MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 6. 2020 08:04 Odeslat příspěvek
marcello píše
Zdravim Vas vsetkych.
Telefon robi nasledovne problemy: Jednoducho blbne. Volat z neho mozem v pohode, ale zaznamenal som, ze prijmem prichadzajuci hovor a nepocujem volajuceho a u neho sa to tvari, ze ma este stale vytaca, ze mi zvoni a hovor som este neprijal. To by bolo este OK, vsak ho zavolam spat ja.
Ale co je horsie, ze som pri badani kde je problem zaznamenal som to (volajuci priamo pri mne), ze mi ani nezazvoni a teda ani neviem, ze sa mi niekto snazi dovolat.
Wifi všetko ide, takze aj volanie cez apky Skype, WhatsApp a pod. ide v pohode.
Najhorsie na tom je, ze stav nie trvaly, raz sa vsetko prebehne uplne v pohode, druhykrat zvoni dvihnem a nepocujem.
Neviete mi prosim poradit v com moze byt problem ?
Neviem ci sa mi to iba zda, ale mam pocit, ze to je po poslednom majovom update. Ale to moze byt iba paranoja.
SIM som vybral, ocistil a vlozil naspat. Hral som sa aj s nastaveniami siete - prepinanie 4G/3G/2G, vypol som volanie cez WIFi a aj VoLTE som vypol a teraz som nechal iba zvolenu automatiku prepinanie 4G/3G/2G.

Vdaka


____

Tak po čase konštatujem, že po výmene SIM sa chyba už nevyskytuje.
Vyskytla sa iba raz, keď som zase neodolal a zapol VoLTE a volanie cez WiFi.
Tak som ich obe znova vypol a je vybavené.
Už ani nebudem zisťovať, či to robí zapnutie VoLTE alebo volanie cez WiFi. Nechávam to vypnuté.
Zdar.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 6. 2020 09:03 Odeslat příspěvek
Proč to teda nedělá všem? Já volám jen přes Volte a nikdy jsem výpadek a nic takového a tím spojené neměl. Zkus factory pak řeš dál. A jinak přesně to co jsem psal poprvé na tenhle dotaz. Výměn si sim a uvidíš rozdíl. A je to tady.


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2020 14:16 Odeslat příspěvek
Ok, chcel si dat na znamost vysledok, tak som dal. ;-)
Samozrejme, ak to teraz ide a stalo sa mi raz (ale neviem ci to bol ten isty prejav z dovodov SIM alebo to bola nahoda a uplne ina vec, co sa raz za uhorsky rok moze stat) tak som to vypol.
Aj chlapik v Orange mi povedal, ze VoLTE nie je stabilne, aj ked no neviem som v Bratislave a nie na dedine, tak som to vypol a neriesim, lebo to je potom HW problem a ked to ide mam klud.
Ked sa to bude opakovat tak ano Hard Reset, ale to je posledne co sa mi chce znova nastavovat vsetko, ale ak sa nebude dat inak, aj na neho dojde. :-)


Offline - BAN Profil 
16. 6. 2020 16:45 Odeslat příspěvek
U mne od novoty 10e naprosto vše bez problému. 8-)


Offline - Moderátor Profil 
17. 6. 2020 06:44 Odeslat příspěvek
Já osobně jedu na S10 v režimu LTE only, takže přes nic jiného než VoLTE nevolám a absolutně bez problémů.


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2020 09:46 Odeslat příspěvek
S10e volný prodej - dnes aktualizace SW (379 MB).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 6. 2020 10:03 Odeslat příspěvek
Kde prosím nejlevněji v Praze vyměnit celý display S10tky? Spadnul mi na hranu stolu a půlka displaye problikává a na straně je křuplej:-( Koukal jsem na mobilpohotovost.cz a mobileko.cz a tam je to cca za 6500 Kč. Nevím jestli to vůbec jde levněji, když to nebude vyloženě oprava na počkání.


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 6. 2020 12:18 Odeslat příspěvek
Po dnešní updatu na S10+ se výrazně zrychlila čtečka. Za mě super update.


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 07:01 Odeslat příspěvek
guiz píše
Já osobně jedu na S10 v režimu LTE only, takže přes nic jiného než VoLTE nevolám a absolutně bez problémů.

Pokud cestujes do mist kde LTE neni, to ti pak hovor vypadne, teda za jizdy treba autem. Preci jenom pokryti LTE neni vsude jako GSM(teda skoro vsude).


Offline - Moderátor Profil 
18. 6. 2020 07:45 Odeslat příspěvek
Jedu tak už pár let a bez problémů,za jízdy netelefonuji.


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 6. 2020 09:20 Odeslat příspěvek
Souhlasím s modem ja taky tak.


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 09:30 Odeslat příspěvek
ja vam to neberu, jen ze mam s tohle funkci problem v mistech kde kolisa signal

mm. v aute pouzivam handsfree ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 6. 2020 12:05 Odeslat příspěvek
Jaky problém? Když nemam 4g přepne se to hnedka do 3g. Žádný problém nevidím.


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 16:11 Odeslat příspěvek
aCIDfire7 píše
Kde prosím nejlevněji v Praze vyměnit celý display S10tky? Spadnul mi na hranu stolu a půlka displaye problikává a na straně je křuplej:-( Koukal jsem na mobilpohotovost.cz a mobileko.cz a tam je to cca za 6500 Kč. Nevím jestli to vůbec jde levněji, když to nebude vyloženě oprava na počkání.


Cokoliv levnějšího bude nějaká past. Ty displeje jsou v nákupu drahé, a bohužel s postupem času ani moc neklesá jejich pořizovací cena. Třeba displej na S7 Edge je teď v nákupu za cca 4000 Kč, to je strašný...
Těch 6500,- je běžná cena, také to tak děláme.


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 17:16 Odeslat příspěvek
cardi píše
Jaky problém? Když nemam 4g přepne se to hnedka do 3g. Žádný problém nevidím.


Zrovna mimo mesta zadny 3G neni... vetsinou jen 2G+4G
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 242  Další stránka
Stránka 192 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies