MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
27. 4. 2020 22:34 Odeslat příspěvek
Ty folie z vyroby si tam nechte co nejdyl, nechal jsem si v samsungu primo nalepit folii za 6 stovek. Po tydnu se uz u zakriveni odlupovala, tak mi rekli ze za kilo mi to prelepi, ze jinak do 4 dnu od koupe to delaj zadarmo. A to samy po tydnu, zkusil jsem jinou prodejnu a zas to samy.. tak jsem folii sundal a pouzivam bez.
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 4. 2020 07:51 Odeslat příspěvek
Já se teď jen modlím, že to jsou skutečně mikroškrábance a že to nešlo naskrz až na displej a nemám škrábance i na displeji. Ale sundávat se mi ji zas nechce, abych to zjistil. Nezbývá než doufat...

Offline - Junior Profil 
28. 4. 2020 11:24 Odeslat příspěvek
SmartDavid píše
Také vám přijde, že ta fólie z výroby je extrémně náchylná na mikroškrábance? Udělalo se mi jich několik v oblasti zakřivení, a to s telefonem zacházím maximálně v rukavičkách. Vůbec netuším, jak se to mohlo stát. Jedině při vkládání do flipového pouzdra, jinak netuším.

Naopak mi přijde extrémně odolná. Zatím je po půlroce jak nová

Offline - Junior Profil 
30. 4. 2020 20:04 Odeslat příspěvek
Dokáže někdo teď po aktualizaci nahrávat hovory automaticky a bez rootu nebo už to skutečně není možné?

Offline - Junior Profil 
30. 4. 2020 22:34 Odeslat příspěvek
SmartDavid píše
Také vám přijde, že ta fólie z výroby je extrémně náchylná na mikroškrábance? Udělalo se mi jich několik v oblasti zakřivení, a to s telefonem zacházím maximálně v rukavičkách. Vůbec netuším, jak se to mohlo stát. Jedině při vkládání do flipového pouzdra, jinak netuším.

mikroskrabance budes mat na kazdej jednej folii, neni to sklo... sposobuje to hociaky drobny prach pri pohybe prstom po displeji.... dokonca ani na skle sa tomu neda uplne vyhnut a moze tam byt aj gorilla glass 10

Offline - Junior Profil 
1. 5. 2020 00:04 Odeslat příspěvek
Auto1 píše
Dokáže někdo teď po aktualizaci nahrávat hovory automaticky a bez rootu nebo už to skutečně není možné?

Funguje i bez rootu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 5. 2020 07:12 Odeslat příspěvek
@Eddward:Jako ano, souhlasím, na druhé straně Mate 9 měl také folii z výroby a nikde ani škrábanec po více než 3 letech používání...

Offline - Junior Profil 
1. 5. 2020 10:17 Odeslat příspěvek
Kluci prosimvás, doufám že mi poradíte.

Vždycky jsem si na večer dával tichý režim / vibrace, ale už tak měsíc mi když si dám tento režim, nezvoní budík. Vždy mi zvonil, ale teď už ne, a netuším proč. Nějaké nápady ?

Offline - Junior Profil 
1. 5. 2020 15:05 Odeslat příspěvek
Renek1: Jak?
VolumePJ: Možná to blokuje funkce DIGITÁLNÍ POHODA?

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2020 13:27 Odeslat příspěvek
Jak to myslíš ? Prošel jsem tu funkcni, a nikde mě nic netrklo :D

Offline - Junior Profil 
2. 5. 2020 16:09 Odeslat příspěvek
Automatické nahrávání hovorů: apka ACR, funguje i po aktualizaci.

Offline - Junior Profil 
4. 5. 2020 19:20 Odeslat příspěvek
Ahoj prosím o radu.Když otevřu aplikaci Telefon a na záložce "Poslední" mi vpravo nahoře u tří teček svítí notifikace N,když to rozkliknu nic dalšího se neobjeví.Po rozkliknutí to info zmizí.Objevuje se mi to nepravidelně.Nevím co by to mohlo být.Objevuje se to i když mi nikdo nevolá.Nevíte co to může oznamovat?

Přílohy

Samsung Galaxy Note 10+.jpg
Samsung Galaxy Note 10+.jpg
[ 42.26 | Zobrazeno 69 krát ]

Offline - Junior Profil 
4. 5. 2020 23:56 Odeslat příspěvek
Máš tam nějakou aktualizaci. Rozklikni to a pravděpodobně v nastavení bude někde zase tahle ikonka aktualizace.

Offline - Moderátor Profil 
5. 5. 2020 06:33 Odeslat příspěvek
Mam na s10 tu ikonu take po kazdem hovoru. A neni tam nikdy nic po otevreni,ani zadna aktualizace. ;-)

Offline - Junior Profil 
5. 5. 2020 07:37 Odeslat příspěvek
Taky se mi to ukazuje a prolezl jsem komplet nastaveni a nikde nic nového.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 74  Další stránka
Stránka 62 z 74 [ Příspěvků: 1103 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies