MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - osobne Profil 
4. 2. 2022 07:44 Odeslat příspěvek
To se ti nepovedlo, mám asi 5 měsíců Flip3.
:D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 2. 2022 12:57 Odeslat příspěvek
Mám S10e a taky mi přijde výdrž po aktualizaci A12 znatelně horší...
Myslel jsem, že je to tím "učením" jelikož jsem dělal tovární restart.
A že se to časem vrátí na klasickou výdrž...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 2. 2022 17:26 Odeslat příspěvek
zdravim,neviete mi poradit?,mam samsung s10e a cca po tyzdni pouzivania mi odide spodny reproduktor,potom, ked dam optimalizovat mobil asi vymaze madzipamat,opat ide ako ma..vyskusal som uz asi vsetko,vyrobne nastavenia,upgrade androidu a stale to iste..nic vazne to nieje ,ale zaujimalo by ma co to moze byt.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 2. 2022 21:26 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám potíž s panelem na okraji (edge panel) u S10e. Když si nastavím v tomto panelu oblíbené aplikce, tak pokaždé, když si skrze tento panel nějakou zapnu a na hlavním screenu mám již nějakou aplikaci spuštěnou, tak automaticky mi jde ta nově spuštěná a stávající aplikace do rozdělené obrazovky (split-screenu). Zaboha nevím jak to vypnout. U manželčina S10 to nedělá (máme stejnou verzi androidu) a nevím kde to vypnout/nastavit. Může někdo poradit?
Díky


Offline - Junior Profil 
14. 2. 2022 10:29 Odeslat příspěvek
mino27 píše
zdravim,neviete mi poradit?,mam samsung s10e a cca po tyzdni pouzivania mi odide spodny reproduktor,potom, ked dam optimalizovat mobil asi vymaze madzipamat,opat ide ako ma..vyskusal som uz asi vsetko,vyrobne nastavenia,upgrade androidu a stale to iste..nic vazne to nieje ,ale zaujimalo by ma co to moze byt.


Ahoj, to se mi stalo naštěstí jen jednou a stačilo mi vypnout a zapnout mobil. (stalo se to po nějakém bezpečnostním upgrade). Od té doby se to již neopakovalo. Přítelkyně má také S10e, a té se to ještě nestalo a také pravidelně instaluje záplaty...


Offline - Junior Profil 
14. 2. 2022 11:14 Odeslat příspěvek
thaila píše
Zdravím, mám potíž s panelem na okraji (edge panel) u S10e. Když si nastavím v tomto panelu oblíbené aplikce, tak pokaždé, když si skrze tento panel nějakou zapnu a na hlavním screenu mám již nějakou aplikaci spuštěnou, tak automaticky mi jde ta nově spuštěná a stávající aplikace do rozdělené obrazovky (split-screenu). Zaboha nevím jak to vypnout. U manželčina S10 to nedělá (máme stejnou verzi androidu) a nevím kde to vypnout/nastavit. Může někdo poradit?
Díky

Vysunes edge panel, dole vlevo ozubené kolo, pak najdeš kartu s výběrem aplikaci a dáš "upravit" a nahoře jsou tři tečky (otevření rozdělené obrazovky) buď klepnutím nebo klepnutím a podržením.


Offline - Moderátor Profil 
18. 2. 2022 05:27 Odeslat příspěvek
Máme doma S10 a bez problémů, vydrž stejná jako na A11.


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2022 07:33 Odeslat příspěvek
S10e. Vydrž stejná jak na A11. V pohodě bez resetu.


Offline - Moderátor Profil 
18. 2. 2022 08:35 Odeslat příspěvek
S10 má žena a ta je na telefonu věčně. Potvrdila i stejnou vydrží jako na A11 a reset nedělám nikdy na žádném telefonu pokud vše funguje jak má, je to zbytečné. Maximálně se tím uvolní nějaká ta paměť, ale jinak žádná změna.


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2022 08:57 Odeslat příspěvek
S10+ výdrž +- stejná.FR jsem nedelělal.Obcas mi ale zamrzne lockscreen,ale to mi dělalo uz i na A11.


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2022 10:28 Odeslat příspěvek
Ahoj, poradíte jaké ochranné sklo koupit na S10? Aby fungovala čtečka a bez díry. Nabídka je už nic moc.
Díky


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2022 11:40 Odeslat příspěvek
Zdravím,já osobně jsem se sklama na zahnutem display dávno skončil.Vzdy se celkem brzy začal dostávat prach pod sklo a začalo se odlepovat.Navíc mi zlobily dotyky,ale to bylo na starší s7 edge.Dost skel mělo lepidlo pouze po obvodě, né po celé ploše.Zhoršila se tím čitelnost a zlobily tím pádem dotyky. S10 mám s folii za 600,-,kterou mohu za 99,- nechat kdykoliv přelepit za novou.Čekal jsem tedy osobně nějaké profi strojové přelepeni někde v mašině a ne ruční,kontretně Datart.


Offline - Junior Profil 
28. 2. 2022 13:16 Odeslat příspěvek
Měl jsem tam sklo dva roky a fungovalo dobře, jenže dneska ráno mi upadl telefon z držáku v autě a sklo je na maděru, displej naštěstí ok. Kupoval jsem ho jako použitý, tudíž nevím, co to bylo za sklo.


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 3. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Folii si je lepší nalepit v Samsungu než v datartu


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2022 17:18 Odeslat příspěvek
Bohužel Plzeň je pro Samsung venkov a mám pocit,že tu není,tak proto Datart.Jinak,pokud má někdo tip na dobré sklo na S10+ rád zkusím.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242  Další stránka
Stránka 239 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies