MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
14. 1. 2022 17:01 Odeslat příspěvek
to foto1977: Rozšířené funkce - Pohyby a gesta - Probudit poklepáním
Poslední příspěvek


Online - Junior Profil 
14. 1. 2022 20:26 Odeslat příspěvek
Díky moc za navigaci, nějak jsem to v tom menu nemohl objevit...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 1. 2022 16:35 Odeslat příspěvek
Nastavení poklepáním je stejné úplně jak na A11 poklepáním probudiš poklepáním zhasneš. :)


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 11:44 Odeslat příspěvek
Januarovy patch dorazil.

Je niekde odhad dokedy bude Samsung drzat S10 radu up to date?


Offline - Moderátor Profil 
21. 1. 2022 14:54 Odeslat příspěvek
A12 je poslední verze androidu co S10 dostane a nyní už budou následovat asi jen rok bezpečnostní záplaty jestli se nepletu.


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 16:22 Odeslat příspěvek
Uvidíme jak to bude, ale po představení S22 už bych asi ani nečekal pravidelné měsíční aktualizace, ale třeba jen čtvrtletní. Ale na druhou stranu Samsung se teď s těmi aktualizacemi pochlapil a třeba nás překvapí.


Offline - Moderátor Profil 
21. 1. 2022 17:22 Odeslat příspěvek
Nechci kecat, ale mělo by to být asi 3 roky plná podpora,takže 3 verze androidu. Pak rok měsíční záplaty a možná ještě další rok čtvrtletní záplaty. To by vycházelo na 5 let podpory co má být od řady S10 dál. Dřív to tuším bylo plná podpora 2 roky a dvě verze androidu, pak rok měsíční záplaty a další rok čtvrtletní záplaty, celkově 4 roky.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2022 16:01 Odeslat příspěvek
Protect battery - nabijanie do max. 85%.

To prislo s A12 alebo som si to nevsimol skor?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 2. 2022 16:07 Odeslat příspěvek
Ja si toho vsiml na A12.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 2. 2022 22:31 Odeslat příspěvek
Vidím že někteří by chtěli tu podporu do nekonečna :D stejně poslední updaty neřeší skoro nic. A bez zabezpečovaček se odejdu. To jsem neřešil nikdy. A nové verze Androidu jsou taky poslední roky nuda.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 2. 2022 01:41 Odeslat příspěvek
Neskutečné jak výdrž na A12 je oproti A11 úplně tragická. Na A11 a S10+ den na pohodu a teďka nabijím každý den ještě před večerem. Výborně takže kdo může tak to ani nenahazujte.


Offline - osobne Profil 
4. 2. 2022 03:06 Odeslat příspěvek
Galaxie píše
Vidím že někteří by chtěli tu podporu do nekonečna :D stejně poslední updaty neřeší skoro nic. A bez zabezpečovaček se odejdu. To jsem neřešil nikdy. A nové verze Androidu jsou taky poslední roky nuda.

Pak je zbytečné kupovat předražený Samsung, stačí levnější značka, která moc neaktualizuje.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 2. 2022 06:28 Odeslat příspěvek
Jjrr: Kamaráde já ten mobil mám od uvedení na trh a šlape jako hodinky kromě téhle chybky. Připadá ti, že bych si šel raději pohoršit ve všem a koupím si nějaký šunka za 5k? Aha určitě. A předražený? Mám od nich všechno jak hodinky tak sluchátka. Jejich aplikace jsou oproti jiným vyladění ne jak xiashit jak to vidím v práci u ostatních. Stěžují si jen na A12. Takže tvůj názor je pěkná kravina.


Offline - osobne Profil 
4. 2. 2022 07:09 Odeslat příspěvek
Nesmysl, jsi nikdy jiný současný mobil neměl, tak nemáš žádnou představu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 2. 2022 07:38 Odeslat příspěvek
Myslíš si že kolem mě nikdo ty jiné značky nemá? Takže je mám v ruce často. Jsou to braky. Takže teďka aspoň vím, že ty jsi nikdy vlajku od Samsungu neměl,když píšeš tyhle blbosti ;) ale klasika zde na tomhle fóru toho moc nečekám od takových kecálků
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242  Další stránka
Stránka 238 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies