MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A40 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 2. 2020 22:29 Odeslat příspěvek
Takže opět problém. Dnes po asi dvou minutové jízdě se telefon odpojil. Tak asi to možná bude nakonec tou aktualizaci. budu ještě zkoušet jiné možnosti.

Ještě bych se chtěl zeptat na AR emoji lze vytvořit i png (nebo jaký soubor mají obrázky emotikon), nebo se vytvářejí jen gify. Díky
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 2. 2020 21:48 Odeslat příspěvek
Ahoj, tak co, už někdo vyřešil problém s A40 a problémem s BlueTooth HandsFree po únorové aktualizaci? Taky se mi to pořád odpojuje :o(

Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 19:27 Odeslat příspěvek
Ahoj, pořídil jsem si A40 (menších telefonu bohužel moc není), lze tu prosím nastavit vlastní vyzvánění pro sms (oznámení)? Mám v nabídce jen několik předvolených :(

Offline - Junior Profil 
23. 3. 2020 03:38 Odeslat příspěvek
Ano, lze nastavit pro SMS vlastní oznámení. Stačí požadovanou melodii uložit do adresáře "Notifications" (pokud není, tak vytvořit) v interní paměti telefonu a pak se ta melodie objeví v nabídce. Stejně tak, pokud byste chtěl vlastní vyzvánění pro hovory, budík aj., tak požadovanou melodii uložte do adresáře "Ringtones".

Offline - Pokročilý Profil 
23. 3. 2020 08:02 Odeslat příspěvek
PD píše
Očekávám, že A40 bude ve skupině s A50, tak že duben 2020.

Samsung zveřejnil harmonogram updatů na Android 10

Po pravdě v současnosti jediný co mi vadí je nemožnost přepnout si Gmail do tmavýho režimu a jsem taky zvědavej na PC režim. Pak jsou věci co se asi s nástupem Androidu 10 a UI2 nezměněj: nemožnost si vyrobit vlastní téma nebo utlumit některý animace.

U mně včera.

Offline - Junior Profil 
23. 3. 2020 09:42 Odeslat příspěvek
Takže už máš A10? Jsou nějaké výrazné změny?

23. 3. 2020 10:31 Odeslat příspěvek
Zatím to vypadá na delší rychlonabíjení ,přibylo pár ikonek,a už jsem i restartoval,nelíbila se sd karta. Pravděpodobně dnes to bude takto asi celý den,věci pro 9 bude 10 hůř skousávat,případně přeinstalace. Až se zaběhnu napíši.
------------------

Hlavní viditelná změna je v panelu rychleho spuštění, už v něm jsou zkratky do samotného nastavení čehokoliv/telefon,média,připojení, sdílení,vstup do windows?,stavovy panel,rezim soustředění, sim atd.

Offline - Junior Profil 
23. 3. 2020 13:52 Odeslat příspěvek
To máš telefon českého oficiálního původu,že už byl aktualizován ?

23. 3. 2020 15:03 Odeslat příspěvek
Vodafone k firemnimu paušálu

Offline - Junior Profil 
23. 3. 2020 15:51 Odeslat příspěvek
Děkuji za reakci. Já mám koupený v obchodě v CZ,ale zatím nic.

Offline - Junior Profil 
24. 3. 2020 13:46 Odeslat příspěvek
Já mám pořád "Software je aktuální" :roll:

24. 3. 2020 17:07 Odeslat příspěvek
...
Galerie schema a náhled fotek vypadá úplně jinak,nemůžu říct ,že je to lepší. Pokud používate SD kartu.Tak ji před aktualizací vyndejte. Nechal jsem ji vevnitř ,nechce fungovat v 10 budu muset fotky uložit do PC a kartu zformátovat v novým systému. Pak je natahat zpět.

Update mi naskočil sám někdy před půlnocí.

Offline - Junior Profil 
7. 4. 2020 11:23 Odeslat příspěvek
Poslední dobou jsem si lámal hlavu s nízkou výdrží baterie. Při minimálním používání vydržela s bídou den. Teď jsem si přepnul kontrolu emailu (Samsung klient, 2 účty) z každých 15 minut na 1 hodinu a výdrž se vrátila ke dvoum dnům.

Jinak aktualizace na A10 pořád nic :roll: Doufám že jí neodsunou kvůli Kovidu19 někam do druhýho pololetí. Natrefil jsem na návod, jak si aktualizaci stáhnou a udělat offline, ale to by neriskoval.

EDIT:
Tady jsem našel přehled, jak se postupně valej aktualizace do A40. Nevěřil bych, že to má Samsung rozdělený do tolika skupin

https://www.sammobile.com/samsung/galax ... #SM-A405FN

Offline - Junior Profil 
16. 4. 2020 11:38 Odeslat příspěvek
Konečně - stahuju A10 :-)

Offline - Junior Profil 
16. 4. 2020 15:46 Odeslat příspěvek
Máš telefon od operátora nebo z obchodu ? Děkuji.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 7 z 11 [ Příspěvků: 159 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies