MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A40 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
27. 5. 2020 11:34 Odeslat příspěvek
Sl232 píše
Dobrý den, mám nový S A40 pro manželku a asi jsem úplně mimo, ale nikde se mi nepodařilo nastavit hlasitost budíku. Pokud ztlumím na noc zvuky a zapnu vibraci, ztlumí se i budík. Dá se to obejít, nebo musí být přes noc zapnuté i zvonění, byť jen na minimum. Díky Sl.


To chce nehrát si s posuvníkama hlasitosti, ale použít třeba přepínač nerušit. Pak budík normálně funguje.

Jinak, přistála mi další aktualizace. Slibujou lepší stabilitu detekce SIM a lepší stabilitu aplikace Foťák.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2020 19:40 Odeslat příspěvek
Zdravím.
Nestalo se někomu že telefon nelze nabít originál nabíječkou? Mám doma ještě nabíječku Motorola která podporuje rychle nabíjeni jak ta k A40 a ta taky nenabíji. Nabiju telefon nabíjeckou která nepodporuje rychle nabíjeni. je to nabíječka od tabletu Lenovo. Telefon nabiju jen pomalu. V nastavení man zapnute rychle nabíjeni. Nabíječka i kabel je v pořádku, motorolu nabíji rychle. Mohlo by to být nějakou aktualizaci?
Díky


Online - Pokročilý Profil 
28. 6. 2020 19:56 Odeslat příspěvek
Nevím proč ale taky mi to už 2x blblo. Pak to samo zase zas zmizlo.


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2020 21:37 Odeslat příspěvek
Už jsem chtěl jít reklamovat. Snad to taky přestane blbnout. Počkám pár dní. Uvidíme.


Online - Pokročilý Profil 
29. 6. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
Mám podezření - vlhko nebo wifi/zahraniční


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2020 12:33 Odeslat příspěvek
Vlhko snad ne. A wifi použivam jen doma a před týdnem jsem byl připojený na jiné wifi, ale na stejné wifi byla i manželka a ta žádný problém nemá, ale má právě výše zmíněnou Motorolu.


Online - Pokročilý Profil 
29. 6. 2020 13:24 Odeslat příspěvek
Ten problém jsem v té době měl taky jako jedinej.


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 12:10 Odeslat příspěvek
Včera už se nabíjel telefon s original nabíječkou, ale párkrát jsem zaregistroval že se nabíjeni přerušilo a hned začlo znova. Nakonec jsem zjistil že za nabíječka Lenovo taky nabíjí rychle. A s tou je to v pořádku. Tak ještě počkám pár dní a pak uvidím jestli budu reklamovat.


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2020 12:58 Odeslat příspěvek
To bizzon83: Ahoj - kdy jsi naposled mobil restartoval? U Samsungu je třeba alespoň 1x týdně. Jinak rychlonabíjení nefunguje při vysokých teplotách - nebyl mobil na sluníčku, či jinak zahřátý?


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2020 20:19 Odeslat příspěvek
Restarty jsem dělal těsně před nabíjeni. Momentálně nemám čas to řešit. Nabíjím neoriginalni nabíječkou od Lenova. Nabijí se rychle takže teď to nechám tak a budu zkoušet až bude čas. Ale díky


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2020 06:01 Odeslat příspěvek
Takže teplo to nebylo. Dnes ráno jsem vyzkoušel dát telefon do nabíječky. Pro jistotu jsem před tím restartoval. jinak mám i nastavené restarty jednou týdně. Pár sekund (3s) se nabijí a konec.
Vlhko bych taky vyloučil. Nabíječku taky. Na jiným telefonu funguje bez problémů. telefonu. Je to ale Motorola. Nevím jestli probíhá i nějaká komunikace mezi tel. a nabíječkou. Kabely jsem taky prohazoval, tím to taky nebude (možná).


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2020 11:45 Odeslat příspěvek
Sl232 píše
Jsou zde čtyři hlasitosti: zvonění, media, oznámení a systém.....


Přesně tak a dyš jebu z keroukoli hlasitostí, tak budík řve pořád jak ]:-< Zlatá 5110 ;-)


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2020 11:55 Odeslat příspěvek
Nechce se mi číst vše o té hlasitosti, ale teď jsem se díval av nastavení konkrétního budíku je i výběr melodie když kliknul na výběr melodie tak je tam taky posuvník hlasitosti. Vespod obrazovky. Možná si to už zkoušel.


Offline - Junior Profil 
9. 7. 2020 12:03 Odeslat příspěvek
aha aha, dobrej tip :tleskani vyzkouším. No právě tam žena má staženou melodii, tak třeba v tom je ten zakopanej haf ;-)


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2020 07:42 Odeslat příspěvek
Tak super, už to maká, díky :tleskani Twl ale kdo to vymyslel...... :shock:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 9 z 11 [ Příspěvků: 161 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies