MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A50 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 4. 2020 08:24 Odeslat příspěvek
Ahoj Romi. Děkuji za rady, ale bohužel nic nepomohlo.


Naposledy upravil Franta_Sala dne 23. 4. 2020 08:57, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2020 08:45 Odeslat příspěvek
Ahoj. Tak jedině počkat na další update whatsappu nebo systému. Ještě mě napadá: Nastavení - Aplikace - WhatsApp - Oznámení a zaškrtnout, co je potřeba. A to samý ještě v aplikaci v "Oznámení"


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2020 11:24 Odeslat příspěvek
Jelikoz bezne pouzivam 2 SIM karty, mam i WhatsApp se dvema ucty, a zatim jsem zadny problem, po prechodu na Android 10, nezaznamenal. Uvidime co bude dal.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 5. 2020 09:40 Odeslat příspěvek
Dnes se mi objevila první aktualizace na Android 10, snad zase vylepší čtečku, s novým sklem mám zase problémy :-D


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2020 15:49 Odeslat příspěvek
Dnes aktualizovano s datem opravy zabezpeceni 1.5.2020.
A505FNXXS4BTCA
-Zlepseni stability zabezpeceni
-Nove zdokonalene funkce
-Dalsi zlepseni vykonnosti
Tedy nic zasadniho...


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2020 16:13 Odeslat příspěvek
A jaká je velikost balíčku?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 5. 2020 17:26 Odeslat příspěvek
Velikost 127,59 MB
Vydáno 3. 5.
Seznam oprav ani ještě není na webu Samsungu.

Jinak teda po aktualizaci na A10 mi čtečka připadá spolehlivější a po vypnutí optimalizace u služby biometrie i rychlejší. Se sklem nebo fólií mi ale pořád nefunguje vůbec.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 5. 2020 20:16 Odeslat příspěvek
Mi fungovala i se sklem dobře, po aktualizaci na Android 10 pořád dobré, jenže jsme musel sklo vyměnit a teď je problém přidat otisk - to už tu bylo tuším v prosinci :-(


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2020 15:23 Odeslat příspěvek
Díky za info.
Jinak čtečka za mě super na ty poměry, zlepšila se. K tomu všemu ještě doporučuju (pokud jste již tak neudělali :D) Nastavení - Biometrika a zabezpečení - Předvolby biometriky a vypnout přechodovej efekt. Minimálně pocitově rychlejší.


Offline - Junior Profil 
2. 6. 2020 16:12 Odeslat příspěvek
Červnová aktualizace je venku.


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 6. 2020 04:03 Odeslat příspěvek
Romi97: nic nepoznáš když to vypneš. Vyzkoušeno na X modelech Samsungu. Žádná změna.


Offline - Junior Profil 
3. 6. 2020 06:04 Odeslat příspěvek
Cardi: Asi jo no, bylo to spíš chvilkový "placebo".


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 6. 2020 07:01 Odeslat příspěvek
Jo taky jsem to zkoušel :) ale nechapu na co to tam je. Když nejde nic poznat :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2020 20:34 Odeslat příspěvek
Sc0rpio píše
Mi fungovala i se sklem dobře, po aktualizaci na Android 10 pořád dobré, jenže jsme musel sklo vyměnit a teď je problém přidat otisk - to už tu bylo tuším v prosinci :-(
. Mi čtečka fungovala celou dobu, co telefon mám (cca půl roku) hodně blbě. Vyměnil jsem sklo za hydrogel folii a pořád stejně blbě. Nešel přidat otisk, pořád to psalo abych zakryl celou plochu a podobné kraviny (rozhodně nemám tenké prstíky :-). Odemykání na několikrát... Nakonec jsem zjistil, že jsem na to moc tlačil. Jakmile jsem přikládal prst na čtečku lehce bez nějakého tlačení, tak to začalo docela dobře fungovat, jak přidání otisků, tak odemykání pomocí otisků. Zvláštní je, že třeba aplikace internetových bankovnictví spolupracují se čtečkou mnohem lépe, než když se tím telefon odemyká. Jinak v porovnání s Xiaomi Mi9 lite, který má syn je u A50 čtečka otisků dost horší.


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2020 20:49 Odeslat příspěvek
Dnes nova aktualizace, okolo 200MB, oprava stability fotoaparatu jinak nic prevratneho. Uroven opravy zabezpeceni 1. cervence 2020.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další stránka
Stránka 14 z 17 [ Příspěvků: 254 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies