MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
14. 6. 2020 14:34 Odeslat příspěvek
pan_Lukas píše
Já zkoušel pár aplikací, možná tenkrát i nějaký launchery a vždy jsem vyhořel na zamykací obrazovce, z které zamykání nefungovalo, nebo se telefon rozsvítil a chtěl heslo k dokončení operace :-) Nevidím důvod používat jiný launcher když v tomhle jde změnit téměř cokoliv.


Používám Nova Launcher Prime už od S4 a pokaždé, když pořídím nový telefon, zkusím launcher výrobce. No a vždycky najdu mraky věcí, co mi chybí a nahodím zpět Novu.
Zamknutí dvojitým poklepáním mi v něm funguje bez problémů a nemám s ním žádný problém.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 6. 2020 16:15 Odeslat příspěvek
Pro zájemce aplikace NoLed
https://uloz.to/file/14z70m0Oep6a/noled-apk

Přílohy

20200615_161922.jpg
20200615_161922.jpg
[ 56.52 | Zobrazeno 97 krát ]




Naposledy upravil RostaRelax dne 15. 6. 2020 15:20, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
14. 6. 2020 17:09 Odeslat příspěvek
Já používám aodNotify a absolutní spokojenost.


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2020 09:41 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se zeptat jde nějak nastavit aby telefon v autě automaticky spouštěl hotspot? tím že se připojí k autorádiu? abych to nemusel pokaždý zapínat sám, moc děkuji


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2020 10:02 Odeslat příspěvek
Snad se nedivam špatně a nic jsem nepřehlidl, ale ta cena u O2 mi přijde nějak podezřele dobra :hm

https://www.o2.cz/osobni/mobilni-telefo ... sec=645523


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2020 05:58 Odeslat příspěvek
vitolexa píše
Chtěl bych se zeptat jde nějak nastavit aby telefon v autě automaticky spouštěl hotspot? tím že se připojí k autorádiu? abych to nemusel pokaždý zapínat sám, moc děkuji


Ano, v bixby routines, tam přesně určíš, co má telefon dělat doma, v práci...(MÍSTO), třeba jas, zvuky, wifi atd, nebo když spustíš nějakou aplikaci (POMOCÍ APP) třeba fotoaparát, tak se telefon může přepnout do módu letadlo, potom jde určit pravidlo podle času (od kdy do kdy) co má dělat a v autě samozřejmě lze také. Po připojení k určenému bluetooth se spustí router, mapy, číst oznámení nahlas, nezamykat telefon atd...fantazii se meze nekladou :-)
https://www.samsung.com/cz/support/mobi ... -routines/


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2020 12:00 Odeslat příspěvek
Bixby routinu si můžeš udělat na zapnutí hotspotu v momentě, kdy se telefon připojí přes bluetooth k autu, mám to tak taky nastavené. Až se odpojí, vypne se i hotspot. Dobrá vychytávka


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2020 17:41 Odeslat příspěvek
Možná se to tady už někde zmiňovalo, nicméně nenašel jsem. Víte někdo z jakého skla jsou záda? Mám note 10+ 512Gb z oficiální sítě-distributora a začínám mít trochu podezření, že tohle není v takové kvalitě a výbavě jakou jsem očekával. Po cca dvou týdnech normálního jistě opatrného zacházení jsem si všiml, že na zádech už mám škrábance. Pokud je to gorila glass v jistě vyšší řadě než byl na úplně prvním note pak to nechápu. Tam jsem to takhle nepoškrábal ani za 6 let používaní. Taky mě nijak nepřesvědčila ramka. Takhle že pracuje 12Gb?! Nepřijde mi ani trochu svižnější něž předchozích tlf s 4Gb ram. Navíc v balení nebyly usb redukce, ale co jsem tak četl holt v některých jsou a v jiných ne. Opravdu jsem tyhle nedostatky a nesrovnalosti u nejvyšší prémiové řady Samsungu nečekal. A to pominu procesorový rozdíl mezi evropou a spojenymi státy. Bohužel je vidět že snižování kvality se za těch 9 let projevuje i u top modelů :/


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2020 18:24 Odeslat příspěvek
To faajn:

Záda nemůžu posoudit, protože mám kryt, který mi absolutně vyhovuje, i když ten design tak nevynikne.

Nicméně týden jsem ho nosil bez ničeho a není tam ani vlasový škrábanec. Mám ale pocit, že jedno z nejlepších skel bylo na displeji Note 4, pak už to z hlediska odolnosti šlo malinko dolů. On je taky problém v tom, že telefon nepokládáš displejem dolů a záda trpí nejvíc :-)

Jak se pozná, že RAM pracuje hůř (pomaleji) než u jiného telefonu a že je to zrovna vina RAM? Navíc kapacita RAM a její rychlost jsou přece 2 odlišné věci. Za mě je Note10+ o dost lepší ve výkonu, než Note 9 a když to srovnám třeba s LG G6, Note 4 nebo Huawei 6X, tak to je absolutně jinde. S výkonem jsem neměl zatím žádné problémy.
A pokud jde o procesor, tak Snapdragon 855 vs Exynos 9825 je znatelný rozdíl jen v teplotách, jinak je to o ničem..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 6. 2020 18:25 Odeslat příspěvek
Třeba to není těmi RAM ale nástavbou která je velká. Měl jsme N9 ale časem se to začalo nabalovat a zpomalovat.


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2020 18:36 Odeslat příspěvek
Neřekl bych. Já používám od začátku Nova Launcher Prime a nemám sebemenší problém. I téměř po roce všechno běhá, jak má. Občas udělám údržbu a vymažu nepotřebné kraviny, ale stejně tam mám více než 100 doinstalovaných aplikací.


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2020 19:23 Odeslat příspěvek
Ja koupil ještě led cover obal...je pravda hezký, ale skoro ho nepoužívám...blbě se v tom tlf drží a nevynikne jeho design :P
Rozdílů s procesory je bohužel víc...hlavní je výdrž baterie.
Jinak ale musím uznat, že např. displej, foťák, video,... nové funkce s penu jsou naprosto parádní. Když jsem to prvně rozjel a viděl to rozlišení a to jak na tom vypadají fotky...no luxus ;)
Do mobilu si příliš balastu nedávám...pár apek co opravdu používám a pravidelné čištění...no a tak 1 do roka factory reset což taky dost pomáhá. Upřímně, ale nečekám, že bych měl 10 tak dlouho jako note 1 :D ...tam už to byl stejně ke konci fakt opruz bez podpory základních aplikací a mega pomalý systém :)


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2020 21:16 Odeslat příspěvek
faajn: Novejsi gorilla glass udajne nemaji takovou tvrdost jako starsi verze kvuli vyssi odolnosti vuci padum.


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 6. 2020 07:47 Odeslat příspěvek
Tubik: holý nesmysl tohle. Tvrdost je dostačující.


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2020 08:21 Odeslat příspěvek
A ví teda někdo jaké skla jsou na displeji a zádech? Jsou stejná či je tam rozdíl? ;)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 75  Další stránka
Stránka 65 z 75 [ Příspěvků: 1116 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies