
ok, rovněž potvrzuji aktualizaci i na 42


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
Má někdo poznatky o chování hodinek po aktualizaci? Nějaké změny? (nedejbože k horšímu...!)


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2021 10:26 Odeslat příspěvek
Zdravím po dnešní aktualizaci hodinek Galaxy Watch 46 LTE mi zmizelo počítání vyšlapaných pater. Nemohu to v nastavení nikde najít. Děkuji za případnou řadu.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2021 15:14 Odeslat příspěvek
Když najedeš na kroky najdeš to tam.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2021 15:31 Odeslat příspěvek
bubakkaja píše
Když najedeš na kroky najdeš to tam.

Díky - u kroků vidím i podlaží ale nemohu nic nastavit- dení cíle atd.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
Zdravim,tak co jsem zatim zjistil ja tak po aktualizaci :
- pri odpovedi na zpravu pomoci preddefinovanych odpovedi se ted oznaci odpoved a ukaze se jakoby sipka a tou se to jeste musi potvrdit a az po te se odpoved odesle..
- pri nejakem cviceni a jeho ukonceni uz nejde v hodinkach hned smazat to cviceni ale musi se to mazat az v tel.
-pred aktualizaci se mi hodinky ani jednou samovolne neodpojily od tel.,po aktualizaci se mi to stalo jednou,ale to nevim zda je chyba aktualizace..
- mam pocit ze se hodinky rychleji vybiji ale to jeste budu sledovat..


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2021 18:00 Odeslat příspěvek
No,tak toho jsem si ani nevšiml.Asi si řekli že patra nechceme sledovat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 48  Další stránka
Stránka 20 z 48 [ Příspěvků: 710 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies