MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 6. 2020 11:44 Odeslat příspěvek
Já tu origo folii z S10+ hned strhnul, rozčilovalo mě jak jsou vidět hrany u foťáku :-D A žádnou tam cpát nebudu
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
29. 6. 2020 11:59 Odeslat příspěvek
Jo tak určitě, lepší když tam nic není je to paráda ale já jak už jsem psal jsem na to cvok , mám strach aby ty mikroškrábance nebyly víc a víc ale zatím úplně v pohodě ale mám strach ,třeba zbytečně no nevím. Kámoš nosí S7 edge úplně bez ničeho už od začátku co ji kupoval a taky to neřeší

Offline - Junior Profil 
29. 6. 2020 12:17 Odeslat příspěvek
Ja mam taky stále folii z vyroby ale je uz dost jetá premyslim zda po sundani davat vubec nejakou a doufat ze to bude ok

Offline - Junior Profil 
29. 6. 2020 13:00 Odeslat příspěvek
Ano to je právě to dilema, jestli to bude ok

Offline - BAN Profil 
29. 6. 2020 17:07 Odeslat příspěvek
Michale folie je náchylná asi stejně jako ostatní. Když to tu tak čtu,ale já jsem s ní spokojený. Je třeba vyzkoušet. Víc ti k tomu asi nenapíšu. Každý má jiné nároky. Ja ji tu mam jenom na to, kdybych S10+ prodával, tak nemám na display žádné škrábance a dobře pak prodám. ( I když dobře:p víme jak cena Samsungu padá dolů). Svoji úlohu to plní a jsem za to rád.

Offline - Junior Profil 
29. 6. 2020 18:08 Odeslat příspěvek
Jo to máš pravdu, mě to taky vždy pomohlo když jsem prodával s8 , s9 ,a pak s10e ale tam jsem teda mel folii z vyroby mel jsem ho jen krátce, pak jsem si pořídil klasickou s10 ale vždy byl displej diky folii nebo sklu ok.

Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 11:29 Odeslat příspěvek
Po nejake aktualizaci galerie se mi v S10e po otevreni fotek tyto zobrazi ve 2 sloupcich a zcela vlevo je pak sloupec, ve kterem jsou pod sebou odkazy na dalsi alba (foto z whats appu, screeny, stazene atd.) Je mozne tuto blbost nejak vypnout? Kdyz si najedu do dane slozky, tak chci videt jen obrazky v te slozce a ne zase dalsi slozky. Dikes.

Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 11:45 Odeslat příspěvek
V otevrene galerii hednim prstem potahnout na fotkach doleva, zmizi seznam alb. A naopak.

Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 11:54 Odeslat příspěvek
Super, dikes :-)

Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 21:32 Odeslat příspěvek
Ahojte, prosim poradite?
Zastavuje sa mi dokola "Služby Google Play" aplikácia.
Vybehne mi hláška dole, že sa zastavuje a menu, že informácia o aplikácii a potom zavrieť aplikáciu.
Poradite mi prosim ako to opravit? Ako to preinstalujem?
Dik

skusal som vsetky navody, vymazat cache, data, oddinstalovat aktualizacie, stiahol som apk z netu - to mi instaluje a vypise, ze sa nenainstalovala.
dole v aplikacii v sekcii ze "detaily aplikacie v obchode" mam zasedene a neviem sa dostat do play store.

fakt uz neviem co a ako urobit. :-[

ma porazi uz uplne, som dal odinstalovat aktualizacie goole play store a on mi sa UPLNE odinstaloval !!!
a vobec neviem ako ho naistalovat, instalujem apk. a vypisuje to iste, ze sa instaaluje a potom ze sa nenaistalovala.
ma porazi, mat telefon bez Google Store...
si to idem picnut.

Offline - Junior Profil 
3. 7. 2020 09:16 Odeslat příspěvek
Vše co šlo bez ztráty dat jsi již vyzkoušel, tak teď zbývá už jen obnovit tovární data. Vymazat celej telefon. Poté doporučuji ještě v recovery wipe cache.

Offline - Junior Profil 
3. 7. 2020 09:28 Odeslat příspěvek
Už som vyriešil.
Stále mi totiž nešlo do hlavy, že ako sa vôbec dá odinštalovať Play Store, obzvlášť vtedy ak som to vyslovene nerobil. Nie som až taká lama.
Neviem ako síce pri úkone odinštalovania aktualizácii, ale zakázal sa Play Store. To je záhada.
V každom prípade som ho našiel v zakázaných aplikáciach, pustil ho znova a konečne som mohol vojsť v Play Store na aplikáciu Google play services a tam som aspoň cez vystúpenie do beta testera dosiahol de facto aktualizáciu a preinštalovanie Google Play Services a už idem v normále.
Zatiaľ radšej nevystúpim z programu beta testera ak to ide. Ale v zásade si myslím, že by sa už nemalo nič stať, ak by som aj vystúpil, pretože by vždy už bola verzia aktuálna a inštalovaná oficiálne cez Play Store.
Takže paráda, nemusím to riešiť hard resetom.

Offline - Místní informátor Profil 
3. 7. 2020 09:58 Odeslat příspěvek
Pánové mám na vás opět dotaz nepřešel jste někdo z Samsung Galaxy S9+ na S10e? měl bych dotaz? ^^

Offline - Junior Profil 
3. 7. 2020 11:05 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že od poslední aktualizace sw mi brutálně začalo vybíjet baterii nějaké MPL.
Má to někdo taky?

Offline - Junior Profil 
3. 7. 2020 11:16 Odeslat příspěvek
koukni sem:

https://eu.community.samsung.com/t5/Gal ... 58/page/54

někdo to tam řešil

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 234  Další stránka
Stránka 196 z 234 [ Příspěvků: 3508 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies