MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 3. 2020 11:50 Odeslat příspěvek
Není ani samsungovej internet prohlížeč, záznamník, atd.
Samozřejmě jsem vždycky chtěl co nejméně zbytečných předinstalovaných aplikací, ale tohle mě fakt prekvapilo.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2020 12:25 Odeslat příspěvek
Nevim mně to přijde ořezaný každopádně prohlížeč od samsungu tam mám určitě


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 3. 2020 12:43 Odeslat příspěvek
Taky si myslím, ikdyž jsem zkusil tovární nastavení tak je to stejné


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2020 13:50 Odeslat příspěvek
Mne taky po upgradu na Android 10 a obnove do tovarniho nastaveni chybely zakladni aplikace od Samsungu jako kalkulacka nebo prohlizec. Daji se sice doinstalovat, ale je to zvlastni, nejspis nejak zapomneli je pridat do Androidu 10. Skoda, ze se tohle nestalo i u Facebook aplikace :-)) (i kdyz to je nastesti jenom prazdna appka vedouci na plnou verzi)


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2020 14:21 Odeslat příspěvek
Ahoj nevím jak vám ale mě to po koupi telefonu a zapnutí (totéž platí při továrním nastavení) nabídlo seznam aplikací od Samsungu a Googlu který chci doinstalovat.


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2020 16:30 Odeslat příspěvek
Tie aplykacie tam neboli ani na A9 tiež ich trebalo doinštalovaţ a tak je tomu aj na A10


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 3. 2020 17:48 Odeslat příspěvek
Tak super, měl jsem z toho blbej pocit a nerad bych reklamoval
.S tím nastavením displeje na předchozí straně se taky rozhoduju jestli nastavit přirozený nebo živý barvy.


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2020 18:19 Odeslat příspěvek
KiruCZ píše
Ahoj nevím jak vám ale mě to po koupi telefonu a zapnutí (totéž platí při továrním nastavení) nabídlo seznam aplikací od Samsungu a Googlu který chci doinstalovat.


Aha, diky, mas pravdu, nejak jsem zapomnel, ze jsem to preskocil (viz. https://youtu.be/7lALmSl1m7Q?t=66), nic z toho jsem stejne nepotreboval.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2020 09:05 Odeslat příspěvek
Ahoj, na S10e mi neustále běží na pozadí Služby Google Play, Facebook Services, Samsung Push Service a Nova. Připojuju screenshot pořízený ráno, tzn. těch 7h 10m na pozadí odpovídá času od půlnoci do rána, kdy telefon nečinně ležel na stole. V noci mám zapnutou wifi a synchronizace (a aod vypnutý), takže chápu, že na pozadí nějaké udržovací procesy poběží pořád, nicméně ne takhle nonstop, a nemyslím si, že by se dřív tak vysoký čas na pozadí ukazoval. Přes den to funguje stejně, obvykle nasbírám 22-23 hodin běhu na pozadí. Proto se vás chci zeptat, jestli to taky takhle máte, nebo jestli jde o anomálii, jejímž vyřešením by šlo prodloužit výdrž baterky. Telefon mi za den obvykle spotřebuje kolem 50 % baterky (aod přes den zapnutý, na wifi) při 1 h zapnutého displeje (Chrome, Facebook, žádné hry). Díky.

Screenshot: https://pasteboard.co/J1j3Oa7.jpg
Obrázek


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2020 10:32 Odeslat příspěvek
je to normální,některé služby prostě běží nonstop..


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2020 10:51 Odeslat příspěvek
Přes Google služby běží kde co, takže tohle chování je normální. Pokud to nežere desítky procent, tak bych to neřešil.


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2020 23:07 Odeslat příspěvek
Zdravím, protože byl přeskočen muj dotaz, zeptám se ještě jednou jaké máte nastavení barev displeje, přirozené nebo živé?
Jaké vám přijde vhodné?


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2020 04:29 Odeslat příspěvek
Ja mám prirodzene vždy mám radšej chladnejšie podanie ale každý má iný vkus


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2020 08:10 Odeslat příspěvek
Presne tak, kazdemu se libi neco jineho. Ja mam rad "omalovanky", takze mam zive:)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 3. 2020 10:07 Odeslat příspěvek
Pokud máte ty živé děláte nějaké korekce v Rgb?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 242  Další stránka
Stránka 176 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies