MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
25. 7. 2021 10:27 Odeslat příspěvek
Dobrý den , mám dotaz , mám Note 10 a po aktualizaci my nejde nastavit vlastní melodie na budík , i když dle návodu je vše jak má být tak prostě v nastavení nejde nastavit písnička, jen jejich pazvuky, někdo návod jak na to ??

Děkuji za odpověď
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2021 16:30 Odeslat příspěvek
Kdyby někdo potřeboval
viewtopic.php?f=1969&t=1317435


Offline - Junior Profil 
26. 7. 2021 07:23 Odeslat příspěvek
buri píše
Dobrý den , mám dotaz , mám Note 10 a po aktualizaci my nejde nastavit vlastní melodie na budík , i když dle návodu je vše jak má být tak prostě v nastavení nejde nastavit písnička, jen jejich pazvuky, někdo návod jak na to ??
Děkuji za odpověď


Po aktualizaci i na S10+ vše při starém a nastavení funguje jako předtím:)


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 22:48 Odeslat příspěvek
Od předposlední aktualizace se mi nechci připojit S pen. Doufal jsem, že to poslední aktualizace vyřeší, ale bohužel nestalo se. Ty klasické návody na reset S penu jsem zkoušel a nepomáhá nic. Stalo se to někomu? S pen žádné poničení nemá, ve vodě nebyl, nikdy jsem ho nevybil pod 90%.


Offline - BAN Profil 
30. 9. 2021 02:43 Odeslat příspěvek
Mohl odejít Spen co ty na to? :)


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 08:51 Odeslat příspěvek
Také bych to viděl na S pen, u mne také odešel, musel jsem koupit nový.


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 12:43 Odeslat příspěvek
Byl jsem teď vyzkoušet vyměnit S pen s jiným telefonem a můj S pen se sice s druhým telefonem spojil, ale bezdrátové akce stejně nefungovaly a cizí S pen se s mým telefonem ani nespojil. Tak nevím, jestli zkusit hard reset a znovu prohodit S peny, jestli to pomůže a nebo to ještě půl roku vydržet a pak koupit S22 Ultra.


Offline - BAN Profil 
1. 10. 2021 12:51 Odeslat příspěvek
Hard reset jak nepomůže, potom reklamace.


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 23:21 Odeslat příspěvek
Dneska aktualizace na A12.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2022 21:00 Odeslat příspěvek
Dneska A12 pro Note 10+ volný prodej. První věc, která mne velmi zklamala, protože ji velmi využívám je ta, že nelze použít systémovou schránku s jinou klávesnicí, než se Samsung klávesnicí. Používám Smart Keyboard, protože má řadu českých znaků s diakritikou a pokud je tato zapnuta, nelze schránku vyvolat. Po přepnutí na Samsung - bez problémů. Píšou o tom i na zahraničních fórech, hodně to řeší se Swiftkey. Takže toto je velké zklamání...


Offline - Junior Profil 
7. 2. 2022 21:34 Odeslat příspěvek
Já tedy nejvíc narazil na tom, že když mám otevřenou klávesnici, nejde mi postranní lišta. Musím vykliknout mimo klávesnici a pak až to jde.


Offline - Místní informátor Profil 
24. 3. 2022 11:25 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy Note 10 dostává novou aktualizaci: One UI 4.1

Aktualizace má něco málo přes jeden gigabajt (1,049 GB). Firmware s označením N976BXXU7HVC6 přináší celou řadu drobných změn pro aplikace od Samsungu a také březnové bezpečnostní záplaty.


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2022 18:57 Odeslat příspěvek
Dnes ráno na můj Note 10+ přišla aktualizace zabezpečení duben 2022. Po instalaci aktualizace nejde telefonem platit, stále to píše: "Vaše zařízení nesplňuje bezpečnostní standardy" Nemáte někdo podobný problém?


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2022 22:43 Odeslat příspěvek
Dřív (ještě snad na S7) mi tohle psalo, když jsem neměl zámek displeje. Nemůže to být tím? Jinak já s tím problém nemám, aktualizaace proběhla bez problémů.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 08:38 Odeslat příspěvek
Díky za snahu poradit, bohužel ne. Jak jsem zjistil, tak nejsem sám, kdo narazil na něco podobného a co mě zaráží, že na mnohem novějších mobilech.
https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s21-series/probl%C3%A9m-s-google-pay/td-p/4967281
Jen by mě zajímalo, kdo má máslo na hlavě, jestli Smasung, nebo Google.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Další stránka
Stránka 74 z 75 [ Příspěvků: 1116 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies