MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
27. 1. 2021 18:39 Odeslat příspěvek
Dnes byla vypuštěna opravná verze A11 fw G973FOXM9EUA4 i pro CZ XEZ. Pokud by to nešlo zatím stáhnout přes OTA, zkuste přes PC. ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2021 19:36 Odeslat příspěvek
Safra, to je hezké ale stáhnout a nainstalovat ve svém věku nezvládnu.. tzn.stále nic, a to potřebuji fotit služebně :D


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 11:01 Odeslat příspěvek
Mam S10+ taky jsem stahl OTA aktualizaci mela pouze 163.05MB . Taky se mi zda ze fotky maji vice sumu s horsim svetlem,jeste budu zkouset foto pri pohybu. Zda se mi ze Pamet se zvysila bere vice


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 14:24 Odeslat příspěvek
Teď jsem to aktualizoval v autě a jsem zvědav jestli zmizí rozmazávání a problémy s nabíjením.

Tak, rozmazávaní je fuč :D


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 14:28 Odeslat příspěvek
Rozmazanie je opravene, ostatne problemy co tu pisali nietori som nemal, ale navyse som pozoroval problem s notifikaciami - aj po precitani zostavali v centre. Toto je opravene tiez.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 15:43 Odeslat příspěvek
Zrovna jsem nainstaloval úplnou aktualizaci na A11 pro Galaxy S10e. Systém při procházení občas laguje (doposud to bylo úplně bez problémů), ale co je teda fakt síla, jsou fotky. Tolik šumu jsem, jen při trochu horším osvětlení, neviděl na telefonech leta. Snad to brzo opraví.

EDIT: Správa RAM mi po cca čtyřech hodinách provozu na A11 přijde horší. Obnovují se i aplikace, u kterých jsem to snad jedtě ani nezažil....


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 20:42 Odeslat příspěvek
Fotky vypadají v pohodě, ani výrazně vyšší šum zatím neregistruji. Funguje Vám oznámení na Podrobně? Mně asi jen na SMS, třeba WhatsApp nefunguje...


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2021 21:45 Odeslat příspěvek
Nevím co je na Podrobně, ale všechny oznámení včetně WhatsApp mi fungují v pohodě. Teda kromě messengeru, ale ten blbnul už před updatem. Zato mi nějak přestalo fungovat přihlášení na weby v Samsung Internet Explorer, jakoby se toho hodně vymazalo a když se znovu přihlásím tak se Samsung Pass znovu zeptá jestli to chci uložit


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 1. 2021 14:55 Odeslat příspěvek
Neviem kde sudruhovia urobili chybu, AOD - cas a datum sice "migruju" po obrazovke to je OK, ale ikonka stavu baterie je staticka....., ci je to zamer?.


Offline - Junior Profil 
29. 1. 2021 19:29 Odeslat příspěvek
ptichopad90: Nastavení - Oznámení a zaškrtnout Podrobně. Pokud dorazí SMSka, rozsvítí se obrazovka a zobrazí náhled sms. Což je fajn, telefon leží na stole, jen kouknu, jestli je to důležité a pracuji dál. Nepříjemné je, že to funguje jen u SMS, u WhatsApp už to nefunguje. Pokud je zaškrtnut volba Stručně - zobrazí se náhled na tmavé obrazovce a ten ukazuje i SMS i WhatsApp.

Peterpet: Baterka mi na AOD cestuje, ne moc, ale cestuje. Testuji tak, že rozsvítím a zhasnu obrazovku...


Offline - Junior Profil 
29. 1. 2021 21:11 Odeslat příspěvek
Používáte na oznámení "bubliny"? Při dark modu mi vyskakují v Messengeru na bílém pozadí a hrozně mě to irituje.

Btw.
Oznámení pořád zůstává v notifikaci i po přečtení. (S10e XEZ)

Baterka v AOD se hýbe, ale minimálně.


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2021 17:42 Odeslat příspěvek
S10e už má opravu včetně lednových záplat.

-- 30. 1. 2021 17:44 --

Každopádně mě docela láká Z Flip máte někdo zkušenosti s prodejem S10e kolik si tak říct nemá někdo zde zkušenost co měl S10e a prodal?


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2021 18:15 Odeslat příspěvek
Zdravím, má někdo funkční a stabilní GCAM na S10+? Děkuji


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2021 07:46 Odeslat příspěvek
Mám trochu rozporuplné pocity z aktualizace na a11. Je fajn, že krom probuzení poklepáním už funguje i uspání poklepáním. To je asi po 5 letech pokrok od xperie z3c :-D Taky práce s výběrem textu je logičtější - výběr jde zrušit jen tlačítkem "zpět" místo klepnutí kamkoliv
Mám ale dojem, že teď hůř funguje bezdrátové dobíjení resp. posledních 20% trvá 45 minut :-/
Taky kombinace s AOD notify free byla naprd - notifikace byly aktivní jen 5m, což je samozřejmě k ničemu, takže jsem musel koupit kafe a už jde nastavit delší doba.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2021 13:46 Odeslat příspěvek
Tak čo sa týka bezdrôtového nabíjania tak to je otras zhruba o polovicu dlchšie trvá
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 242  Další stránka
Stránka 224 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies