MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
21. 11. 2020 21:14 Odeslat příspěvek
Nabíjím vždy večer před spaním na 100%....ráno mám cca 90%...při běžném používání během dne mám večer kolem 8 min. 40%....to opět dobiju do 100%
Když už se ale stane že tlf unavím trochu víc či večer nenabiju rychlonabijecka...myslím ta standardní 25w...dokáže situaci rychle vyřešit...stačí 10-20min a máš zas pár desítek procent dobito ;)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2020 12:07 Odeslat příspěvek
Běžně cca 20-30min hovoru, emaily, internet atd a dva dny.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2020 21:41 Odeslat příspěvek
Neuvažuje někdo nad krytem z Latercase.com? Mám doma jeden navíc na N10+. Je sice o trošičku větší a telefon je v něm lehce volný, ale drží a funguje zcela bez problémů. Na zkoušku by to mohlo někomu pomoct. Dostal jsem nový zdarma, tak tenhle nevyužiji.


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2020 11:28 Odeslat příspěvek
Note 10+ mi pred 2 mesicema z niceho nic nejspis po aktualizaci zacal hrozne zrat baterku tak, ze jsem vetsinou ani nevydrzel do vecera. Nakonec jsem prisel na to, ze mi Samsung cloud zere 60gb dat mesicne, ackoliv tam nemam nastavenou synchronizaci. V tom hlavnim menu Samsungu Cloud se vse ukazovalo jako neaktivni, nesynchronizovane, bohuzel se ta aplikace neda nijak odinstalovat ani deaktivovat. Od prechodu z WP7 tam mam propojeny i Onedrive (taky jiz nepouzivam) a i u toho byla zminka posledni synchronizace nekdy pred rokem. Nakonec jsem v asi 3. kroku menu Samsungu Cloud zjistil, ze se tam zapnula synchronizace s Onedrive, ke ktery sice nedoslo, ale tech 60gb dat mesicne si to tam nejak pinkalo ocividne (pricemz mam v telefonu ani ne 30gb medii). Vypnuti te synchronizace problem vyresilo, tak kdyby mel nekdo podobny problem, tak na to juknete. Nicmene takovy veci fakt dokazou u telefonu za 30k na**at, zacinam uvazovat u pristiho telefonu o iOS.


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2020 15:21 Odeslat příspěvek
Tak tady je evidentně problém s nastavením. Proč máš ty cloudy vůbec přihlášené, když je nepoužíváš? Potom nebudeš mít žádný problém.


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2020 18:22 Odeslat příspěvek
.soul píše
Note 10+ mi pred 2 mesicema z niceho nic nejspis po aktualizaci zacal hrozne zrat baterku tak, ze jsem vetsinou ani nevydrzel do vecera. Nakonec jsem prisel na to, ze mi Samsung cloud zere 60gb dat mesicne, ackoliv tam nemam nastavenou synchronizaci. V tom hlavnim menu Samsungu Cloud se vse ukazovalo jako neaktivni, nesynchronizovane, bohuzel se ta aplikace neda nijak odinstalovat ani deaktivovat. Od prechodu z WP7 tam mam propojeny i Onedrive (taky jiz nepouzivam) a i u toho byla zminka posledni synchronizace nekdy pred rokem. Nakonec jsem v asi 3. kroku menu Samsungu Cloud zjistil, ze se tam zapnula synchronizace s Onedrive, ke ktery sice nedoslo, ale tech 60gb dat mesicne si to tam nejak pinkalo ocividne (pricemz mam v telefonu ani ne 30gb medii). Vypnuti te synchronizace problem vyresilo, tak kdyby mel nekdo podobny problem, tak na to juknete. Nicmene takovy veci fakt dokazou u telefonu za 30k na**at, zacinam uvazovat u pristiho telefonu o iOS.

To že s tím máš ty problém neznamená, že je to chyba telefonu. To že ty si něco blbě nastavíš nesváděj na telefon. Kdo ddalší s tím má problém?? :idea:


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2020 21:40 Odeslat příspěvek
Telefon mám od února, ta synchornizace s cloudem se tam sama od sebe zapnula před 2 měsíci (to můžu doložit spotřebou dat). Samsung Cloud jsem nikdy nepoužíval (a i teď, když jsem se chtěl podívat do nastavení, tak jsem musel projít nastavením Cloudu po prvním spuštění té aplikace). Ta aplikace je tam defaultně a nic jsem s ní nedělal.

Na hlavní obrazovce Samsung Cloud to jasně psalo, že jsou všechny synchronizace vypnuté (vč. Onedrive). Navíc se stáhlo/uploadlo 60gb dat měsíčně, přičemž tolik dat v telefonu ani nemám.

Tak nevím kde jsem v nastavení udělal chybu tedy podle vás, když jsem Samsung cloud ani nikdy nezapnul. A že mám propojený Onedrive se Samsung účtem kvůli přechodu z WP7 na Android v době Galaxy S6 jsem zjistil až teď, od té doby totiž nepoužívám ani Onedrive a ani tam od té doby nemám žádné nové data.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 12. 2020 13:12 Odeslat příspěvek
Tak mi dnes odešel telefon do křemíkových, zaujal mě v akci Note 10 za 15t? Má to cenu? Co byste dali jako konkurenci proti tomu?


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 18:33 Odeslat příspěvek
S20 FE?


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2020 07:50 Odeslat příspěvek
Ahoj, nevíte prosím jak dostat do mého N10+ android pro CZ distribuci a ne od opetároa ? Kupovaný je u o2, vadí mi to trochu skrz aktualizace..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 12. 2020 11:06 Odeslat příspěvek
Ahoj, dělal jsem to na svém, původně od tmob, nyní ETL. Musí pres odin, firmware je na sammobile, návody jsou na netu. Me vetsinou stačí flash firmware ETL a změní se samo csc, není potřeba ho pak zdlouhave menit. Po flash uz update jen ETL. Delal jsem to už vícekrát na S8, Note 8 a nebyl problém ani s reklamací.


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2020 19:17 Odeslat příspěvek
A třeba přímo v Samsugnu by mi to udělali, netušíš ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 12. 2020 19:50 Odeslat příspěvek
Určitě ne, tam ti to pri servisu prehraji maximálně na původní.


Offline - Junior Profil 
30. 12. 2020 08:56 Odeslat příspěvek
Pro Německo už je dostupná aktualizace na A11. Už mám flashnuto přes Odin. ;-)
https://www.sammobile.com/news/galaxy-n ... -released/

Přílohy

x.png
x.png
[ 57.4 | Zobrazeno 92 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 1. 2021 22:02 Odeslat příspěvek
Poslal jsem to tam taky, zadnej problem, zustalo vse. Par kosmetickych zmen, asi k lepsimu, moc se v telefonu nestouram. Pripada mi rychlejsi odemykani a celkove je to sviznejsi. Vydrz asi stejna, rozhodne ne horsi, behem 2-3d zadnej problem, tak asi ok.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75  Další stránka
Stránka 71 z 75 [ Příspěvků: 1116 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies