MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

- Junior Profil 
20. 8. 2019 10:38 Odeslat příspěvek
Tak to jsem zvědav na Alzu, kdy budou mít skladem :-)

Ohledně toho pokroku. No, samozřejmě to už nejsou revoluce, ale spíš evoluce. Mě osobně teda nejvíc na Note řadě mrzí, že aplikace S Note postupně přišla o řadu funkcí, až jí nahradila Samsung Notes, kde toho není ani polovina, co bylo v S Note už na Note 4. Třeba perfektní bylo na zhasnutý displej napsat jméno, číslo, email a pak z toho založit kontakt. Rychlé, užitečné... A to je jen jedna z mála věcí.
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
20. 8. 2019 10:54 Odeslat příspěvek
Já jsem na Alze objednal verzi 512 Gb hned na začátku, a teď mi u objednávky "svítí" že "zboží je připraveno k expedici" ...

- Junior Profil 
20. 8. 2019 11:10 Odeslat příspěvek
asi budu mít blbou otázku ale jak je to s předobjednávkou? já jí dělal přímo přes stránky samsung a dal si že to chci přes síť O2, ale o2 nemá k dispozici verzi 512 GB. Musím si to nejdřív koupit jako v obchodě a až pak si udělat registraci? nějak jsem asi blbě pochopil, ale bylo mi přiděleno číslo registrace moc děkuji

- Junior Profil 
20. 8. 2019 11:17 Odeslat příspěvek
Objednávku děláš přímo v obchodě, kde budeš kupovat. Na stránkách starý za nový pak jen zvolíš, kde si udělal objednávku na mobil. Tam mobil nekupuješ. Jen registruješ původní a nový

- Junior Profil 
20. 8. 2019 11:19 Odeslat příspěvek
ale já blbec dal O2 a ten nemá tuto verzi k dispozici, tak snad s tím nebude problém
ale moc děkuji

- Junior Profil 
20. 8. 2019 11:22 Odeslat příspěvek
stresik píše
Já jsem na Alze objednal verzi 512 Gb hned na začátku, a teď mi u objednávky "svítí" že "zboží je připraveno k expedici" ...

To bych nebral vážně. Na Alze mi tam u objednávek svítí občas všelicos :-)
Navíc hned pod tím je
___
Platba hotově/kartou, zboží je připraveno k expedici

Děkujeme za Vaši předobjednávku. Přesný termín dodání a cenu Vám upřesníme později.
___

Nechám se překvapit...

- Junior Profil 
20. 8. 2019 11:37 Odeslat příspěvek
vitolexa píše
ale já blbec dal O2 a ten nemá tuto verzi k dispozici, tak snad s tím nebude problém
ale moc děkuji

Neboj, můžeš to ještě upravit. Měl ti přijít email, kde je odkaz pro úpravu.

- Junior Profil 
20. 8. 2019 11:42 Odeslat příspěvek
tam mi to právě upravit nejde, jako změnit prodejce, a kontaktoval jsem infolinku tak snad se ozvou, já provedl objednávku ale blbec jsem nejdřív vyplnil údaje a ihned to objednal. ale zadal blbě partnera,
moc děkuji

- Junior Profil 
20. 8. 2019 17:27 Odeslat příspěvek
Tak jsem si Note 10+ osahal v Mobil Pohotovosti v ČB. Přišel mi hodně lehký, ale asi to ovlivňuje i Dome Glass a silikonové pouzdro, co mám na Note 9. Jinak parádní zařízení. Mají tam Aura Glow variantu a jsem rád, že jsem přece jenom šel do konzervativní černé :lol:

- Junior Profil 
20. 8. 2019 18:01 Odeslat příspěvek
hadasek: mám to úplně stejně - původně jsem uvažoval o Aura glow, ale po osahání v Alze jsem se prakticky okamžitě rozhodl také pro černou. Nejraději bych bílou či modrou, ale s tou máme (zatím) u nás smůlu...

- Junior Profil 
20. 8. 2019 18:16 Odeslat příspěvek
Musím teda říct, že nebýt tam ten průstřel, být tam jack a infraport, tak je to z mého pohledu bezchybný telefon, kterému by nechybělo vůbec nic. Ale to je jen můj pohled.

- VIP uživatel Profil 
20. 8. 2019 18:37 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy Note 10+ Aura Blue míří do Evropy
https://svetandroida.cz/galaxy-note-10- ... ue-evropa/

- Trvalý BAN Profil 
20. 8. 2019 19:05 Odeslat příspěvek
hadasek píše
Musím teda říct, že nebýt tam ten průstřel, být tam jack a infraport, tak je to z mého pohledu bezchybný telefon, kterému by nechybělo vůbec nic. Ale to je jen můj pohled.

Naprosty souhlas a jeste dioda. Tu si taky neodpustim. AOD ji plne nenahradi.

- Junior Profil 
20. 8. 2019 19:10 Odeslat příspěvek
Pravda, na tu jsem zapomněl :-) Ale to by mohli vyřešit SW, aby v AOD šlo zapnout "diodu", která bude mít pořádný jas.

- Trvalý BAN Profil 
20. 8. 2019 19:11 Odeslat příspěvek
Jacku je škoda. Já si teda vcelku dobře zvykám na BT sluchátka. Mám je asi 2 měsíce. Drátová už jen doma, ty bych stejně nenosil venku. Moc velká, na celé ucho, uzavřená.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 74  Další stránka
Stránka 8 z 74 [ Příspěvků: 1103 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies